КАУФЛАНД - тема 64

  • 46 956
  • 782
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 26
Мисля да взема от чаршафите на Тед другата седмица. Четох назад в коментарите, че сте доволни от тях. Дано не се свият в сушилнята. До сега съм най-доволна като цена/качество от Лидълските, но ме дразни, че нямат долен чаршаф в комплекта, пък и миналата седмица не ми харесаха цветовете.

# 31
  • София
  • Мнения: 5 213
Аз взех на Аглика, които познавам добре.
Голяма грешка! Аглика и Аглика произведени за Кауфланд нямат нищо общо.
Не са се свили, но станаха на топчести мъхчета целите още с първото ползване.

# 32
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 751
На Аглика имам кърпи за ръце от К. Съотношение цена/качество са чудесни.
Ама май сега са ги вдигнали...По 5 лв съм ги вземала.

# 33
  • Мнения: 26
Аз взех на Аглика, които познавам добре.
Голяма грешка! Аглика и Аглика произведени за Кауфланд нямат нищо общо.
Не са се свили, но станаха на топчести мъхчета целите още с първото ползване.
Доста им се чудих на тези Аглика преди десетина дни, стори ми се хубав памука, въздържах се защото бяха едноцветни и все някакви убити цветове пък и не знаех дали наистина няма да се свият. Странното беше цената им 40лв,без намаление в сектора със спалното бельо. Имаше и на Тед пак на 50 лв двойния комплект, така че не знам тези намаления какви са при положение, че пак на същата цена ги гледах тогава

# 34
  • Мнения: 1 703
Много ми хареса пресният кокос. Натурално Баунти за без пари.

# 35
  • Мнения: 1 750
Сигмен мандра и магазин, до Карнобат е магазинът от където пазаря млечни продукти, свине комплекс Калчево за месо

# 36
  • Мнения: 2 678
Абсурд да купувам в квартален магазин. Онзи ден , на път за работа , купих 6 пакетчета носни кърпички. Бяха опаковани така - по 6. Излезе ми 2.40. чак се стъписах от цената. Ама какво да правиш - трябваха ми. Луди хора ! Пък ако искат да ме обвиняват, че не подкрепям малкия бизнес.

Смени кварталният магазин.
Наблюдебията са ми основно от млечните продукти и цените са много завишени.
Извън София дори се чудя какво.правят в този магазин при тези цени.

# 37
  • Мнения: 35 137
Мляко вземам вече от млекомат.
Кашкавал имаме дълбоки резерви във фризера. Сирене почти не ядем ама ме боли сърцето като гледам цената на котиджа, че малките го харесват.
Кисело мляко все някъде има на промоция.
Яйцата , размер Л, в месарския до нас са на 40 Ст.

# 38
  • Мнения: 3 733
На Сигмен харесвам много козето сирене - плътно, сухо, както си трябва, при това зимата няма зареждане. Доскоро го вземах на 18 лева килограма, сега е скочило на 26.
От кравето взех веднъж. Също беше хубаво, но много солено ми дойде.

# 39
  • Мнения: 3 374
Ние купуваме само Сигмен или Съединение. И  двете ги взимаме директно от склада, кравето сирене е около 18 лева. В къщи без сирене не се сяда на масата та с едно ходене взимаме по 5-6 бучки.

# 40
  • София
  • Мнения: 9 935
Дали се продават лепила момент на Хенкел?

# 41
  • София
  • Мнения: 3 169
Дали се продават лепила момент на Хенкел?
Точно от Кауфланд съм купувала два варианта на лепилата Момент (за мебели и универсал). Не съм сигурна дали ги поддържат постоянно в асортимента

# 42
  • Мнения: 35 137
Да
 Даже бяха на промоция преди 2 седмици

# 43
  • Мнения: 589
За да съм полезна и аз, включвам се с отзив за електрическата помпа за вода, за която преди време ви помолих за мнения.
Благодаря още веднъж, на всички които писаха, много ми помогнахте, друго си е човек да знае плюсовете и минусите предварително, за да прецени правилно кое е подходящо за него. HugHeart

Накратко: Доволна съм от покупката. Grinning

А ето и на дълго, за който се интересува...

Скрит текст:
Допълвам и потвърждавам изказаните от вас мнения:

Помпата става и за големите галони от 19л, макар че става е силно казано, защото тя фактически може да тегли вода от какъвто и да е отвор, защото за да работи не се изисква вакуум, както на ръчните и не е необходимо да се монтира плътно. То и на галона това няма как да стане ако не се махне допълнителната тапа, но не сме я махали, понеже от фирмата доставчик може да не одобрят и затова не съм пробвала без, може и да се закрепя.
Иначе маркучът е достатъчно дълъг, стига почти до дъното.

Конкретно Кауфландската, която аз купих няма в комплекта допълнителен ринг/уплътнение и наистина това е неудобство, защото не се закрепя здраво и на другите бутилки, но както и вие казахте, а и аз вече потвърждавам, това не пречи на работата й.
Разбира се неприятно е, че няма как да се фиксира, но мислим по въпроса Joy Joy Joy
Въпреки това я взех, защото нямаше къде другаде да я търся само заради тази допълнителна част, а и не е за подценяване спокойствието да знаеш, че в Кауфланд винаги ще я върнат/заменят в случай на проблем.

Имайте предвид, че в комплекта USB кабелът е без щепсел (само USB към micro USB).

Нямам забележки към дебита, достатъчно бързо налива, въпреки че и двете тръбички са доста тънички.
Май дори има и някакво автоматично изключване след определено време или количество, знам ли.
Явно от съображения за сигурност, в случай че бъде забравена пусната, ама на кутийката и на инструкцията не го пишеше. Трябва пак да го тествам, че не съм много сигурна.
На вашите има ли такава екстра или нещо си въобразявам?Thinking

Като цяло мнението ми засега е положително. За издръжливостта на батерията и на самата помпа все още е рано да давам мнение, но се надявам да не ме разочароват. Simple Smile

# 44
  • София
  • Мнения: 13 173
Благодаря за новата тема!

Искам да помоля софиянци, ако забележите някъде да се продава от тази котешка тоалетна, да ми кажете. Кутия с дръжка е,  а не чувалчета. Вчера минах през два магазина, но я нямаше. Опитах да получа информация дали изобщо се зарежда, но бях отрязана. Simple Smile
Скрит текст:



Преди 2-3 месеца заредих повечко кутии на цена 5,99 лв. Сега със сигурност е повече.

Предварително благодаря!
Искам да похваля служителите на Кауфланд. Направих запитване на имейла от "Контакти" и на следващия ден ми отговориха в кои филиали има от търсената от мен котешка тоалетна. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт