Астрология - 23 тема (преди да попитате - прегледайте 1 пост)

  • 30 872
  • 752
  •   1
Отговори
# 75
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 445
Саде сати продължава 7,5 г., но не е сатурнов възврат, а период свързан с тезнзита на Сатурн върху Луната. Започва,  когато Сатурн влезе в знака преди Луната и свършва, след като Сатурн напусне знака, следващ знака на Луната.

Ако Луната е в Стрелец, Саде сати започва, когато Сатурн влезе в Скорпион и свършва, като напусне Козирог 👌

# 76
  • Мнения: 3 877
Леле… ми това е ужасно, което споделяте 😄 значи и аз съм в саде сати, ай чИститО 🙈🙈🙈

# 77
  • Мнения: 3 922
Аз съм шеста година вече в саде сати. Отрази ми се единствено професионално - смених пет работни места за това време, като всяко следващо бе по-добро от предишното. На последното съм от година и половина вече. Луната ми е в 10ти дом.

# 78
  • Мнения: 3 877
Моята е в 7-ми 🙈
Това значи ли, че ще сменя 5 мъЖове 😱😱😱
🫣🫣🫣

# 79
  • Мнения: 3 922
По-скоро ти предстоят уроци свързани с "другите" най-общо казано- дали ще е смяна на мъже,  бизнес-партньори, социален кръг, зависи и от други фактори. Но се приготви за трудности и се зареди с търпение и надежда, че и това ще мине, защото е само временно, за няколко години.

Сега го оценявам като тежък, но много обогатяващ, развиващ период. Научих страшно много за тези няколко години в чисто професионален аспект, всъщност повече от предните 17, в които съм работила същото ( на три работни места общо). Не съм сменяла професия, специалност. Проблемите бяха свързани с хора,  които срещах, колеги, шефове, не със самата работа. Общо взето много загубени "битки", но пък спечелена "война" - краткосрочни загуби, които в крайна сметка ми донесоха дългосрочна печалба.

# 80
  • Мнения: X
Моята луна по западна ми я дават 4 дом, а по джьотиш, в пети

# 81
  • Мнения: 3 449
Сигурно и аз съм в такъв период, защото последните 3 години са кошмарни: загубих майка си, една приятелка, 2 бременности. В кариерата вървя нагоре като постове, отговорности, пари.
Как мога да проверя кога свършва този период?

# 82
# 83
  • Мнения: 3 449
Благодаря!
Според сайта не съм в такъв период.
Скрит текст:

# 84
  • Мнения: X
Рибешките луни сме в пик на саде сати, както и съседните два знака.

# 85
  • Мнения: 3 877
Благодаря, Грийни.

Ами да, според калкулатора съм в пика на Саде сати и е вярно, че преминавам през труден период. Нещата започнаха още миналата година, но определено ще има още, аз не случайно казах, че знам че ще има и събития …

Ами дай Боже да оцелея и всичко да завърши добре

# 86
  • Мнения: 3 449
Рибешките луни сме в пик на саде сати, както и съседните два знака.
Аз съм телец с луна в телец.
Астрологията е най-сложното нещо евър.

# 87
  • Мнения: 2 360
И аз съм с Рибешка Луна в седми дом. Определено труден период в брака… дано да премине. И то не че се е случило нещо, просто някакво постепенно отчуждение.

# 88
  • SF
  • Мнения: 21 556
Луна в Риби, в 7 дом не е много отчуждаваща се, казано така просто като местоположение по дом и знак.

# 89
  • Мнения: 3 922
Ама със Сатурн върху нея , е.

Общи условия

Активация на акаунт