Малчо го ухапа куче

  • 2 180
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Лул - цун за Марти.
Върл противник на 'секви песове съм  #Cussing out

# 16
  • Мнения: 5 393
Уфффф отвратителна работа.Лулу-съжалявам, че малката е преживяла такъв стрес, а и ти също.Дано и мине бързо Praynig.Аз обичам кучета, но все пак мисля, че трябва да се разхождат с намордник-особено големите.

Ротвайлер

# 17
  • Мнения: 1 813
Аз имам куче и си го знам,че е бяс. На деца не е скачал,но просто като го видят и се плашат понеже е големичак. За това,който и да го разхожда - видим ли малчовци и го дърпаме настрани.
Съжалявам за малката  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 293
не н'ам вече. Не че съм имала особено драматична случка с пес, само малко един доберман ме хапна, "играейки си", ма вече бях голяма..

Ако се случи, докато съм с племенника си.. И аз ще извадя стрелящите емотикони, не смея да обмислям другите си реакции.

Ей затва да си кажа: в една тук котешка тема, някой беше казал: ми ако подивелият котак нападне некой?? Е, да сте чували / виждали котак да нападна хора по улиците??

Куче си поръчвам, само ако стане реалност в този ми живот Mr. Green къщата в Бистрица Laughing

p.s. - за първи път се възмущавам в кучешка тема, затуй вероятно повтарям казаното от някой, в някоя от темите.

# 19
  • Мнения: 1 629
Ех, Люлю Sad Добре ли е малката?

# 20
  • Мнения: 2 237
Много неприятно ! Дано мъничето е добре сега и никога не му се случва нещо подобно (макар че в тоя живот какво ли ни чака...незнаем)  И моята дребка я е хапало куче,та знам какво е .Беше доста малка (8-9 месеца) но още помни и се страхува от кучета.
Добре че човека се е извинил поне,има и такива дето не им дреме...

# 21
  • Мнения: 6 472
Мартуша е добре, сега спинка Grinning Доста си поплака милото и предполагам, че доста ще я е страх от кучета за в бъдеще Sad Шевове поне няма.
Mecho Pyx , точно такова беше кучето, не съм се заблудила значи.

Аз съм доста толерантен човек, но честно казано след като и аз и двете деца сме хапани от куче, толерантността спрямо кучетата почна стремоглаво да се изпарява Tired

# 22
  • Мнения: 22 867
Мартуша е добре, сега спинка Grinning Доста си поплака милото и предполагам, че доста ще я е страх от кучета за в бъдеще Sad Шевове поне няма.
Mecho Pyx , точно такова беше кучето, не съм се заблудила значи.

Аз съм доста толерантен човек, но честно казано след като и аз и двете деца сме хапани от куче, толерантността спрямо кучетата почна стремоглаво да се изпарява Tired

Радвам се, че детето е добре. Дано не му остане страхът от кучетата, дано може да забрави преживяното. А за толерантността - не спрямо кучетата, те си реагират като такива, а спрямо загубените им стопани, дето си мислят, че като не ги хапе тях песа им, няма да ухапе никого. И аз имам куче, но имам и доста неприятности с "колеги", дето ги разхождат пуснати и с ръце в джобовете. И куче да гледаш - пак трябва култура. За съжаление у нас липсва. А колко е просто - един повод и намордник, ако го изисква породата. Все пак собственикът носи отговорност за поведението на кучето си.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 530
Лулу, много кофти. Възхищавам ти се, че не си го   fight....ония. Аз самата до преди години гледах куче. Моето беше коли, но винаги вързано и плътно до мен. Мразя безотговорни кучкари.
Дано малката да забрави по- бързо случката.

# 24
  • Мнения: 834
Ужасно наистина, каквото и да се направи все си е ужасна случка. Дано по-бързо да се оправи хлапето и да забрави.

# 25
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
един луд пенсионер водеше, тоест се опитваше да води някаква немска овчарка, която се дърпаше към количката на детето като обезумяла. казах му, по-точно му изкрещях къде е тръгнал с това псе без намордник, а той ми каза, че си знаел правата и че каквото си искал, това ще прави.ако бях мъж, или без детето, честно, бих му ударила нещо тежко в дъртата глава.  Closeза съжаление простотията е навсякъде. в какъв ЕС ще влизаме, като 90% от хората са малоумни, не знам... newsm78

# 26
  • Мнения: 1 100
Е бясна съм! Изведах дребната на разходка и едно домашно куче я ухапа по ръчичката #2gunfire Изпусна си играчката от количката и спрях да и я вържа. През това време точно до мен мина един мъж, който водеше ротвайлер на каишка. Точно ме подминаваше и тъпия пес се обърна и ухапа ръчичката на Марти #Cussing out ПИСНА МИИИИИИИИИИИИИИИИИ!!!!! Голямата я хапаха, когато беше горе долу на същата възрат #2gunfire


Съжалявам за детенцето. Важното е, че е добре сега. Но някои са много нагли. По принцип по закон големите кучета трябва да носят наморник. То си има някакво разпределение. Но ротвайлерът определено е от тези, които трябва да са с наморник. Ако бяхме в една нормална държава би могла да осъдиш този човек...човек ли да го наречем. #Crazy  Надявам се, след като влезем в ЕС да има жестоки глоби. Само така ще се научат. Явно е, че не може да се разчита на гражданското самосъзнание на някои хора. Tired

# 27
  • Мнения: 5 468
Съжалявам за неприятната случка. Но все пак, сте попаднали на съвестен човек. Щом ви е и изчакал да излезете от кабинета...
Аман от песовете...
Дано малкото да забрави стреса от този пес бързо.

Моето беше на година  и половина някъде, когато минавахме покрай една ограда на къща и то се залепи за оградата. Оттам изкочи огромен пес и се хвърли на решетките. Гери изписка, пусна решетките и падна по задник на тротоара... Аз се изплаших много, въпреки, че кучето не може да прескочи оградата, но ти стига да лае на няколко см от теб и да се пули Shocked. Грабнах Гери от земята и избягахме оттам.
Оттогава като минаваме покрай къщи, заобикаляме мааалко по-отдалеч. Предпочитам да вървя по улицата, отколкото да опирам оградата на тясния тротоар.
Мислех, че Гери ще се изплаши от кучета и няма да иска да ги вижда повече, но - не... още до вечерта й мина и на другия ден с умиление викаше "бау-бау", като видеше куче.

# 28
  • Мнения: 27 524
Съжалявам за станалото. Имах ротвайлер, който на мухата правеше път. Стопанинът е виновен.

# 29
  • Мнения: 7 112
Защо има толкова безумни стопани?
Малчо да се възстановява по-бързо  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт