Спечелете парфюми за себе си и за своята половинка

  • 16 154
  • 1 134
  •   1
Отговори
# 15
  • Сф
  • Мнения: 4 766
Обичам да получавам, но да съм намекнала предварително кой ми харесва Simple Smile

# 16
  • Мнения: 393
Много обичам, това е любимият ми подарък!

# 17
  • Мнения: 1 378
Също с удоволствие получавам парфюми като подарък, особено ако са по мой вкус Laughing

# 18
  • Мнения: 682
Да, обичам да ми подаряват парфюми. Близките ми познават вкуса ми и са ме изненадвали много приятно Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 3 024
Обичам да получавам парфюм като подарък,стига да е с аромат който харесвам.

# 20
  • Мнения: 90
Обичам да получавам парфюми за подарък, особено такива, които много харесвам Flowers Hibiscus

# 21
  • Мнения: 446
Това е подаръкът, който получавам най-често и с голямо удоволствие. Тези аромати не са ми познати, ще ми е интересно да ги пробвам.

# 22
  • Мнения: 538
Разбира се, че обичам. Това е най-желаният от мен подарък.

# 23
  • Мнения: 207
Много обичам парфюмни подаръци. Винаги са приятна изненада.

# 24
  • Мнения: 53
Много обичам да получавам парфюм за подарък, особено когато аромата е нов и непознат за мен.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 198
Обичам парфюми. Винаги е приятно когато те изненадат с добър парфюм

# 26
  • Мнения: 221
Да, обичам да получавам.В повечето случаи изненадата е приятна .

# 27
  • Мнения: 3 540
Много обичам са ми подаряват парфюми. Първо, защото не мога да си позволя да купувам често, и второ, защото винаги могат да ме изненадат с нов, прекрасен аромат, непознат досега за мен.

# 28
  • Мнения: 8 809
Обожавам парфюмите заради различните аромати, които предлагат. Изненадата от непознат аромат е нанадмината, защото той може да се превърне в любим. Карлейдоскоп На Карл Лагерфелд ме изненада приятно и ми стана любим. Очаквам и други такива изненади от бранда.

# 29
  • Мнения: 445
Обичам да получавам и да подарявам парфюми.В повечето случай  съм приятно изненадана.

Общи условия

Активация на акаунт