Тунис /Тема 2/

  • 67 827
  • 753
  •   1
Отговори
# 720
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 841
Здравейте! Някой има ли актуална информация за хотел ROYAL GARDEN PALACE на о-в Джерба ? Благодаря предварително Blush

Приличен хотел е. Малко е стар. Със старомодните масивни мебели. Иначе е чистичко, с добро обслужване.
При пристигане ви разпределят маса в ресторанта и се храните само на нея.
Не бих казала, че е луксозен обаче.

# 721
  • Мнения: 122
Здравейте! Някой има ли актуална информация за хотел ROYAL GARDEN PALACE на о-в Джерба ? Благодаря предварително Blush

Приличен хотел е. Малко е стар. Със старомодните масивни мебели. Иначе е чистичко, с добро обслужване.
При пристигане ви разпределят маса в ресторанта и се храните само на нея.
Не бих казала, че е луксозен обаче.

Благодаря за отговора! А кой хотел на острова бихте ми препоръчали?

# 722
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 841
Ако идеята е "лукс" - ТУИ хотелите. Ако искате нещо по-добро - Иберостар, Винчи Хелиос, Уелкъм Меридиана по-висок клас стаи, Сентидо Джерба, ULYSSE DJERBA THALASSO & SPA, SEABEL RYM BEACH, HASDRUBAL - работи само със закуска и вечеря.
Радисън е лъскав, но задължително по-висок клас стаи и ако прочетете назад в темата, ще видите отзивите, че е доста скучен хотел. Т.е. за лежане на плажа е супер, но ако искате нещо да се случва - не. Между другото и Хасдрубал е със софт анимация.

# 723
  • Мнения: 419
Здравейте, обмисляме екскурзия до Джерба или Сус. Имам притеснения, кой месец е по подходящ на 06 края ли да заложа, за да може и да плажуваме или след 08.09 - обичаме топлината. В Анталия ходим 08м. Другото, което ме притеснява за подобна дестинация е английския, не ми е от най - добрите, а тук ще се необходим. Никога не сме ходили на организирана екскурзия от тур оператор.Моля за съвет от личен опит до колко агента е до Вас. Имаме много пътувания до Турция и Гърция, и Европейски страни, но в Турция не съм разчитала на по срещащи агенции, идвали са 2 - 3 ден с идеята да предложат акскурзии и толкова.Как е организирано тук, езиковата бариера как се преодолява на подобно място при възникнал казус. Ще бъдем и с децата - 11 и 7.

# 724
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 841
Септември е по-топло, но и цените са по-високи. Краят на юни също е доволно топло.

Организацията на организираните почивка с туроператор е същата, без значение дали сте в Турция, Тунис, Египет, Италия, Испания. Пътувате с чартър, на място ви посреща български представител, имате 1 инфо среща, след това той е на линия на телефон/Вайбър. Работата му е точно това да ви предложи екскурзии и да съдейства в случай на нужда.
 
В Тунис се говори основно френски, разбира се на базов английски/ немски/ руски също ще се оправите.

# 725
  • Мнения: 81
Здравейте! Може ли мнение за хотел MEDINA DIAR LEMDINA - чистота, храна, басейни, забавления?

# 726
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 841
Здравейте! Може ли мнение за хотел MEDINA DIAR LEMDINA - чистота, храна, басейни, забавления?

Много интересен хотел. Ползвате ресторантите на другите два хотела от веригата, посещение на 1001 нощи, ползване на аквапарка. И удобни посещения за семейства с деца - суит, апартаменти. Страхотно местоположение. Няма забележки по храна, чистота. Не е лукс. 4 звезди като база.

# 727
  • Мнения: 81
Много интересен хотел. Ползвате ресторантите на другите два хотела от веригата, посещение на 1001 нощи, ползване на аквапарка. И удобни посещения за семейства с деца - суит, апартаменти. Страхотно местоположение. Няма забележки по храна, чистота. Не е лукс. 4 звезди като база.
[/quote]

Много благодаря! Blush

# 728
  • Мнения: 104
Здравейте момичета, аз се чудя между Sentido Bellevue Park и Iberostar Averroes 4* в Хамамет и IBEROSTAR MEHARI DJERBA i Vinnci Helios на Джерба . Чуденето идва от това че сме 2 семейства с 15 годишни младежи Smiley, които уж са възрастни, ама не са .   Плажовете май са хубави на всички, храната също ?  Къде ще им е по интересно и екзотично  , да ги цитирам или ако препоръчате  вие нещо  ? / били са в Турция, Египет ....Европа /

# 729
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 841
И на двете места е хубаво. Хотелите са много добри. Винчи бих казала, че малко отстъпва само.
Перфектни плажове.

# 730
  • Мнения: 436
Здравейте,
Дали има читави хотели в Тунис с хубав Аквапарк (с пързалки за малки и големи)?

# 731
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 841
Здравейте,
Дали има читави хотели в Тунис с хубав Аквапарк (с пързалки за малки и големи)?
Да, има.

# 732
  • Мнения: 436
Здравейте,
Дали има читави хотели в Тунис с хубав Аквапарк (с пързалки за малки и големи)?
Да, има.
[/quote

Моля за имената им Heart Eyes

# 733
  • Мнения: 2
Здравейте,
Дали има читави хотели в Тунис с хубав Аквапарк (с пързалки за малки и големи)?
Да, има.
[/quote

Моля за имената им Heart Eyes


И аз ще се радвам на такава информация ще сме с дете на 5г а ще ни е първата екскурзия в тунис Simple Smile

# 734
  • Мнения: 461
Здравейте, моля за помощ за избор на курорт и хотел в Тунис. Интересува ме какво е по-подходящо да двойка.Целта ни повече почивка на плажа, като държим на хубави коктейли, вкусна морска храна и вечер да има къде да се разхождаме на пешеходно разстояние от хотела. Ще е голям плюс ако има бар на плажа или ресторант.
Спряла съм се на няколко хотела, но доста оскъдна информация получих от агенцията - Steigenberger Marhaba Thalasso, JAZ TOUR KHALEF , IBEROSTAR AVERROES , IBEROSTAR SELECTION DIAR EL ANDALOUS , BARCELO CONCORDE GREEN PARK, TUI BLUE OCEANA SUITES.
Отговорена съм и за други предложения и по-висок клас хотели, ако си заслужават.

А края на месец май подходящо ли е за плаж там или да се насочим към началото на  юни?

Общи условия

Активация на акаунт