Имате ли пеперудка?

  • 2 653
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 323
Моето мнение, че тези измишльотини работа не вършат  Stop Нито целулит махат, нито мускули извайват... Всичко е реклама. Най- добре малко диета и повече спорт  Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 5 289
Ама то е ясно,че нито целулит махат,нито килограми свалят Joy,просто стягали кожата,поне така разбрах от доктора.Каза ми,че когато махаш с ръка отдолу няма да ти се манда ръката,ей това ми каза,следователно е за стягане просто.
Иначе едната ми е чисто нова,другата ми я даде доктора,оригинална си е.За мазане не съм сигурна,че трябва да се мажа с гел Rolling Eyes,лепят си се спокойно и двете.
Цвети26,мерси за предложението ама ще си направя само колекция,ако трябва ще си купя пак нова,ама май немога да ги включвам,така си мисля аз,а не че не работят.Моля тези от вас които имат пеперудки,да ми дадат точни указания как ги включват. Praynig
Иначе ей тва представлява:

"BIRDY BODY е най-малкият, най-лекият, най-лесно използваният тренажор
за всички мускулни групи.
Електронните импулси, който той
излъчва, предизвикват до 100 свивания и отпускания на мускулите в минута.
Все едно, че правите обикновени упражнения, но без усилия!
Той е удобен и практичен, и е лесен за управление.

Използвате го където и когато си поискате:
докато четете, докато вършите домашната работа,
пред компютъра, пред телевизора.

Поставете го под дрехата и никой няма да го види. Това, което всички ще забележат, са резултатите!

BIRDY BODY се залепя на желаното място с
лек натиск върху подложките.
Свалянето е също толкова лесно.

Поради компактните размери можете спокойно
да го сложите в чантата и да го вземете със себе си,
където и да сте.

Стегнете Вашите бицепси, тонизирайте ръцете, свалете излишните килограми в талията, ханша,
стегнете бедрата и краката.
Оформете и създайте тялото, за което винаги сте мечтали.

BIRDY BODY има 6 различни програми и 10 нива на интензивност за избор според нуждите Ви -
от най-кратки и леки до най-продължителни дълбоки импулси.
С BIRDY BODY ще стегнете и тонизирате цялото си тяло, без абсолютно никакво усилие.

BIRDY BODY е компактен и Ви позволява да тренирате онези части от Вашето тяло, които големите
уреди просто не могат да достигнат – включително под мишниците или определени
места на гърба."

# 17
  • Мнения: 537
И аз имам такива пеперудки. Батериите се гълтат бързо,  вече не залепват толкова добре, въпреки че не са ползвани много. Гъделичкат ме докато ме "стягат", а за ефект - не виждам никакъв. Имам познати и с колана за стягане, и той не действа.

# 18
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Не, нямам. Но не бих си и купила, смятам че това са разни заблуди за пари. Спорт му е майката, ама не е за мързеливки като мен. Crazy

И колко пари е тази пеперудка?

# 19
  • СОФИЯ/ДРАГАЛЕВЦИ
  • Мнения: 752
аз ги имам също и когато ми спрат да работат свалям синята попдложка измивам я със сапун и я подсишавам и тя пак почва да работи.Пробвай при мен става

# 20
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Имам забутана някъде такава глупост,за нищо не става.Наистина спира често,май повечето са ментета.Намажи я с гел и пробвай.

# 21
  • София
  • Мнения: 5 289
3.50лв от ХИТ,съвсем малко се различава от оригиналната.
Светла Бо ще пробвам и тоя вариант. Grinning
Но все пак някой ще ми каже ли как настройва пеперудката да работи,на определената програма и сила на "боцкане" Laughing.

# 22
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
3.50лв от ХИТ,съвсем малко се различава от оригиналната.


Ами те без пари. Laughing А оригиналната колко е?

# 23
  • София
  • Мнения: 5 289
39лв

# 24
  • Мнения: 857
Работят известно време и след това трябва да се купи нова пеперудка, защото старата не иска да се лепи след като е използвана няколко пъти.
Не Laughing Като се обаждахме да ги поръчваме и жената каза,че можели да се използват 50 пъти и след това трябвало да се поръча ново силиконово покритие/7 лева/  Laughing

# 25
  • Мнения: 857
KAРЧЕВА, значи първо натискаш там където пише ON/дясната стрелкичка/След това избираш програма/кръглото копче/примерно 4-та и отново натиска6 стрелкичката UP , за да увеличиш интензивността.Ако искаш да намалиш, натискаш лявата стрелка, но не продължително, защото ще спре пеперудката   Hug

# 26
  • София
  • Мнения: 5 289
KAРЧЕВА, значи първо натискаш там където пише ON/дясната стрелкичка/След това избираш програма/кръглото копче/примерно 4-та и отново натиска6 стрелкичката UP , за да увеличиш интензивността.Ако искаш да намалиш, натискаш лявата стрелка, но не продължително, защото ще спре пеперудката   Hug
Да ама при мен не са така,значи имам едно кръгло копче ОN/INC, OFF/DEC, и PROGRAM,тва са.Между другото сега я включих едната ма и аз незнам как,предполагам след малко ще спре сама ама кво да се прави.

# 27
  • Мнения: 857
KAРЧЕВА, значи първо натискаш там където пише ON/дясната стрелкичка/След това избираш програма/кръглото копче/примерно 4-та и отново натиска6 стрелкичката UP , за да увеличиш интензивността.Ако искаш да намалиш, натискаш лявата стрелка, но не продължително, защото ще спре пеперудката   Hug
Да ама при мен не са така,значи имам едно кръгло копче ОN/INC, OFF/DEC, и PROGRAM,тва са.Между другото сега я включих едната ма и аз незнам как,предполагам след малко ще спре сама ама кво да се прави.
Това вече нищо не ми говори.Трябва да има копче, което да увеличава интензивността на всяка отделна програма.Примерно на 1ва програма, движенията ще са по-бързи, а на 6-та/моята пеперудка е с 6/ ще са по-продължителни и бавни  Tired

# 28
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Карчева, мисля че лесно ще се оправиш с тази пеперудка. С ON трябва да го включиш, може би трябва по-продължително да натиснеш копчето. А PROGRAM избираш програмата, а с INCREASE - увеличаваш или намаляваш с DECREASE - честотата на импулсите или каквото става там. С OFF то е ясно - изключваш. Би трябвало да имаш упътване как да работиш с нея (поне на по-скъпата).

# 29
Имам такава вече втора . И двете са ментак . Действат тониэиращо на мускулите но процеса какъвто и да е е бавничак . Със сигурност има ефект щом стяга и отпуска мускулите . Както апаратите эа рехабилитация.

Общи условия

Активация на акаунт