не пазарувайте в магазин Креми в Люлин

  • 2 117
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 187
И з да кажа,че четох преди време темата за магазина,в която стана разправията..
Значи аз от този магазин не мога да се оплача. Stop Когато бях бремеменна и ходихме там с мъжа ми да избираме количка и шкаф за повиване,бяха много любезни.Тогава бях пострадала и ходех с патерици и сина на собственичката ми донесе стол да седна. Flutter Избрах си количка,шкафа решихме че няма да е от там,но момчето(т.е.сина на въпросната г-жа) ни даде карта с 5% отстъпка за всяка следваща с/ка,че и ни подари гумираната послелка,която се слага отгоре на повивалника.
М/у другото скоро му се обадих да попитам имат ли една играчка,която съм решила да купя за първия рожден ден на Дари,и човека любезно ми обясни в подробности как стой въпроса.

# 16
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Явно момчето спасява ситуацията.От майката нямам вчепатления,ама като не може да се сдържа по-добре да не се вясва в магазина и да гони хората,които искат да си дадат парите.
Ние купихме нашата количка оттам,благодарение на сина и.
Беше много търпелив и любезен,обясни ни всичко,предложи ми стол и т.н.Имаше още една продавачка,не я запомних,също беше услужлива.

# 17
  • София
  • Мнения: 227
Аз също съм много разочарована от този магазин, заради нелюбезната възрастна жена.
Тя направо беше груба до безобразие с мене  без да я предизвикам по никакъв начин.
Не живея в Люлин, но специално съм ходила 2-3 пъти заради дрешките на KANZ,но след като
последният път ме разтрепера повече никога няма да стъпя. Неможе аз да се вдигна от другият край на София  да отида и в момента в който влизам през вратата тя започва да ми вика.
Предишните пъти като съм ходила пак е била не особено любезна, макар че съм пазарувала за големи суми, но съм си мислела, че е инцидентно състояние. Предупредих приятелките си да не ходят там да си развалят настроението, има достатъчно магазини в които можеш да похарчиш парите си.       

# 18
  • Мнения: 1 170
Лелеее, не е истина! Абе дайте да се закове една тема по въпроса, та да не се прецакват занапред и други мами Mr. Green . Безумен е факта, че за N- ти път има тема по въпроса. Нещата явно не са случайни и инцидентни (аз също имам лични и не особено приятни "приключения" в тоя магазин)  Crossing Arms .

# 19
  • София
  • Мнения: 797
 Аз също съм чела негативни теми за въпросния магазин, но аз самата не мога да се оплача. Преди 2 години купувахме от там легълце за сина ми и още доста работи, жената беше любезна, съветваше ни и ни обясняваше, после купихме от там първите обувки за детето, тя дойде специално от другия м-н("Витоша") да отвори заради нас, понеже обувки имаше само във втория и беше доста търпелива. Възможно ли е от тогава да се е променила или пък с едни да е любезна, а с други не?

# 20
  • София
  • Мнения: 529
Хм...нелюбезната жена с очилата си е именно собственичката Кремена  Rolling Eyes . И да има го това отвратително отношение към клиентите. Аз самата съм пазарувала при нея, но основно храни, не толкова дрешки или играчки. Имало е моменти в които съм усещала леко пренебрежение и това е и причината вече да не пазарувам там. В крайна сметка аз давам парите и аз избирам магазина. Пък и в Люлин отвориха доста детски магазини с хубави неща (ако щете и Хиполенда до Метро), та да си хабя нервите в квартално магазинче с продавачка - гъска!  Joy

# 21
  • Мнения: 565
ммм дааа, аз съм пазарувала веднъж от там и то сериозно-почти всичко преди раждането на щерката.Тогава ме обслужи момчето и бях много доволна.Онази свиня обаче- собственичка ли е каква е не знам, е толкова противна ,че ме отказа да пазарувам от там завинаги.Ходила съм още 10тина пъти и всеки път съм излизала с желанието да я наритам. Ще ви кажа според мен откъде идва това и отношение- за съжаление това май е единствения детски магазин с хубава стока в Люлин.Просто нямат конкуренция в района.Ако някой отвори подобен магазин и има добро отношение към клиентите ще ги погребе за отрицателно време.

# 22
  • Мнения: 4 362
Аз също съм потресена от тях!Веднъж това лято им звънях да питам по телефона за нещо,първо че им вадих думите с ченгелче,а после и като взех много да разпитвам ми затвориха телефона  Rolling Eyes,аз помислих ,че може би връзката се е разпаднала,ама не като звъннах пак изобщо не ми вдигнаха телефона

# 23
  • Мнения: 1 170
... (ако щете и Хиполенда до Метро)...

... където, между другото, са много мили и любезни (сори за ОФФ-а) Peace

# 24
  • Мнения: 4 181
Явно е, че синът е много любезен, аз също съм пазарувала от него, на майката е луда за връзване #2gunfire

# 25
  • Мнения: 46 518
Оооо, Кремена ми е любима  Mr. Green
Тая жена всяка сутрин става със задника нагоре, без изключение  Laughing за жалост не съм попадала на сина й или друг служител, имам само близки срещи с нея ooooh!

Отдавна не ходя там  Sunglasses

# 26
  • Мнения: 240
Аз също съм от разочарованите.Преди време пуснах подобна тема. Кремена е възможно най- лошия търговец.Изобщо не уважава клиентите си.Съжалявам ,че съм похарчила толкова много пари в  този магазин . Вече кракът ми няма да стъпи там. Последния път така се ядосах,че реших да направя детски магазин с добро отношение към клиентите. Сега обмислям тази идея.

# 27
  • Мнения: 1 756
Аз също съм от разочарованите.Преди време пуснах подобна тема. Кремена е възможно най- лошия търговец.Изобщо не уважава клиентите си.Съжалявам ,че съм похарчила толкова много пари в  този магазин . Вече кракът ми няма да стъпи там. Последния път така се ядосах,че реших да направя детски магазин с добро отношение към клиентите. Сега обмислям тази идея.
с теб сме особено ако е тук в Люлин  Peace

# 28
  • Мнения: 1 544
Аз съм ходила там само 1-2 пъти и все попадам на сина и които винаги е много любезен, но тази жена ще я имам в предвид , че от време на време ми испушват нервите и така поне ще знам къде да отида да си ги искарам  Mr. Green /че все горкия ми мъж го отнася/

Общи условия

Активация на акаунт