Прахосмукачка с воден филтър???

  • 10 971
  • 55
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 835
ЧЕСТИТА КОЛЕДА!!!

От много време се каня да си купя, прахосмукачка с воден филтър, но не мога да се спра на модел и марка. След много разглеждане и чудене, в момента съм се спряла на този модел (в линка), защото ми се струва, че не е много голяма, има и перяща функция, а и цената ме устройва. Има ли някой такава или подобна, и какво ви е мнението?
Благодаря ви предварително! Hug

http://www.densi.bg/index.php?menu=3&div=ДОМАКИНСКИ УРЕДИ&am … p;product_id=1054

# 1
  • София
  • Мнения: 311
Имаме абсолютно същата, купихме я преди година. Наистина върши чудна работа, но! изисква много време и приготовление преди чистенето, а след като приключиш отново трябва да я почистиш и то хубаво. Аз не намерих това време, съпругът ми беше по-упорит, но и той в един момент се предаде, сега ползваме старата, с която се чисти много бързо. Просто децата много цапат и доста често се налага да пускам прахосмукачката. Май най-добрия вариант е да имаш две прахосмукачки Mr. Green Макар че нашия Зелмер си стои неизползван вече почти 7-8 месеца.....

# 2
  • Мнения: 3 835
Люсиана, кое й чистиш и приготвяш? Не можах да разбера, моля те обясни ми. Praynig Би трябвало да има един съд, в който да сипеш вода, и след изчистването, просто да измиеш този съд (за сухото почистване). Перящата функция, не знам на какъв прицип е. Аз имам перяща на Делонги, тя е огромна, тежка, и наистина като изпереш с нея, почистването й после е кошмарно. Моя приятелка има от тези на воден филтър, дето са по 2000евро, и изглежда по същия начин.

Последна редакция: пн, 25 дек 2006, 15:52 от teo7777

# 3
  • София
  • Мнения: 311
Тео, май те пообърках, извини ме. Значи нашата е AQUA TRIO LUX. След като почистиш с нея, освен филтъра, миеш всички останали джаджи, дето са прикрепени към него - разни малки дунапренчета, филтърчета и т.н. Сега малката спи и не мога да проверя, но като се събуди ще я разглобя и ще проверя за що иде реч. Сега не си спомням точно какви бяха. Но съвсем честно ти казвам, че тази работа я вършеше мъжът ми - просто той я купи, без да се посъветва с мене и затова и той чистеше с нея. Иначе диваните ги почиства страхотно! Прозорците - аз не хванах съвсем цаката на почистването и затова си ги почиствах с парцал.
Абе не е лоша прахосмукачката, ама ако имаш някоя по-малка или от тези съвсем малките, за почистване на настъпана бисквита примерно, е най-добре Mr. Green
Дали разбра нещо от моето словоизлеяние? Hug

# 4
  • Мнения: 3 835
Благодаря ти, че ми отговаряш.  bouquet  Аз много добре те разбирам, защото и преди, имах една малка прахосмукачка (за всеки ден), и една голяма, за по-основно почистване. Но и двете ми се развалиха, а от много време искам, с воден филтър. Но това което обясняваш, ме учудва. Не би трябвало да се мият филтърчета, а само съда с водата. Ако се мият такива дребни джаджи, няма да си я купя. След сухото почистване ли я чистите и миете толкова, или след пране? Ако е само след пране, криво ляво се ядва, но след всяко сухо прахосмукачене...... newsm78  Точно защото ме е страх да не се изненадам после, от такива дребни подробности, за които не съм се сетила, точно затова пуснах и темата. Човек като я гледа така, си мисли едно, но после може да се окаже друго. Ти поне ме подсети, като отида в магазина, изрично да се поинтересувам, какво й се чисти, след ползване.

# 5
  • София
  • Мнения: 311
Ние също много искахме прахосмукачка с воден филтър. От Рейбоу идваха да чистят у нас и леко ни промиха мозъците относно вредата от другите прахосмукачки (може би с право) и т.к. нямахме възможност да си купим прахосмукачка Рейнбоу взехме тази.
Сега като си давам сметка, може би съпругът ми е бил прекалено вманиачен и я е почиствал основно, след всяко чистене, но ако знаеш каква мизерия само се събира във водата.... А тази мизерия може би запушва другите джаджи и затова сме я почиствали основно, така предполагам. Разпитай подробно, аз може би се изказах малко прибързано, не искам да те обърквам още повече. Но е факт, че в момента не си ползваме Зелмера....
Успех!

# 6
  • Мнения: 3 835
Да знам, каква мръсотия се събира, и у нас са правили демонстрация на тези скъпите. Освен това както казах, една приятелка има такава, и е идвала в нас да чисти с нея. Но със сигурност знам, че освен съда с водата, друго не мие след почистване. Тя много се ядосва, че си е купила такава, защото не им дадоха приспособлението за пране, въпреки 2000-те евро. И тя също си има една малка, за всекидневно почистване. Аз лично не виждам кой знае каква разлика, м/у тази на Зелмер примерно, и скъпите на Рейнбоу, освен в парите. Laughing

# 7
Прахосмукачката си има и плюсове и минуси-много време отнема приготвянето-то дунапренчета,филтърчета,всякакви пластмасови работи.След като се изчисти-всичко това трябва да се измие.Но когато става дума за чистенето,грешка няма.

Весела Коледа!

# 8
  • София
  • Мнения: 311
Прахосмукачката си има и плюсове и минуси-много време отнема приготвянето-то дунапренчета,филтърчета,всякакви пластмасови работи.След като се изчисти-всичко това трябва да се измие.
Значи не съм се изказала съвсем неподготвена Simple Smile

# 9
  • Мнения: 3 835
Прахосмукачката си има и плюсове и минуси-много време отнема приготвянето-то дунапренчета,филтърчета,всякакви пластмасови работи.След като се изчисти-всичко това трябва да се измие.Но когато става дума за чистенето,грешка няма.

Ако е така, няма да си я купувам, изпадам в ужас само при мисълта, за тези дребни джунджурии, които трябва да мия. Люсиана, не се притеснявай, на мене всяко мнение ми е полезно. Много ви благодаря за отговорите. Напълно осъзнавам, че подобни теми, сигурно са писнали на всички, но аз въпреки търсачката, не успях да намеря отговор, каква прахосмукачка да си купя. Надявах се, че някой, който има прахосмукачка с воден филтър, и е доволен от нея, ще се включи да ми даде съвет. ooooh!

# 10
  • Мнения: 103
Ние имаме такъв Зелмер от 4г.Относно чистенето няма грешка,но относно миенето-досадно е.Мият се всеки път след сухото почиставане три филтъра и отделно контейнера с водата и още няколко части,но това е.Прахосмукачката може да се ползва и с обикновена торбичка,ако ти писне миенето.Аз нямам място за две прахосмукачки и все още най търпеливо си я измивам,но съм решила да си купя торбички хартиени и да я пробвам.Нашата покупка също беше провокирана от демонстрация на Рейнбоу в къщи,но мисля ,че доста се различават,не само по цената.

# 11
  • Мнения: 834
Това е най-ужаснота прахосмукачка, която съм ползвала. Голямото чистене започва след като почистиш с нея. Филтри и боклуци. Много е тромава трудно подвижна, изобщо ако има някой фен готова съм да му я продам на половин цена.

Последна редакция: вт, 26 дек 2006, 12:49 от reni

# 12
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Прахосмук с воден филтър - ДА, но не и с перяща функция.
Нямат кой знае какво уплътнение и влагата изгаря мотора.

# 13
  • София
  • Мнения: 311
Тео, ние те отчаяхме. Труден избор ти предстои, но пиши какво си решила, любопитно ще ми е.....
Успех!

# 14
  • Мнения: 3 835
Прахосмук с воден филтър - ДА, но не и с перяща функция.
Нямат кой знае какво уплътнение и влагата изгаря мотора.

Има и такива без перяща функция, и са по-евтини. Моята старата Делонги, и нямаше нищо от влагата, само че нещо не ще да пръска вода вече. newsm78 Килимите и диваните много ми се зацапаха вече, и затова ми се искаше да е с перяща функция.

Няма ли някой, който да ми препоръча каква прахосмукачка да си купя, с воден филтър.  Но да не е голяма, защото изобщо няма да я ползвам. Аз много съм гледала по магазините, но ми направи впечатление, че тези по-скъпите, с воден филтър са много големи. В един магазин една продавачка много ми хвалеше някаква, която не беше голяма, но беше с някакъв филтър, който беше по-нова технология от водния. Но ако трябва да мия филтри след всяко ползване, абсурд.

# 15
  • Емаесесаесесапипиа
  • Мнения: 488
Ние имаме и съм доволна.
Не мога да кажа дали се работи лесно с нея, защото не съм я ползвала до сега, а само жената, която чисти апартамента два пъти седмично. От както я купихме има значителна разлика между почистването със старата и тази. Килимите направо светят, а въздухът е съвсем свеж. Това ни беше основното изискване към водния филтър, де, да не връща праха обратно, защото със старата трябваше да се проветрява след чистенето Simple Smile. С две думи, получихме това, което искахме, още повече че не струва кой знае колко скъпо.
Жената, която чисти, твърди, че се поддържа лесно. Все пак не мога да предценя от първа ръка.
До сега не сме ползвали перящите й функции.
Успех с избора!

# 16
  • Мнения: 3 835
Ние имаме и съм доволна.

Farua, същата ли е вашата или друга?

# 17
  • Мнения: 2 196
И аз съм си харесала такава.
Утре ще я купим и тогава ще дам отзиви.
А такава за буклукосъбиране и прахоразнасяне си имам,та ако Зелмер-а е толкова трудоемък за ежедневно ползване, ще си ползвам старата всеки ден,а Зелмер-е - за основно почистване. Peace

# 18
  • Мнения: 2 259
FAGOR,imat niakakav model i ne e mnogo goliama.Cena okolo 200lv.

# 19
  • Мнения: 3 835
И аз съм си харесала такава.
Утре ще я купим и тогава ще дам отзиви.
А такава за буклукосъбиране и прахоразнасяне си имам,та ако Зелмер-а е толкова трудоемък за ежедневно ползване, ще си ползвам старата всеки ден,а Зелмер-е - за основно почистване. Peace

И аз така ги виждам нещата....... newsm78 Аз имах от тези, където ги рекламират, 4г. ми служи, използвах я вместо метла, сега мисля пак да си купя, последно гледах, че ги предлагат две, на една цена.
Но имам нужда, и от нещо по-сериозно, за почистване.
Bianka, в теб ми е надеждата, моля те пиши като я пробваш, аз още оня ден мислих да си я купувам, ама мамите ме разколебаха.

# 20
  • Мнения: 2 196
Щом я взема,веднага ще я пробвам и ще докладвам. Peace
Запланувала съм пране на тапицерия и на един мокет,които иначе трябваше да пера на ръка. Confused

# 21
  • Мнения: 3 835
Щом я взема,веднага ще я пробвам и ще докладвам. Peace
Запланувала съм пране на тапицерия и на един мокет,които иначе трябваше да пера на ръка. Confused

И аз съм запланувала да пера килимите и диваните. Ужас!!! ooooh! Чакам отзивите ти. PraynigHug

# 22
  • Мнения: 3 835
Бианка, какво стана, купихте ли я??? Притесних се за теб, тая прахосмукачка да не ти взе акъла, пребори ли се с нея. Laughing

# 23
  • Мнения: 2 196
И аз съм си харесала такава.
Утре ще я купим и тогава ще дам отзиви.
 Peace
Ще я преборя,няма да се плашиш. Peace
 И ще питам в магазина какво и кога  и се  почиства. Laughing

# 24
  • Мнения: 152
Имам я същата от месец и съм страшно доволна. За мен лично не е проблем да измия съда с вода, дори бих казала че е доста по-приятно отколкото да пипам прашни турбички, които само при допир и се разпрашяват. Вврно че пише да се почиства основно след всяко чистене, но не мисля че е чак пък толкоз задължително, просто триябва да се изхвърли водата и да се изплакне филтъра, който след като веднъж си го разглобил повече не е никаква загадка. Самата прахосмукачка е супер мощна и не е чак толкова тромава. Аз лично с нея си чистих прозорците и съм доволна, работа която друг път върша за цял ден сега ми отне около два часа. Бих казала че определено чисти много по-качествено от старата ми обикновена. Относно изпирането след това определено килима си има нужда да изсъхне навън защото остава влажен, за диван още не съм я пробвала. А да забравих, че за нула време си почистих стените в банята, които за да ги почистя обикновено се каня поне месец Simple Smile   

# 25
  • Мнения: 3 835
Имам я същата от месец и съм страшно доволна. 

Е, Пламена, благодаря ти. Значи освен съда с вода, има и някакъв филтър, който трябва да се мие всеки път, задължително ли е? Утре и аз ще отида да я гледам, на живо.
Бианка, вие от кой магазин, ще я купувате?
Аз не държа, на всяка цена да си купя точно такава, но понеже, никой не се включи да ми препоръча друга, която е използвал и е доволен, май и аз ще си купя такава.

# 26
  • София, Младост
  • Мнения: 2 415
Ето я моята http://www.karcher.com.pl/prezentacje/k50_k5500/main_k5500.html. Много съм доволна, лесно се поддържа, но НЕ пере!!

# 27
  • Мнения: 152
Филтъра е парченце колкото дланта ти, от нещо като шуплест дунапрен и се закачва около съда в който се събират едрите боклуци. В магазина ше ти покажат. От първо като се отвори наистина изглежда малко сложно, но когато сама пипнеш и го разбереш няма проблем. Аз отдавна си бях намяркала точно този модел защото е мощен, така че не се чудих, но наистина е малко по-обемна от стандартните така че си помисли и къде ще я държиш.

# 28
  • Мнения: 3 835
На мен пък така на снимката, не ми изглежда много голяма. Сравнявам я, с Делонги -то, което имам, перяща. Тя е огромна. Тази ми се струва по-малка.

# 29
  • Мнения: 2 196
Аз ги гледах в Технополис,но май ще ходим и до ХИТ,гледам ,че там има и подарък към прахосмукачката.
Потърпи още малко - чакам го мъжа ми да дойде към 12ч и тръгваме. Laughing
А като си го познавам,ще обиколим всички магазини,що имат ''техно'' в заглавието. Crazy

# 30
  • Мнения: 3 835
Аз не съм я виждала другаде. Само в ДЕНСИ, и то в нета. В Технополис, Техномаркет, тая марка я нямаше.

# 31
  • Мнения: 3 835
То и на снимката, където съм пуснала, има някакъв подарък, ама какво е това, не знам. newsm78

# 32
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 203
Тео, излезе ми и на сайта на Техномаркет Европа, за същите пари: http://www.kkelectronics.com/product_detail.php?product_id=09008403
Моят мъж също си е наумил да купува прахосмукачка, но само с воден филтър, неперяща. Може ли някой да каже тогава по-лесно и бързо ли е?

# 33
  • Мнения: 10 657
Ето я моята http://www.karcher.com.pl/prezentacje/k50_k5500/main_k5500.html. Много съм доволна, лесно се поддържа, но НЕ пере!!
Има ги в Метро , а  в Технополис е на промоция в момента с подарък Вениш -449лв.
И моят мъж искаше такава, но след прочетеното - май ще го откажа от нея. Аз бих се задоволила с пароструйка за банята и прозорците, защото съм супер доволна от прахосмукачката ни Самсунг с Циклон филтър - той събира всички боклуци, торбичката я пера веднъж годишно.

# 34
  • Мнения: 3 835
Тази на Viliandar, ми се струва по-голяма.
ЕлиТ, изглежда е същата. Но аз като съм ходила по тези магазини, винаги гледам и питам, за прахосмукачки с воден филтър, никъде не съм я виждала. Имаше само от тези по скъпите марки, и ми се видяха много грамадни, освен че са над 500лв.

# 35
  • Мнения: 2 196
Прибрахме се.
Без прахосмукачка.
В Техномаркет имаше само един модел -Аква трио.
В Денси/ в ХИТ-Люлин/ - имаше голямо разнообразие на прохосмукачки от тази марка.
Обаче като попитах за този модел,девойката - консултант ми обясни в прав текст,че трябва да съм малоумна,за да си го купя,защото имало по-нов модел,с парогенератор,с приставка за миене на прозорци и ,разбира се, ''само'' с около 300лв по-скъп.При повторния ми опит да получа повече информация за модела,който ме интересува, девойката ми каза:ми ето,то тук пише,виждате я,врътна се и изчезна.
  teo7777,съжалявам,не ти бях от голяма полза.

Последна редакция: чт, 28 дек 2006, 16:08 от bianka

# 36
  • Мнения: 3 835
Прибрахме се.
Без прахосмукачка.

 ooooh! ooooh! ooooh!
Ужас!!! Нямам думи!!! #Crazy
На теб като я видя, не ти ли хареса? Или понеже не е имало, кой да ти обясни, се отказа. Интересно ми е, ако си поискам упътване, би трябвало да ми дадат. newsm78 Горе-долу, и аз по същите причини, съм още без прахосмукачка. Като ги питам за такава, с воден филтър, те почват да ме убеждават, че вече имало по-нови технологии, и да ми препоръчват други. Аз им казвам, че не искам друга, те обаче продължават да настояват, и не искат да ми обясняват за тази, която ме интересува, а за другата, която не ме интересува, ми разказват надълго и широко. ooooh! Mr. Green
Ами аз доколкото разбрах, и тази има приставка за миене на прозорци, Пламена каза, че си ги е мила.
И какъв е този парогенератор? Thinking
Лелееее, така се нервирах, че сега като отида, само да има късмет, да ми се направи на интересна някоя, ще ги попилея. smile3515 Crossing Arms Laughing

# 37
  • Мнения: 2 196
Тия консултанти могат да ти убият всякакво желание да пазаруваш.
На мен ми се видя голяма тая прахосмукачка.За ежедневно разнасяне май наистина няма да е много удобна.
 Забравих да ти кажа - имат на промоция прахосмукачка на Зелмер с воден филтър/209лв/.Но няма перяща функция.
Моя мъж се опитва да ме убеди,че по-добре да вземем една с воден филтър за всеки ден ,а за пране на тапицерията да вземем някаква,която е само перяща.Ама като го питам каква,аджеба,да е тая перящата - незнаел. Crossing Arms
 И аз приемам предложения за такова чудо дето да пере и да мие прозорци. Wink

# 38
  • Мнения: 3 835
Е тая, дето е само с воден филтър, по-малка ли е? А къде ще ги държите двете? newsm78
Аз не знам да има, само перящи..... Thinking

# 39
  • Мнения: 2 196
И аз незнам вече какво да си взема. Confused
Утре пак ще обикаляме.
Ако харесам нещо ще пиша. Peace
P.S.: тази с водния филтър е по-малка от перящите.

# 40
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Тео, имам същата от около година. Взехме я от Денси. Много съм доволна, дори и пода си "пера" с нея. Пробвала съм и перящата функция - наистина изпра. Дивана в хола беше доста мръсничък - с 2 сина съм, които си мърлят постоянно

# 41
  • Мнения: 3 835
Тео, имам същата от около година. Взехме я от Денси. Много съм доволна, дори и пода си "пера" с нея. Пробвала съм и перящата функция - наистина изпра. Дивана в хола беше доста мръсничък - с 2 сина съм, които си мърлят постоянно

А, Tina, браво, господ те прати, съвсем същата ли е? И аз вече почти се навих, да си я купя, пък каквото сабя покаже. ooooh! Laughing

# 42
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Абсолютно същата като на снимката е. Аз я поснимах малко нашата и в отворен вид да ти покажа какво точно има да се мие по нея след работа, но тъй като още не съм наясно как точно да ти покажа снимките тук във форума, моля те инсталирай си скайп ако нямаш и ще ти ги пусна да ги разгледаш, а и ще мога да ти кажа какво точно се прави. Скайп името ти ми го пусни на лични и ще те намеря, защото моя скайп не винаги е включен, иначе името ми е tina.k-2

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 1 155
Ще следя темата ,откакто имаме домашен любимец може би този тип  прахосмукачка  ще намали  летящи косми у дома.

# 44
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
О, да. Имаме котарак и космите са мнооого. Може да се пуска и само да прави водна филтрация на въздуха - слагаш вода в резервоара и я пускаш да работи, без да слагаш тръбите. Можеш да я поразместиш на 2-3 места в помещението да поработи по известно време. Аз това го правих при ремонт в банята - с флекс рязаха плочки и прахоляка беше ужасен, но за около 5 мин прочисти въздуха.

# 45
  • Мнения: 23 065
Имам Цептер с воден филтър.За преимуществата знаеш какви са.Недостатъците-много са тежки и обемни,миене на контейнер и филтъра,който се състои от 3 платмасови части и един дунапрен.Мен лично ми е страшна досада,но чисти добре и я търпя заради малкия-у нас се събира много прах.А и като знам колко пари дадох за нея... ooooh!

# 46
  • Мнения: 3 835
Весело посрещане на Новата Година.

То се е видяло, че не са измислили още прахосмукачка, дето сама да чисти. Извода, до който стигнах, вследствие на тази тема е: Ще си я купя тази прахосмукачка, и ще си наема чистачка, да се бори с нея. Mr. Green  hahaha Joy

# 47
  • Мнения: 23 065
Весело посрещане на Новата Година.

То се е видяло, че не са измислили още прахосмукачка, дето сама да чисти. Извода, до който стигнах, вследствие на тази тема е: Ще си я купя тази прахосмукачка, и ще си наема чистачка, да се бори с нея. Mr. Green  hahaha Joy
Грешка-има прахосмукачки,които чистят сами.
http://images.ciao.com/ies/images/products/normal/692/Zasprom_As … Robot__739692.jpg
Ето това чудо Заспром,както и на Електролукс и Самсунг. Ето ви клипче.Тези прахосмукачки ги има от 4-5 години вече.Това са мини-роботи,които сканират стаята и си правят схема на работа,имат уеб камери и може да ги контролирате през инернет.
http://youtube.com/watch?v=JA_7Qb8H6mc&mode=related&search=
http://youtube.com/watch?v=wvdlMQUo13M
Има такива,които даже мият.
http://youtube.com/watch?v=jmoWAvwSSWc&mode=related&search=
http://youtube.com/watch?v=8Pl7R9tLN-M&mode=related&search=
http://youtube.com/watch?v=h0gfPVAo9cM&mode=related&search=

Последна редакция: нд, 31 дек 2006, 14:30 от ДесиХ2

# 48
  • Мнения: 3 835
Купих си прахосмукачката!!! newsm44

Бианка, не се чуди, отивай, и си я купувай, много е хубава и няма нищо сложно в използването й. Вече започнах да прахосмукача, супер е. Много ме кефи телескопичната тръба, такава не бях виждала. Прочетох упътването, и много бързо се ориентирах, кое как, и защо. Няма нищо сложно. И след всяко чистене се изплаква само единия филтър, което е много лесно. Тина К., ми прати снимки, и ми обясни предварително нещата, Hug но в интерес на истината ми се струваше по-сложно, сега като я взех се оказа много просто и лесно, супер е! И големината й е точно такава, каквато очаквах, толкова са големи и тези по 2000евро, само дето за тия пари, не им дават и приставките за перящите функции. Mr. Green Сега съм запретнала ръкави и почвам............... newsm79 newsm79

П.п. Момичето в магазина беше много любезно, и изобщо не се опита да ме разубеждава, сигурно съм гледала страшно. Mr. Green

# 49
  • Мнения: 23 065
Със здраве да си прахосмучеш с нея. Wink

# 50
  • Мнения: 2 196
Честито!Със здраве да си я ползваш!  bouquet
От кой магазин я купи?
Може ли да се мият наистина прозорци с нея?
 П.П. По-малка е от Рейнбоу-а/тези от 2000 евро/.Имах нещастието да се сдобия с това чудо,едва се отървах от него.Никой не си направи труда да обясни,че  перящата и миещата прозорци приставки не влизат в цената и за да ги получиш трябва да се правиш на маймуна. Confused

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 1 155
Честито! Интересувам се намират ли се лесно препаратите за пране по  битовите химии.

# 52
  • Мнения: 19 518
Честито! Интересувам се намират ли се лесно препаратите за пране по  битовите химии.
По-добре ги потърси в магазините, където продават самите прахосмукачки. Малко са скъпички, но пък стигат за дълго време.

# 53
  • Мнения: 3 835
От кой магазин я купи?
Може ли да се мият наистина прозорци с нея?
 П.П. По-малка е от Рейнбоу-а/тези от 2000 евро/.Имах нещастието да се сдобия с това чудо,едва се отървах от него.Никой не си направи труда да обясни,че  перящата и миещата прозорци приставки не влизат в цената и за да ги получиш трябва да се правиш на маймуна. Confused

От Денси в Люлин, до Практикер. Тази, с която се мият прозорци, е тази където са ти я предлагали на теб, за 599лв., същата като моята, плюс парогенератор. Т.е., има допълнително, нещо като пароструйка. Но разликата в цената е съществена, 349лв. - 599лв..
Това за маймуните, си абсолютно права, моя приятелка си купи такава, стана на маймуна, и пак не и дадоха приставките за пране. 

Препаратите си ги купуваш от Денси, 10 пликчета с прах, и един препарат против разпенване. Всяко е по 4.50, но са за много време. На нас препаратите, нямам представа защо, не ни ги таксуваха на касата. Касиерката реши, че вървят с прахосмукачката, и не ги плащахме. Mr. Green  Grinning

# 54
  • Мнения: 2 196
Благодаря. Grinning
Ще се почудя още малко и най-вероятно ще я купя.
Чуденката ми е колко точно ще я ползвам,защото се местим в ново жилище ,а там няма да има килими,мокети и остава за пране един диван.
Но пък казваш,че и за обикновеното ежедневно чистене е удобна за употреба... Thinking
Много ми се щеше да мие прозорци,обаче пък не ми се дават 250лв отгоре само заради това.
Накрая ще си взема една парочистачка и ще карам с нея. Crossing Arms

# 55
  • Мнения: 3 835
Но пък казваш,че и за обикновеното ежедневно чистене е удобна за употреба... Thinking
Много ми се щеше да мие прозорци,обаче пък не ми се дават 250лв отгоре само заради това.
Накрая ще си взема една парочистачка и ще карам с нея. Crossing Arms

Абе, всеки ден да я влачиш, не е толкова малка. Аз при всички положения, ще си взема от тези, дето ги рекламират по ТВ, имах такава, и съм много доволна. Ползвах я вместо метла. За килимите, не знам какво да ти кажа. И ние сме в нов апартамент, и аз се бях заинатила, че няма да слагам никакви килими. Но след ок. 2г., все пак си сложих едни малки килимчета, по друго си е, да стъпиш на нещо мекичко. Но и без килими, много хубаво мие плочките. Днес си ги измих, и дори фугите успях да поизчистя, малко от малко. Аз съм имала преди перяща Делонги, но тази е много по-удобна и е по-малка. А и за диваните, въпреки, че моите са тапицирани с тая дамаска , дето не хваща ликета, и много лесно се поддържа, като минат няколко години, си се зацапва, и си има нужда от по-сериозно изпиране.

Общи условия

Активация на акаунт