Сполучливи имитации на маркови парфюми - 49

  • 54 296
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 76
Привет на всички и честит празник на виното и любовта!
Пожелавам Ви с още по неустоими аромати да се сдобиете !!!
В този ред на мисли, как мога да видя каталога на Заг Зодиак на Иво от bazar.bg ? Ходих в магазина на Заг до съдебната палата (София), но там дамите нямаха 563 PL- Portrait of a lady  и малко ме объркаха с информацията си, нямало такива номера, не знаели и прочиее.
някой беше пуснал телефона на Иво но него намирам ?

# 31
  • Варна
  • Мнения: 484
Привет на всички и честит празник на виното и любовта!
Пожелавам Ви с още по неустоими аромати да се сдобиете !!!
В този ред на мисли, как мога да видя каталога на Заг Зодиак на Иво от bazar.bg ? Ходих в магазина на Заг до съдебната палата (София), но там дамите нямаха 563 PL- Portrait of a lady  и малко ме объркаха с информацията си, нямало такива номера, не знаели и прочиее.
някой беше пуснал телефона на Иво но него намирам ?
0879850508
https://bazar.bg/obiava-14346275/nalivni-parfyumi-zag-zodiak-zag … ezplatna-dostavka

# 32
  • Мнения: 269
Досега не бях поръчвала от Divain, но рискувах с 564 This is her/ZV и 731 More than words/ Xerijoff. Опаковката беше чудесна - вътре отделно мострички от ароматите + пакетче с желирани бонбонки! Обаче... самите аромати не са с трайността, която очаквах. В сравнение с Парфен и Заг /за This is her/  и Айфел /More than words/ са значително по-слаби...

# 33
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 325
Да, така е, Divain не са особено трайни, добри имитации, но много слаба проекция. Flowers Hibiscus

# 34
  • Мнения: 184
Бях се засилила пак да поръчам имат хубава оферта в момента за 14ти. Днес една парфюмена фея ми подари няколко мостри на ТФ и като направих сравнение са наистина добри копия.

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 1 180
При мен издържат около 4-5 часа, на дреха с дни. Но зависи и от парфюма. Повечето Дивайн ги водят със среден интензитет.

# 36
  • София
  • Мнения: 1 172
Супер. И аз вече имам достъп до таблиците. Благодаря за бързата реакция Heart Eyes

# 37
  • Варна
  • Мнения: 484
Нови аромати от Камея

Мъжките не ми представляват никакъв интерес. Имам Guerlain-a от Eyfel и наистина е много хубав летен и класен аромат. Killian имат Martin Lion и ми миришеше химически на мушама залята с компот. Azzaro-то ..... точно пък този защо? Има wanted by night, most wanted, most wanted parfum, chrome extreme, chrome aqua, ginger lover някои от тях трябваше да изкарат.

# 38
  • Deutschland
  • Мнения: 5 411
Отговор от Рефан, по повод неотдавнашен спор в темата кой точно номер е Либре.

# 39
  • Мнения: 206
Явно за това дамата не е усещала лавандула 😄

# 40
  • Мнения: 4 733
От турско бърз шопинг от ейфел. Какво съм взимала, всичко съм объркала. Озовах се с Бомбшел, Черен опиум и Черна орхидея. Трайност почти нула

# 41
  • Варна
  • Мнения: 484
Привет, дами,
С няколко думи ще опиша мострите от ЗАГ, подредени са от най-харесваните и високо оценени от Милата Ми, но становището си е лично мое:
Част 1:
Скрит текст:
385 Armani Si Passione - невероятен плодово-флорален аромат с повече акцент на плодовете. Достатъчно свеж, за да се носи дори и в летни вечери. Вчера за празника Любимата беше с него и наистина е абсолютна наслада за обонянието.....и още нещо, сещате се.
Минусче обаче е, че е под средната трайност на кожа и коса, поне при нея. На дреха се задържа прилично, приемливо.
321 Gucci Flora - имах усещането, че влизам в много свеж и светъл магазин за цветя. Доста солиден и плътен аромат. Малко тежичък ще е за горещи дни, но през останалото време от годината просто струи женственост и блаженство от него. Микс от всякакви цветове, каша от флорална еуфория.
538 Chloe L`eau - имаме оригинал на Chloe Roses и Chloe(Chalou) от Лидл - като всички Chloe-та, тук акцентът е върху розата. Но усещането е за светлорозова роза, рано сутрин с роса по нея. Това е Chloe-то за лятно време определено. Май ще купя за подарък оригинала за РД на Любимата. Тя е луда по рози и много ще се зарадва, много. Но ще почака няколко месеца.
581 Paco Fame - тук вече се изказах. Много тропически аромат, който ни хареса страшно много и на двама ни. Близостта с оригинала е на отлично ниво. Мангото обаче отстъпва от началото на парфюма и на преден план идва меката плътност на ванилия и сандалово дърво. Но си остава отново прекрасен аромат за всички сезони освен лятото според мен. Много зареждащ и искрящ.
Останалите 7 аромата ще опиша утре.

# 42
  • Мнения: 184
Днес тествах TF Solei Blanc оригинал и този на Гиза.
Аз усещам в оригинала една нотка която я намирам в крема за слънце и прави аромата на оригинала по плажен някак. На Гиза я усетих с много фантазия, но за мен тази разлика е минимална. За моя нос са 99% прилика 😊.

# 43
  • Мнения: 207
Да има имитация на Ани на Нишан?

# 44
  • Мнения: 5 993
Купих си Jenny Glow Wood and Sage, който е имитация на Jo Malone и ми беше интересно да го сравня с този на Мартинез, който имам. Много са близки и двата парфюма, но на Мартинез е по-изразителен, леко сладникав, докато на Jenny Glow e някак по-тих аромата. На Jenny Glow ме разочарова и трайността - след 30 минути се изпари от китката ми, а Мартинез е с много голяма трайност около 12 часа.
Много ме учудва и разликата в цените на българското и британското нотино. В notino.uk същия парфюм 30 мл е 7.80 паунда (17 лева), а при българското нотино 26.80 лева. Thinking

Общи условия

Активация на акаунт