Има ли разпродажби в Мола?

  • 1 834
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 097
И аз заради Теранова исках да отида,ама не работеха за съжаление,така че раходката ми беше безполезна.Решила съм утре пак да отскочим до там.Ти какъв панталон си купи?

Кой к,вото прави, ние с теб в Теранова висим... hahaha И днес бях там, но на Витошка. Миналият път си купих един кафяв, тесен панталон - беше останал само най-малкият номер от този модел и аз веднага скочих в него...Днес си купих едно кафяво яке /за панталона/ - от плат е, с пух по джобовете, реверите и ръкавите /пунтира кожухче/. Страшно съм доволна от новите си придобивки  Grinning
А ти какво си взе?

# 16
  • Мнения: 154
Днес минах през ЦУМ/малко off/ В  Mexx имаше 50% намаление на поне 3 колекции,блузките бяха по 30лв.Имаше и не лоши дънки и панталонки

# 17
  • Мнения: 5 790
В Калиопе имаше 50% намаление, но не знам до кога е.

# 18
  • Мнения: 2 309
CREDO - 30%, но липсват повечето размери, Тера Нова - яко намаление, но все същата колекция, Калиопе - и там имат готини неща предимно жилетки и пуловери, МЕХХ - 30%, ФОКС - 1+1 и 50 %,това са магазините, от които си напазарувах, на другите по принцип не им обръщам голямо внимание.

# 19
  • Мнения: 1 561
Днес в Калиопе и теранова има до70%лБенетон са си на 30%лВъв Фокс 1V1 и 50%, както и във фокс кидс-а.В Манго- някой неща са намалени, но това, което иксам си стои на 65 лева.
Имаше и по някой други 20%, но в тях не влизах.

Общи условия

Активация на акаунт