Прахосмукачка с воден филтър???

  • 10 957
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Емаесесаесесапипиа
  • Мнения: 488
Ние имаме и съм доволна.
Не мога да кажа дали се работи лесно с нея, защото не съм я ползвала до сега, а само жената, която чисти апартамента два пъти седмично. От както я купихме има значителна разлика между почистването със старата и тази. Килимите направо светят, а въздухът е съвсем свеж. Това ни беше основното изискване към водния филтър, де, да не връща праха обратно, защото със старата трябваше да се проветрява след чистенето Simple Smile. С две думи, получихме това, което искахме, още повече че не струва кой знае колко скъпо.
Жената, която чисти, твърди, че се поддържа лесно. Все пак не мога да предценя от първа ръка.
До сега не сме ползвали перящите й функции.
Успех с избора!

# 16
  • Мнения: 3 835
Ние имаме и съм доволна.

Farua, същата ли е вашата или друга?

# 17
  • Мнения: 2 196
И аз съм си харесала такава.
Утре ще я купим и тогава ще дам отзиви.
А такава за буклукосъбиране и прахоразнасяне си имам,та ако Зелмер-а е толкова трудоемък за ежедневно ползване, ще си ползвам старата всеки ден,а Зелмер-е - за основно почистване. Peace

# 18
  • Мнения: 2 259
FAGOR,imat niakakav model i ne e mnogo goliama.Cena okolo 200lv.

# 19
  • Мнения: 3 835
И аз съм си харесала такава.
Утре ще я купим и тогава ще дам отзиви.
А такава за буклукосъбиране и прахоразнасяне си имам,та ако Зелмер-а е толкова трудоемък за ежедневно ползване, ще си ползвам старата всеки ден,а Зелмер-е - за основно почистване. Peace

И аз така ги виждам нещата....... newsm78 Аз имах от тези, където ги рекламират, 4г. ми служи, използвах я вместо метла, сега мисля пак да си купя, последно гледах, че ги предлагат две, на една цена.
Но имам нужда, и от нещо по-сериозно, за почистване.
Bianka, в теб ми е надеждата, моля те пиши като я пробваш, аз още оня ден мислих да си я купувам, ама мамите ме разколебаха.

# 20
  • Мнения: 2 196
Щом я взема,веднага ще я пробвам и ще докладвам. Peace
Запланувала съм пране на тапицерия и на един мокет,които иначе трябваше да пера на ръка. Confused

# 21
  • Мнения: 3 835
Щом я взема,веднага ще я пробвам и ще докладвам. Peace
Запланувала съм пране на тапицерия и на един мокет,които иначе трябваше да пера на ръка. Confused

И аз съм запланувала да пера килимите и диваните. Ужас!!! ooooh! Чакам отзивите ти. PraynigHug

# 22
  • Мнения: 3 835
Бианка, какво стана, купихте ли я??? Притесних се за теб, тая прахосмукачка да не ти взе акъла, пребори ли се с нея. Laughing

# 23
  • Мнения: 2 196
И аз съм си харесала такава.
Утре ще я купим и тогава ще дам отзиви.
 Peace
Ще я преборя,няма да се плашиш. Peace
 И ще питам в магазина какво и кога  и се  почиства. Laughing

# 24
  • Мнения: 152
Имам я същата от месец и съм страшно доволна. За мен лично не е проблем да измия съда с вода, дори бих казала че е доста по-приятно отколкото да пипам прашни турбички, които само при допир и се разпрашяват. Вврно че пише да се почиства основно след всяко чистене, но не мисля че е чак пък толкоз задължително, просто триябва да се изхвърли водата и да се изплакне филтъра, който след като веднъж си го разглобил повече не е никаква загадка. Самата прахосмукачка е супер мощна и не е чак толкова тромава. Аз лично с нея си чистих прозорците и съм доволна, работа която друг път върша за цял ден сега ми отне около два часа. Бих казала че определено чисти много по-качествено от старата ми обикновена. Относно изпирането след това определено килима си има нужда да изсъхне навън защото остава влажен, за диван още не съм я пробвала. А да забравих, че за нула време си почистих стените в банята, които за да ги почистя обикновено се каня поне месец Simple Smile   

# 25
  • Мнения: 3 835
Имам я същата от месец и съм страшно доволна. 

Е, Пламена, благодаря ти. Значи освен съда с вода, има и някакъв филтър, който трябва да се мие всеки път, задължително ли е? Утре и аз ще отида да я гледам, на живо.
Бианка, вие от кой магазин, ще я купувате?
Аз не държа, на всяка цена да си купя точно такава, но понеже, никой не се включи да ми препоръча друга, която е използвал и е доволен, май и аз ще си купя такава.

# 26
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
Ето я моята http://www.karcher.com.pl/prezentacje/k50_k5500/main_k5500.html. Много съм доволна, лесно се поддържа, но НЕ пере!!

# 27
  • Мнения: 152
Филтъра е парченце колкото дланта ти, от нещо като шуплест дунапрен и се закачва около съда в който се събират едрите боклуци. В магазина ше ти покажат. От първо като се отвори наистина изглежда малко сложно, но когато сама пипнеш и го разбереш няма проблем. Аз отдавна си бях намяркала точно този модел защото е мощен, така че не се чудих, но наистина е малко по-обемна от стандартните така че си помисли и къде ще я държиш.

# 28
  • Мнения: 3 835
На мен пък така на снимката, не ми изглежда много голяма. Сравнявам я, с Делонги -то, което имам, перяща. Тя е огромна. Тази ми се струва по-малка.

# 29
  • Мнения: 2 196
Аз ги гледах в Технополис,но май ще ходим и до ХИТ,гледам ,че там има и подарък към прахосмукачката.
Потърпи още малко - чакам го мъжа ми да дойде към 12ч и тръгваме. Laughing
А като си го познавам,ще обиколим всички магазини,що имат ''техно'' в заглавието. Crazy

Общи условия

Активация на акаунт