Коледни звездички греят в детските очички - Варна (12)

  • 12 168
  • 297
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 78
Здравейте:)
Чак сега видях, че има темички по региони:)
хайде да се запиша и аз:родих моя рошльо Мартин на 30.07.2006 в Окръжна болница, нормално, при един вълшебен доктор-Николай Колев се казва, цялата работа за час и половина, и 3дни възстановяване. Много съм му благодарна!
Сега живеем зад Електрон.

Да използвам случая да попитам по-опитните  майчета-знаете ли дали има плодови пюрета без нишесте? Изчетох всички етикети на HIPP, Ганчев, BebiVita-нищо натурално няма, а мен ми трябват с разхлабващо действие-круши, сливи например?
Благодаря Ви предварително!

Гаражите на пазара където се продават пюрета продавачките казаха на моята комшийка че едни от пюретеата са със сигурност без нишесте ,и тя само от тях вече купува и е много доволна но не ги помня по име НО ЩЕ Я ПИТАМ И ЩЕ ПИША
Искам да питам как мога да дам пари  на ръка(примерно има ли кутии в някой магазин  да се събират )за Даринчето


ПИТАХ   newsm44  казват се Hame-1.10лв,имат някаква скорбяла ,но тя била много малко като цяло са натурално без нишесте(цитирам-а тя е и фармацефт Simple Smile ),а АМ-АМ-0.95лв.също нямало,а за разхлабване понеже и те имаха проблем ,тя дава сокче от круши на Hipp,дала 60 мл.наведнаж и след 2 часа........един а...н пейзаж Simple Smile

Последна редакция: сб, 30 дек 2006, 11:10 от LIBBRA

# 91
  • Мнения: 2 922

Искам да питам как мога да дам пари  на ръка(примерно има ли кутии в някой магазин  да се събират )за Даринчето


Може и със смс на номер 1365  Peace

# 92
  • Мнения: 78
мерси ще пратя смс Simple Smile и ще накарам и други Simple Smile

# 93
  • Варна
  • Мнения: 5 592
Чудя се аз къде изчезна варненската тема. newsm78
Ivy, честито мила. Страшно много се радвам за теб.
Момичета, като ви чета перипетиите около малките бонбончета и ми става едно такова мило, че чак ми се приисква и аз да се включа, ама 3 деца ще ни дойдат много. Sad

А за кръводаряването за Дарето само да кажа, че не трябва да кърмите за да дарите кръв.

# 94
  • Мнения: 1 081
Много Ви благодаря за полезните съвети! Не знам дали от овесената отвара, или от пюретата на Хаме(на Гербер имало също са без нишесте, ама са скъпички-80 грама са около 1.70лв), обаче резултат имаше-почти като импресионистичен пейзаж на Гоген:)

Да Ви питам дали има някой доволен от педиатъра си в района на Окръжна болница?Темата я има пусната в кърмаческия форум, но няма много отзовали се от Варна. Ние сме при Марийка Караджова в Окръжна, не е кофти, ама думите й с ченгел да вадиш, все трябва да я питам, все да я подканям за по-обстоен преглед...От 3 месеца я питам дали е нормално да му пукат костичките на лопатките на моя юнак, според нея е съвсем нормално, но никоя моя позната майка не е споделяла подобен проблем.

# 95
  • Варна
  • Мнения: 893
аз съм при Веска Илиева в ОБ и съм доволна  Peace

# 96
  • Мнения: 33
Здравейте момичета! Влизам да ви се отчета вчера бях на последната консултация Laughing и по документи ме приеха в Майчин дом и ми направиха проби за упойката и изследвания, направиха и запис на тоновете на бебо и после ме пуснаха да си ходя. Гледахме го и на видеозона човекът е в стартова позиция, слязъл е много надуло и е готов за изстрелване дано да устискаме до втори Praynig. Някой може ли да ми кажи колко време продължава операцията и след колко време излизаш от упойка.

# 97
  • Мнения: 376
Честита Коледа и весело посрещане на Новата година Simple Smile
Аз нямам време да пиша, но когато мога чета Simple Smile Малката е с колики и не спи по цял ден,а по някога и нощ. Доста съм уморена и изнервена. Май хормоните ми играят номера. Пък и домашния арест не ми е по мярка.....както крастосвах улиците с часове  newsm68.

# 98
  • Мнения: 3 405

Искам да питам как мога да дам пари  на ръка(примерно има ли кутии в някой магазин  да се събират )за Даринчето


Може и със смс на номер 1365  Peace

Закованата тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=149592.0 е за нея нали.
Добре ще е модератор да сложи телефона за СМСи в заглавието, за да се види веднага.
Аурелия би могла да го добави.

# 99
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Вержи да си махнете колата от тротоара, че преди малко минах с количката по вашата улица и нямаше от каде да мина Mr. Green

# 100
  • Мнения: 274
ох ние взехме да ставаме много социални  Shocked по 1 час не мога да я приспя, въпреки преобуването,мазането и кърменето
кокори се, блее в една точка и заспива само ако я дундуркаш ( и то за около 20-30 мин и пак отначало  ooooh! )
не й ли е много рано да будува така  newsm78 само на 2 седмици е   baby_neutral
Вержи, скъпа, подготви се психически, че ние (разбирай скоро и вие) седим будни по 6 часа! Поспим 3 (ако имам късмет, но обикновено е около час) и пак куква! И прави точно същите номера като Лора  Joy , а мойте тъпанчета са слаби и не мога да го търпя да реве  Wink ! Виж обаче за сметка на това през нощта спинка както трябва ПУ-ПУ-ПУ да не си го уручасам! . Само за хранене се събужда веднъж, хапва скорострелно и пак си заспива.
Да се похваля - вчера се обзаведохме с превозно средство, тип файтон! Даже от мерак го разсъблякох и изпрах, не че ще тръгна да го возя де ...Колкото и да ми се иска рано му е още  Sad , а вижте какво страхотно време е навън! Моя мъж замина да купува подаръци за фамилията, а ние с Джиджо си седииииим вкъщи. Знам си аз късмета! Като мине 40 дни времето ще се развали толкова много, че и за нас ще е страшно да излезем  Joy

# 101
  • Варна
  • Мнения: 248
 Здравейте варненски майчета и коремчета!!!

 Като ви чета проблемите с колики, съня а и запек и съвсем не ми остава търпение да зърна нашето бебче, но за сега имам още да почакам.
 Като става дума за педиатри бих искала и тук да попитам- добър педиатър около центъра- в района между Градска болница, общината, ВИНС-а или гръцка махала?

 На всички пожелавам весело посрещане на новата 2007-а година!!! Много здраве и късмет на вас и малките ви съкровища догодина!!! newsm51

# 102
  • Варна
  • Мнения: 893
Вержи да си махнете колата от тротоара, че преди малко минах с количката по вашата улица и нямаше от каде да мина Mr. Green
ааа ние спираме на паркинга на ОБ  Sunglasses не е била наща  smile3534

ох герче то е ясно че това ни чака  Rolling Eyes ама не й ли е малко рано още  newsm78

# 103
  • Мнения: 274
ох герче то е ясно че това ни чака  Rolling Eyes ама не й ли е малко рано още  newsm78
Ами аз със идеята да ти кажа, че и на мен ми се струваше рано, почнах да философствам по-горе ... ама толкова съм се издухала, че даже първата мисъл съм си забравила   Crazy Пък то не било рано викат хората ..., както вече си забелязала  Joy

# 104
  • Варна
  • Мнения: 893
тая мойта трътка ме ядосва! цял ден се кокори, яде си в 18:00, заспа около 20:00 и сега си пропусна яденето в 21:00  Confused
иска да ме тормози довечера май?! ама няма да я бъде сега ще я събуждам, че трябва и да я къпем  smile3516

Общи условия

Активация на акаунт