Черен списък - Пловдив

  • 1 005 426
  • 1 957
  •   2
Отговори
# 60
  niqol е права,че мъжът на Илиева я подкрепя на 100 % и затова тя е толкова важна, но пък нас никой не ни спира да разказваме на другите на какво е способна и да ги насърчаваме да си търсят друг лекар.Добри гинеколози в Пловдив има , не сме останали на нея. И СЛАВА БОГУ !!!!!!!!!!!!! Peace

# 61
  • Мнения: 99
Имам инфо, че при "Д- р" Илиева доста е намалял потока от пациентки. Ходели само ромки и неосведомени относно нейния професионализъм. По въпроса мога да пиша много, но и това дотук е достатъчно.

# 62
  • Мнения: 623
На Ели Илиева отношението и към пациентите е абсолютно безпардонно и грубо .
Абсолютно!
Нито един път не поздрави...
Ядеше я праскова, я вафличка докато ме преглежда...
Не отговаряше на въпросите ми...
Веднъж я помолих да видя и аз бебчето на екрана, а тя: "ето го синът ти - намръщен естествено, както майка си!"
Леле, щях да почина - откъде на къде?
Тя е винаги намръщената!


# 63
КАЖЕТЕ МИ МОЛЯ АКО ЗНАЕТЕ НЕЩО ПОВЕЧЕ ЗА РУЖА БЕЛЧЕВА  ОТ ВМИ-ТО.ДАЛИ Е ДОБЪР СПЕЦИАЛИСТ?АКО НЯКОЙ Е БИЛ ПРИ НЕЯ НЕКА ДА НАПИШИ МНЕНИЕТО СИ,БЛАГОДАРЯ ВИ МНОГО,ПРЕДВАРИТЕЛНО!

# 64
  • Мнения: 193
и аз искам да добавя д-р панчев-ортопед към черният списък.държа се много грубо с мен и с бебо/ние сме с луксация/и така разкрачи малката че има прекъснати кръвоносни съдове и мускулни влакна.
ако можеш махай се от него веднага. първо да ти съобщя, че бил специалист горни крайници. изобщо мисля, че не разбира нищо. малката ми беше с дисплазия. представи си: СЛЕД ПОВТОРНА КОНСУЛТАЦИЯ С ДРУГИ ОРТОПЕДИ, СЕ ОКАЗА, ЧЕ НИ Е КАРАЛ ДА СТОИ НИКИ В КАИШКИ С 4 МЕС ПОВЕЧЕ ОТ НЕОБХОДИМОТО, А ИСКАШЕ И ОщЕ ДВА....... УЖАС!

# 65
  • Мнения: 97
КАЖЕТЕ МИ МОЛЯ АКО ЗНАЕТЕ НЕЩО ПОВЕЧЕ ЗА РУЖА БЕЛЧЕВА  ОТ ВМИ-ТО.ДАЛИ Е ДОБЪР СПЕЦИАЛИСТ?АКО НЯКОЙ Е БИЛ ПРИ НЕЯ НЕКА ДА НАПИШИ МНЕНИЕТО СИ,БЛАГОДАРЯ ВИ МНОГО,ПРЕДВАРИТЕЛНО!
Аз съм почти в 9-я и отскоро съм на консултации при нея. Старае се, но кантарът и все не работи, апарата за кръвно от време на време отказвал и т.н. Имам някои забележки и към хигиената в кабинета и. Това са ми впечатленията до момента...

# 66
  • Мнения: 97
Здравейте отново,
Вече мога да добавя повече инормация за д-р Белчева. Както споменах, аз съм в 9я месец и по касата консултациите би трябвало да са всяка седмица, като трябва да се измерва кръвното, да се проследява теглото, тоновете на бебето, да се пуска изследване на урината, както и ПКК поне още веднъж. Освен това аз съм с Rh (-) и би трябвало да се изслеват антитела, които се полагат по здравна каса. На последната ми консултация (в 36 гс) нищо от горното не бе направено, но ми беше издаден амбулаторен лист, в който имаше тегло, р-ри, пулс, тонове и тн, сякаш ми ги бяха мерили. След като си поисках полагащите ми се изследвания, такива ми бяха назначени, но срещу заплащане.
Освен това докторката се оказа дистрибутор на някаква козметика и вместо да се занимава с бременността ми не спираше да ме увещава да си закупя разни мазила.
Следващата консултация, която ми насрочиха не бе както очаквах за 37 г.с., а за ....40!!!
Изводите оставям на вас....

# 67
  • Мнения: 81
Към черния списък и аз слагам д-р Сурлекова. Като отидеш с направление никакво внимание не ти обръща, а в частния кабинет ти обира парите за малко повече внимание. Интересното е, че в частния й кабинет ходят много хора.

# 68
  • Мнения: 867
Д-р Ели Илиева-ДКЦ"Надежда"-груба, безцеремонна и без никакъв такт в отношението с пациентите!

# 69
  • Мнения: 19
Бягайте от Ели Илиева (МЦ "Надежда"). Изключително груба към клиентките си, не бих ги нарекла дори пациентки. Поставя диагнози и на други органи гледани от нея с ехографа. На мен лично преди 3 години ми докара хроничен пиелонефрит от перфектното й лечение. Сега всяка година лежа в нефрологична клиника (даже и докато бях бременна с бебо).
Д-р Калинов също не го препоръчвам (частна клиника Медикусалфа)

# 70
  • Мнения: 639
Бягайте от Ели Илиева (МЦ "Надежда"). Изключително груба към клиентките си, не бих ги нарекла дори пациентки. Поставя диагнози и на други органи гледани от нея с ехографа. На мен лично преди 3 години ми докара хроничен пиелонефрит от перфектното й лечение. Сега всяка година лежа в нефрологична клиника (даже и докато бях бременна с бебо).
Д-р Калинов също не го препоръчвам (частна клиника Медикусалфа)
Всеки си има мнение , но по човечен лекар не съм срещала.Бях с кръвоизлив,след горене на раничка,Калинов ми взе възможно най-ниската сума, а цените в Медикусалфа никак не са ниски.На другия ден пак получих кръвоизлив и той дойде до дома ми и  ме закара в клиниката в Тракия за да ми спести парите, без да знае дали разполагам с малко или много.Преди да ида при него ,този който ми гори раничката ми каза че трябва да чакам всички,които стоят преди мен и когато ми дойде реда тогава ще вляза.Трябваше да си взема леген. Няма да му казвам името защото от него съм видяла и лошо и хубаво,но доброто все пак е повече.Просто системата на работа е такава, шибана.

# 71
  • Мнения: 4 451
Добавям д-р Дренски - акушер-гинеколог в МБАЛ "Свети Мина" (Весела). Когато наближи термина ми (вече беше станало ясно, че ще раждам със секцио заради седалищно предлежание на плода), наблюдаващият ме гинеколог ме изпрати при д-р Дренски с думите, че той не можел да реши на коя дата ще ме оперират. Каза, че д-р Дренски като шеф на родилното отделение ще реши това Rolling Eyes. И аз като последната наивница отидох при него, обяснявайки му защо ме изпраща моят гинеколог. А той само се подсмихна и започна да ми мери кръвното, да слуша тоновете на бебето, нещо което ми бе правено вече. В кабинета му (който е частен) няма видеозон (преди 4 г. беше така). Обсъдихме евентуална дата за операция, платих си прегледа и тръгнах да си ходя. Нямах намерение да ангажирам лекар за раждането си. И тъкмо да затворя вратата, той ми казва: "Ама вие за какво дойдохте, да ме ангажирате за раждането ли?" Аз смънках едно не, но той продължи: "Защото тарифата ми е 300 лева." Аз само казах, че не мога да си позволя толкова пари. И тъкмо пак да си тръгна, и той казва: "Ама вижте, то може и за 200..." Shocked
Впоследствие моят гинеколог още веднъж ме изпрати при Дренски пак за доуточняване кога да ме приемат в болницата. Той си погледна графика и ми назначи дата, в която ще е точно той на работа. И понеже ни наплашиха едно хубаво, в този един момент с мъжа ми се поддадохме и с д-р Дренски ме "спазариха" за 200 лева.
И ето го деня на операцията. Мъжа ми и зълва ми чакат пред залата, притеснени дали всичко ще е наред. След известно време доктора излиза от операционната и вижда близо до моите роднини група лекари си говорят. Подминава моите хора без дума да им каже и се присъединява шегувайки се към колегите си. Съпруга ми вече изнервен до краен предел, почакал го 5 мин., пък като видял че скоро мохабета няма да свърши отишъл да го попита какво детенце ни се е родило и как сме. Беше бесен. А аз през това време вътре получавам вероятно някаква алергична реакция от упойката и не мога да дишам. Лекарите вътре шаш и паника. А д-р Дренски вече е навън и си се шегува... Оживях де, д-р Топалова му е асистирала и си свърши работата жената (но парите отидоха не при нея). Да не говорим, че в последствие нито веднъж не му видях очите през целия си 6-дневен престой. Нито веднъж не дойде поне да види как зараства раната. Повече ни се чухме, ни се видяхме. Скоро ще раждам, но повече до неговите услуги Naughty

# 72
  • Мнения: 44
Искам да прибавя и името на Д-р Христодулова -гинеколог!
Има кабинет във Втора градска.
Следеше ми бременността - много силно казано.
Накрая излезе в отпуска месец преди да родя, без да ми посочи заместващ я лекар и без да ме насочи какви изследвания до края на бременността трябва да направя.
Нейното държане и на сестрата - с насмешка и  с всезнание...без конкретни отговори
и накрая точно в най-важния последен месец изобщо не ме предупредиха, включително и проблем с болничния за раждане, тъй като издаването му трябваше да съвпадне с периода на отпуската...

# 73
  • Мнения: 1 269
д-р Ели Илиева , гинеколог, от МЦ " Надежда", никой да не стъпва.
Потвърждавам! Добре, че не я послушах и не се оперирах!Д-р Дренски също- те са големи приятели и ми се струва, че се комбинират!

# 74
Здравейте! Аз също искам за изкажа изключитено негативното си отношение към д-р Е.Илиева -  абсолютен непрофесионалист ,а също и към д-р Петкова от Кожния диспансер в Кючук Париж.

Общи условия

Активация на акаунт