osinoviavane ot edin roditel - molia pomognete sas savet

  • 10 691
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
#Crazy
ZDRAVEITE,IMAM V-S
VERNO LI 4E AKO S EDIN I SU6TI PARTNIOR SME ZAEDNO OT DOSTA VREME ORGANIZMA SAZDAVA ''ZA6TITA''SRE6TY NEGO I ZABREMENIAVANETO E PO-TRYDNO

# 16
  • Мнения: 146
#Crazy
ZDRAVEITE,IMAM V-S
VERNO LI 4E AKO S EDIN I SU6TI PARTNIOR SME ZAEDNO OT DOSTA VREME ORGANIZMA SAZDAVA ''ZA6TITA''SRE6TY NEGO I ZABREMENIAVANETO E PO-TRYDNO

 Joy Joy

# 17
  • Мнения: 146
Здравейте,шокира ме това което пише Цветкова ,аз също сама осинових момиченце .Изготвих си док.май месец и от вече 3 месеца сме заедно,като през това време получих още две предложения. Успех ви желая!!!!!!
много обнадеждаващо съобщение . Ти напомня ли им за себе си или те сами свършиха всичко?  Във Варна ли са толкова експедитивни? Имаше ли някакви изисквания или беше посочила без значение пол и възраст. Аз съм посочила момиченце до 3 години и чакам , получих само няколко писма , че съм вписана в регистрите им. Поздравявам те и ти желая много щастие , аз има биологична дъщеря и знам колко е хубаво и мило да гушкаш детенце. Нели

# 18
Здравей,не въобще не бях ходила или обаждала никъде защото ме предопредиха че ще трябва да почакам и не ставло толкова бързо.Но, ми се обадиха точно след 25 дни,бях на работа представете си какво стана,скачах и се радвах като детенце а колежките ме гледаха изумени ,след като се пооспокоих им казах естествено и те и те изригнаха като вулкан беше най-хубавата новина която като си я спомням сега се усмихвам и ми е любим спомен.Моите изисквания бяха скромни ,исках момиченце от 1 до 3 годинки,елате да видите какво слънчице си имам.Ех....на всички пожелавам по скоро да изживеете моето щастие!!!!! ЦЕЛУВАМ ВИ 

# 19
  • в сърцето на моето дете
  • Мнения: 64
здравей Варна,
Поздравления за щастието в твоя дом. Благодаря за споделеното от теб , защото аз съм се отчаяла от чакане и в главата ми е , че ние самотните осиновители сме за резерва. И нещата  стават. Но явно само при мен... Даде ми капчица надежда , защоо и моите изисквания са подобни - момиченце 0 - 3 г. Е ,  след твоята история - успях да се усмихна - на теб и малкото ти съкровище. Имах нужда от малко надежда.

# 20
Здравей Дива 1978,ще се радвам да ме държиш в течение как се развиват нещата около теб.УСПЕХ

# 21
  • Мнения: 286
Нека и аз да се включа в тази темичка.Аз съм кандидат осиновителка и въпреки че живея на семейни начала с моят приятел се водя като самотна майка.Искам да ти кажа,че ние живеем вече 6г.заедно и вече трета година чакам да си осиновим детенце.Миналата година октомври месец поднових документите за осиновяване за втори път,като през първите две години никой,ама абсолютно никой не ми се обади за предложение.Дано това не те откаже,но истината е че при оценяването на подходящите хора за дадено дете с предимство са семействата с брак,на последно място са личностните качества на осиновителя.Ако наистина си решила  да си осиновиш дете сама ще е много трудно,дано да си много търпелива и силна духом.
Да не би да са прекалено заковани изискванията ви откъм възраст, пол, етническа принадлежност и затова да ви бавят?

# 22
не смятам,че изискванията са ми много строги.Нямам претенции за пол и етнос,единствено за възрастта съм посочила до 3г.Регистрирана съм във всички дирекции в страната и въпреки всичко няма обаждания,дохода ни е доста добър и двамата работим на държавна работа,просто не разбирам защо.

# 23
  • Мнения: 286
не смятам,че изискванията са ми много строги.Нямам претенции за пол и етнос,единствено за възрастта съм посочила до 3г.Регистрирана съм във всички дирекции в страната и въпреки всичко няма обаждания,дохода ни е доста добър и двамата работим на държавна работа,просто не разбирам защо.
Наистина е странно тогава. А ти обаждаш ли се периодически да им напомняш за себе си? Вие от София ли сте? Ходихте ли в Регионалната дирекция социално подпомагане зад НСС, т.е. там където се гледат молбите и където е регистъра?Ако искаш напиши ми на лични.

Последна редакция: пн, 03 мар 2008, 11:19 от Bonita77

# 24
редовно се обаждам да досаждам,но на повечето места ми казват,че не могат да ми дадат информация и трябва да чакам.На някои места ми преглеждат документите,но трябвало да мине съвета и пак отговора е същия.Вече се питам дали ако подпишем ще стане по-бързо или пак същото ще е,незнам какво да мисля и честно казано съм много обезкуражена дали въобще ще стане някога

# 25
редовно се обаждам да досаждам,но на повечето места ми казват,че не могат да ми дадат информация и трябва да чакам.На някои места ми преглеждат документите,но трябвало да мине съвета и пак отговора е същия.Вече се питам дали ако подпишем ще стане по-бързо или пак същото ще е,незнам какво да мисля и честно казано съм много обезкуражена дали въобще ще стане някога
[/quo   искам да допълня,че ние сме от гр.Котел и около нас има толкова градове с турско население,че не мога да си обясня защо не се обаждат,нали уж децата с турски и цигански произход никой не ги иска

# 26
  • Мнения: 286
редовно се обаждам да досаждам,но на повечето места ми казват,че не могат да ми дадат информация и трябва да чакам.На някои места ми преглеждат документите,но трябвало да мине съвета и пак отговора е същия.Вече се питам дали ако подпишем ще стане по-бързо или пак същото ще е,незнам какво да мисля и честно казано съм много обезкуражена дали въобще ще стане някога
Виждам че не си регистрирана. Напиши ми моля те на пощата bonita20052005@yandex.ru

# 27
  • Мнения: 1 843
cvetkova , че децата от турски и ромски произход никой не ги иска не е и дотам вярно. Искат си ги хората, не забравяй, че осиновителите не се ограничават с тези, които ползват този форум.
Но си права, че по-голям процент от тях, предпочитат български произход.

Наистина е странно, че те бавят толкова време, при това положение. Не разбирам и друго, ако имаше сериозен проблем, то би трябвало това да попречи на доклада ти.
А ти чете ли го, всъщност? Има ли нещо притеснително отразено там?

И понеже споменаваш населеното място, ми хрумва друго. Да не си упоменала само близките ви регионални дирекции в заявлението? Това също оказва влияние.

# 28
доклада го четох и не намерих нещо,което да попречи на осиновяването,а иначе съм регистрирана във всички дирекции в цялата страна

# 29
  • Мнения: 286
Аз не разбирам защо Вие упорито не желаете да ми напишете на лични или на пощата? Може би имам да Ви кажа неща, които ще са Ви от полза?
Започвам да си мисля, че едва ли не не сте реален човек с проблем, който искате да решите!
Извинете, ако съм ви обидила с нещо, но когато човек иска да реши проблема - търси решения, когато не иска - търси извинения. Обикновено човек в нужда поема ръката, която му е протегната за помощ.

Общи условия

Активация на акаунт