osinoviavane ot edin roditel - molia pomognete sas savet

  • 10 703
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
писах ти на пощата с адреса,който си написала,но ми дава невалиден имейл адрес.дали си го написала правилно?

# 31
  • Мнения: 286
писах ти на пощата с адреса,който си написала,но ми дава невалиден имейл адрес.дали си го написала правилно?
верен е, не знам защо така се получава. Ако се регистрираш, можеш да пишеш на лични.

Последна редакция: чт, 06 мар 2008, 16:44 от Bonita77

# 32
Извинявай,че съм толкова невежа по компютрите,но би ли ми обяснила как да се регистрирам и как да ти пиша на лични

# 33
  • Мнения: 286
Извинявай,че съм толкова невежа по компютрите,но би ли ми обяснила как да се регистрирам и как да ти пиша на лични
Най-горе има едни сини правоъгълници. Най вдясно е този за регистрация, точно под карето за търсене. Натискаш го и следваш инструкциите.
И още нещо. Опитай пак на пощата да ми напишеш. Но не копирай от тук адреса с copy и после paste. Също и не кликвай върху него. Просто го препиши и буква по буква го въведи в писмото си.

Последна редакция: сб, 08 мар 2008, 16:09 от Bonita77

# 34
  • Мнения: 48
Бонита,прочетох ти писмото и съм ти много благодарна за хубавите съвети.Надявам се че като отида и го видя ще имам сили да мисля въобще.

Последна редакция: нд, 09 мар 2008, 15:27 от cvetkova

# 35
  • Мнения: 286
Бонита,прочетох ти писмото и съм ти много благодарна за хубавите съвети.Надявам се че като отида и го видя ще имам сили да мисля въобще.
Стискам палци!!!!

# 36
  • Мнения: 262
Здравейте аз също ще подам документи в петък 28.03.Нямам мъж нямам брак но това не е пречка да осиновиш поне в закона така пише.
Успех на всички Simple Smile

# 37
  • Мнения: 1 652
Здравейте аз също ще подам документи в петък 28.03.Нямам мъж нямам брак но това не е пречка да осиновиш поне в закона така пише.
Успех на всички Simple Smile

Да ,  не е пречка. Желая ти успех.    bouquet да пишеш какво става. Чу ли?

# 38
  • Мнения: 48
Искам да се включа с една много хубава новина-харесахме си детенце!Вече знам,че чакането си е струвало и не съжалявам,защото тя е едно малко съкровище на 7м и е красива.Искам да кажа че осиновяването от един родител е възможно,просто трябва много търпение и ще стане.

# 39
da mila vazmojno e triabva da otidesh v regionalnata direkcia za socialno podpomagane i tam shte ti dadat spisak s dokumentite koito triabva da prigotvish ne sa malko no si zaslujava pove4eto sa izsledvania  svidetelstvo za sadimost  beleshka za doxoda i oshte neshto no ne pomnia to4no kakvo beshe . Az minax po tozi pat  i sega imam PALNA KASHTA jivota mi se promeni i sam mnogo stasliva ne se otkazvai pojelavam ti kasmet ako iskash da ti kaja pove4e pishi mi na emeila OGIFER@mail.bg   

# 40
  • Мнения: 4
Vazmojno e mila .Triabva da otidesh v Regionalna direkcia po socialno podpomagane i tam shte ti kajat kakvo da pravish ! ne sa malko dokumentite koito triabva da prigotvish no si zaslujava . Pojelavam ti kasmet ako iskash da ti kaja pove4e pishi mi na emeila ogifer@mail.bg   olga

# 41
  • София
  • Мнения: 9 517
ogini , темата е старичка - Дива осинови може би преди месец а може и повече  Wink

Общи условия

Активация на акаунт