Спечелете парфюми за себе си и за своята половинка

  • 15 967
  • 1 134
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Мъжът и жената са създадени да се допълват и да се стремят към хармония. Същото се отнася и за ароматите Fleur de Thé и Bois d’Ambre. Те са съюз на вълнуваща свежест за нея и дървесна наситеност за него. Ароматна двойка, която дава стилен прочит на контраста между топло и студено.

Представяме ви забележителното дуо, което се появи в колекцията KARL LAGERFELD Les Parfums Matières през 2021.



Fleur de Thé, дамски парфюм, свеж и бляскав като коприна
Флуидността и елегантността на перфектно балансиран флорално-цитрусов аромат. Букетът от цитруси (мандарина, нероли, лимон) изпъква във върха, оставяйки незабавна свежест върху кожата. Тази бляскава смес продължава със зелен чай в комбинация с бели цветя – жасмин самбак и майсторски вплетена камелия. Мекотата се разстила под действието на деликатни светли дървесини в контраст с искрящото начало.
Естествена и блестяща, женствеността на Fleur de Thé го прави идеален за всяка жена и за всеки ден.



Bois d’Ambre, мъжки аромат, топъл и обгръщащ като кашмир.
Изпълнени с ароматичен чар, градинският чай и здравецът удължават енергичността на горчивия портокал и бергамота, които „отварят“ композицията. Наситените дървесни нотки бързо се „разпалват“ от контакта си с безценния амбър, ключовата съставка, и зърната тонка – най-добрия й съюзник. Силният им кадифен печат остава дълго върху кожата.
Белязан от ароматично-дървесния си темперамент и безупречна кройка, Bois d’Ambre излъчва нестандартен класически стил.



Включете се в играта на Cosmetic Plus и спечелете един от трите комплекта аромати за нея и за него.
Споделете като коментар в темата до 21.02.2023 г. обичате ли да получавате парфюми като подарък.
Трима от участниците, изтеглени на случаен принцип, ще получат по един комплект парфюми Karl Lagerfeld Fleur de Thé и Bois d’Ambre 100ml


Запознайте се с общите условия на играта ТУК

Последна редакция: ср, 15 фев 2023, 13:54 от Жaклин

# 1
  • Мнения: 1 380
Обичам да получавам хубави парфюми като подарък, защото неочаквано може да се натъкна на много приятен аромат. Изключително ми е приятно да пробвам нещо ново.

# 2
  • Мнения: 1 978
Обичам да получавам подарък парфюм, въпреки че такъв подарък е доста рисков.

# 3
  • Мнения: 179
Обожавам парфюми. Много се радвам, когато ги получавам като подарък.

# 4
  • София/Севлиево
  • Мнения: 10 930
Обичам и още как(но не всеки парфюм ми допада като аромат, примерно не обичам ванилия и прекалено сладки аромати).

# 5
  • Варна
  • Мнения: 547
Да, обичам да получавам, както и да подарявам парфюми.

# 6
  • Перник
  • Мнения: 4 859
Много обичам да получавам парфюми като подарък. В повечето случаи изненадата е приятна Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 508
Обичам да получавам парфюми като подарък - близките ми знаят какви аромати харесвам и избират такива, които биха ми  допаднали.

# 8
  • Мнения: 1 207
Обичам! Най-близките ми знаят какви аромати харесвам и изненадите са приятни. В някои случаи аз предварително съм си казала какво искам Blush

# 9
  • Мнения: 9 120
Обожавам да получавам, като подарък парфюми.
ароматите Fleur de Thé и Bois d’Ambre , не са ми познати.

# 10
  • Мнения: 521
Обичам да получавам парфюми като подарък,но най вече си ги подарявам сама.Приятелите почти никога не ме уцелват на каква парфюмна вълна съм.

# 11
  • Мнения: 34
Обичам да получавам парфюми като подарък, особено от Любимия!

# 12
  • Варна
  • Мнения: 867
Много обичам да получавам парфюми като подарък - ефектна и приятна изненада са.

# 13
  • Мнения: 15 356
Обичам, дано ми подарите 😁

# 14
  • Мнения: 1 652
Разбира се че обичам да получавам подаръци. А когато е парфюм съм приятно изненадана. Обичам парфюми:   Heart

Общи условия

Активация на акаунт