Тунис /Тема 2/

  • 67 822
  • 753
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 115
Още един глас за Алиса Турс. Много съм доволна от Елена Кумчева - много бързо и коректно отношение.

# 61
  • Мнения: 35
Фирмата за директни клиенти на Абакс е Екватор.
https://ekvator.bg/

# 62
  • Мнения: 8
И от мен глас за Алиса Турс , Елена е страхотна Heart

# 63
  • Мнения: 221
За ходилите на о.Джерба, какво бихте препоръчали да се види на острова и кои екскурзии препоръчвате?
С дете на 4г ще сме, така че ще сме леко ограничени предполагам в избора си

# 64
  • София
  • Мнения: 29 084
И аз с въпрос:
Има ли начин да се направи еднодневна екскурзия от Джерба до Картаген?

# 65
  • Мнения: 562
Има ли морски таралежи т.е. трябват ли ни специални обувки за тамошното море?

# 66
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 841
Има ли морски таралежи т.е. трябват ли ни специални обувки за тамошното море?
Няма нужда от специални обувки. Таралежи не съм срещала. Честно казано и не съм чувала да има.

И аз с въпрос:
Има ли начин да се направи еднодневна екскурзия от Джерба до Картаген?
Не. Няма. Идва далеч Картаген. Все пак да вметна, че от Картаген няма нищо останало. Той е бил разрушен до основи. Там се посещават останките от вили/дворци на римски императори, построени от и върху останките от Картаген.

За ходилите на о.Джерба, какво бихте препоръчали да се види на острова и кои екскурзии препоръчвате?
С дете на 4г ще сме, така че ще сме леко ограничени предполагам в избора си
Фермата за крокодили, евентуално пиратските кораби - Джерба наистина е бил пиратски остров - държава.

Фирмата за директни клиенти на Абакс е Екватор.
https://ekvator.bg/
Няма такова нещо. Абакс имат много официални партньори. Разлика в цените или условия за краен клиент няма. А обслужването, знанията и информацията зависят от агенцията, която сте избрали.

Здравейте!
Понеже почти няма места за датата, която искам,имам оферти за
HARI CLUB BEACH  и BAYA BEACH на Джерба.
Някой с мнения за тях?
Аз лично съм била и в двата, спала и в двата. Препоръчвам...е силно казано, защото единият е 3, а другият 4 звезди. Нивото е едно. Ако искате първа линия Хари клуб е по-добър вариант, но вземете стая с изглед море. Плажът си е чудесен и доволно голям.
Бая бийч е втора линия. Доста активен хотел като анимация.
Нивото на храната, базата е едно. По мое мнение и двата са си 3*.

П.п. машинки и спрей за комари - задължително оборудване. Плюс разклонител - специално на Джерба беше голям зор. Аз с колежка, всяка от нас с лаптоп, телефон, външна батерия, фотоапарат....ужас. Навсякъде в стаите максимум 2 свободни контакта.

Благодаря за положителните отзиви. Наистина го оценявам.

Последна редакция: ср, 03 май 2023, 22:19 от Galactic Voyager

# 67
  • Мнения: 6 311
Здравейте, може ли отзиви за GOLF BEACH & THALASSO Джерба?

# 68
  • София
  • Мнения: 29 084
Скрит текст:
Има ли морски таралежи т.е. трябват ли ни специални обувки за тамошното море?
Няма нужда от специални обувки. Таралежи не съм срещала. Честно казано и не съм чувала да има.

И аз с въпрос:
Има ли начин да се направи еднодневна екскурзия от Джерба до Картаген?
Не. Няма. Идва далеч Картаген. Все пак да вметна, че от Картаген няма нищо останало. Той е бил разрушен до основи. Там се посещават останките от вили/дворци на римски императори, построени от и върху останките от Картаген.

Скрит текст:
За ходилите на о.Джерба, какво бихте препоръчали да се види на острова и кои екскурзии препоръчвате?
С дете на 4г ще сме, така че ще сме леко ограничени предполагам в избора си
Фермата за крокодили, евентуално пиратските кораби - Джерба наистина е бил пиратски остров - държава.

Фирмата за директни клиенти на Абакс е Екватор.
https://ekvator.bg/
Няма такова нещо. Абакс имат много официални партньори. Разлика в цените или условия за краен клиент няма. А обслужването, знанията и информацията зависят от агенцията, която сте избрали.

Здравейте!
Понеже почти няма места за датата, която искам,имам оферти за
HARI CLUB BEACH  и BAYA BEACH на Джерба.
Някой с мнения за тях?
Аз лично съм била и в двата, спала и в двата. Препоръчвам...е силно казано, защото единият е 3, а другият 4 звезди. Нивото е едно. Ако искате първа линия Хари клуб е по-добър вариант, но вземете стая с изглед море. Плажът си е чудесен и доволно голям.
Бая бийч е втора линия. Доста активен хотел като анимация.
Нивото на храната, базата е едно. По мое мнение и двата са си 3*.

П.п. машинки и спрей за комари - задължително оборудване. Плюс разклонител - специално на Джерба беше голям зор. Аз с колежка, всяка от нас с лаптоп, телефон, външна батерия, фотоапарат....ужас. Навсякъде в стаите максимум 2 свободни контакта.

Благодаря за положителните отзиви. Наистина го оценявам.
Мерси, поне няма да ме е много яд, че пропускаме Картаген Simple Smile

# 69
  • Мнения: 562
Такааа, благодарение на препоръките тук предплатих за края на май с Алиса тур - по програма на Емералд /Хаммамед,  MEDINA BELISAIRE & THALASSO/. Тъй като за пръв път се доверявам на туристическа агенция имам въпрос - не се ли предполага предварително да получим билети и някакъв документ за настаняване и изхранване в хотела? Идеята да разчитаме само на връзка с представители на туроператора на летищата, чиито имена и телефонни номера ще ни бъдат предоставени, леееко ме изнервя - всичко става.

# 70
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 841
Документите за пътуване се издават седмица преди него. Ваучер, застраховка, програма и т.н.
На първоначален етап получавате договор, застраховка на ТО, лицензи, предварителна информация за пътуването.

# 71
  • Мнения: 969
Здравейте.

Ние ще бъдем с организирана група в района на Сус. Искаме самостоятелно да отидем до столицата Тунис.

Можете ли да ми препоръчате с какъв удобен и в същото време нескъп транспорт да се придвижим, освен с такси?

Препоръчвате ли зоопарка?

Благодаря предварително за съветите.

# 72
  • Мнения: 7
Здравейте,

Обмисляме да пътуваме с Ара тур средата на Октомври - има ли добри мнения за тази тур агенция, някой пътувал ли е с тях?

# 73
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 841
Здравейте,

Обмисляме да пътуваме с Ара тур средата на Октомври - има ли добри мнения за тази тур агенция, някой пътувал ли е с тях?

Ара тур са туристическа агенция по програмите за Тунис, т.е. продават пакети на Емералд, Абакс, Тез тур, Онекс тур.
Иначе Пресиян е супер и ще ви съдейства максимално.

# 74
  • Мнения: 367
Здравейте.

Ние ще бъдем с организирана група в района на Сус. Искаме самостоятелно да отидем до столицата Тунис.

Можете ли да ми препоръчате с какъв удобен и в същото време нескъп транспорт да се придвижим, освен с такси?

Препоръчвате ли зоопарка?

Благодаря предварително за съветите.

С влак е около 2,5 часа. Около 3-4 евро на човек и посока.

Ето и разписанието.

Общи условия

Активация на акаунт