Кога сменяте памперса?

  • 5 079
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 701
В началото го сменях на всеки 3 часа след хранене, защото тогава си вършеше голямата работа, но после започнах преди хранене /заради повръщането/ и то не всеки път... зависи колко е пишкала...  Blush

# 16
  • Мнения: 1 382
Не съм спазвала преди или след хранене,когато преценя,че е пълен сменям Peace!

И аз така.
Ми и аз пък Simple Smile Няма правила за тези неща.

# 17
  • София
  • Мнения: 44 115
predi, pri vsiako iadene za6tto vs pat aka6e, a poniakoga sled sa6to

# 18
  • Мнения: 2 956
Не съм спазвала преди или след хранене,когато преценя,че е пълен сменям Peace!
И аз

# 19
  • Мнения: 6 461
Като бебчета и на двете ми деца съм сменяла памперса след всяко хранене.
С напредване на  месеците съм сменяла памперса когато преценя ,че има нужда.
Тошко от двегодишен е без памперс ,а Пламчо още го носи на дупето си Mr. Green

# 20
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Честито бебче! Да ви е живо и здраво!!!  bouquet
Първите няколко месеца го сменях преди всяко ядене, след това след ядене, защото става много нетърпелив, а вече го сменям когато видя че има нужда! Peace

# 21
  • Мнения: 1 586
Честито и от мен - да ти е живо и здраво детенцето и много да те радва.Памперса го сменям преди всяко хранене защото иначе бебчо повръща .Хубаво е често да го сменяш за да не му се подсича дупето. Peace Peace Peace

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
До 6-ия месец го сменях непосредствено преди всяко хранене. Освен това, винаги щом усетя, че е наакана го сменям веднага!!! Вечер, понеже не съм я хранила, а и тя изобщо не се буди, не го сменям. От 6-ия месец вече съм я усетила, че ми ака по едно и също време през деня, тоест по време на обедното и следобедното хранене. Затова първо я нахранвам и веднага след това й мия дупето и слагам нов памперс!
Честито бебче и Весела Коледа! Hug

# 23
  • Мнения: 4 155
Честито момченце!
А за памперса - почнах преди ядене, но той всеки път акаше докато яде или непосредствено след ядене. Така че го изчаквах да си свърши работата и го сменях. В началото доста се подсичаше и затова го сменях задължително след като нацапа памперса.

# 24
  • Мнения: 1 910
Честито момченце!
А за памперса - почнах преди ядене, но той всеки път акаше докато яде или непосредствено след ядене. Така че го изчаквах да си свърши работата и го сменях.
И ние така. Сега го сменяме, когато преценим, че има нужда.

# 25
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Честито момченце!
А за памперса - почнах преди ядене, но той всеки път акаше докато яде или непосредствено след ядене. Така че го изчаквах да си свърши работата и го сменях.
И ние така. Сега го сменяме, когато преценим, че има нужда.

 JoyПри нас положението беше абсолютно същото. Peace

# 26
  • Мнения: 6 164
Преди всяко ядене в началото. Като мина малко време и го разбрах, че ака само докато яде, изчкавах да се напапка, защото иначе нямаше смисъл. Peace

# 27
  • Мнения: 517
След хранене, защото обикновено ака след като се наяде.Но не веднага след яденето , за да не повърне като вземеш да го моткаш по гръб и да му  вдигаш крачката.


 Peace

# 28
  • Мнения: 3 478
Честито! В началото аз сменях преди хранене, но в последствие започнах след.

# 29
  • Мнения: 1 064
Да ти е живо и здраво малкото съкровище!  bouquet
Аз сменям пампреса преди ядене, но се е случвало да го сменям и след това по простата причина, че често Теди пълни памперса с мармалад, докато хапва Crazy

Общи условия

Активация на акаунт