Коледни звездички греят в детските очички - Варна (12)

  • 12 102
  • 297
  •   1
Отговори
# 285
  • Варна
  • Мнения: 893
ЕЙ ИДВАМЕ И НИЕ САМО ДА СЕ ОБЛЕЧЕМ!! ще ви звънна Кали и Диди че да не се разминем  Peace

# 286
  • Мнения: 187
Хей, забравихте бременните!
Искам и аз на среща! Познавам само Вержи.  Cry
Който е "за" предложението на Мегита84 да свирка. Whistling
Ако знаете колко въпроси съм ви приготвила!!!

# 287
  • Мнения: 78
Хей ,момичета ние се спряхме на пазара защото приятелката си изгуби обицата и се върнахме да я търсим newsm12
Вержи надявам се д не си се обидила че те оставихме на центъра ,понеже ние с комшийката чакахме доста ,до теб но ми беше неудобно да ви прекъсна разговора за да питам дали си с нас ,и почакахме още и тръгнахме newsm17 smihesorry
Виви Ан ,утре пак сме навън живот и здраве и "бремелинки" приемаме 
СТРАХОТНА СРЕЩИЧКА smile3521 Tada
кажете къде да кача снимки newsm12

# 288
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Вержи каде изчезна ние бавничко си вървяхме и те чакахме на кръстовището, нали не си се обидила, аз се скъсах да ти звъня но телефона ти беше изключен

Утре имам малко работа ако мога ще дойда да се поразходим пак, направо съм каталясала, приятна умора, довечера ще спя като бебе  Laughing

 Hug

LIBBRA намерихте ли обицата?

# 289
  • Мнения: 3 971
Виви Ан заповядай утре  Hugще се радваме и на бременни коремчета колкото повече толкова по-весело .Днес по едно време бяхме 11 колички Crazy
Ние излизаме към 12,30-13ч и слизаме към морската
Ако искаш ми звънни на 0899982603 ще ти кажа къде сме Hug

Вержи  душата ти да не се обиди нещо ooooh!
Да не забравите да гледате новините по БНТ  hahaha Joy

Либра качвай снимките , Никито иска да се види Crazy

Ей вече сме  на 15-стр. новата тема готова ли е ? Някой да се захваща ,аз нямам време модернатор съм в един форум и нямам много време ,затова няма да съм аз Naughty

Последна редакция: вт, 09 яну 2007, 19:03 от dvv

# 290
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
аз пускам от сега на БНТ че да не забравя после  Mr. Greenда са вида по тв-то

# 291
  • Мнения: 3 971
Ама трябваше аз да ти кажа по-рано и да те изтипосаме най-отпред, а не да ходим да пием кафе Joy

# 292
  • Мнения: 274
Я ги виж те наще какво правили днес  smile3534 Браво! Ние пък, ходихме на консултация! Наддал е 430 гр! Вече е 4 600  newsm44 ! Нещо от към сантиметри не са ни измерили вярно миналия път, но карай ... пак е 57  Rolling Eyes И ваксина му бих - разреваха ни и двамата демек  smile3516 Само да има полза от нея и да ми е жив и здрав! Айде отиваме на баня  Peace А ако до няколко дни си вземем кола бройте и мен за разходките!

# 293
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Новата тема, ама главата я няма сега ще я оправя

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=155512.0

# 294
  • Варна
  • Мнения: 199
Ама вие днес страхотна разходка сте си спретнали!!!..  Ехее...
Било е истински парад!!  newsm62

dvv, намерих ти плик с карта за играта на Памперс  Wink Другият път като се видим ще ти я донеса. Ти само събирай мечетата...

Ей мамчета утре ще излизате ли пак?  Mr. Green

# 295
  • Мнения: 3 971
venira   много ти благодаря Hug Hug Hug  Сладурче*2  ми даде ,но тази която ти ще ми дадеш ще я дам на сестра ми Mr. Green Да я оборудвам и нея Heart Eyes
Аз лично съм всекидневно в морската така че свиркай  bouquet

# 296
  • Мнения: 78
И ние сме всекидневно в морската...ако не ни мине котка път Joy
Не намерихме обицата Weary

# 297
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Новата тема

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=155512.0

Общи условия

Активация на акаунт