Пъзели 52

  • 20 461
  • 747
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 973
Тони, благодаря за темата. Hug

Снощи до 3 часа съм редила, но приключих с тази красота. Труден беше, през по-голямата част съм редила по форма на частичките. Единственото лесно беше жълтия прозорец и гащеризона на свирача Grinning

Concert on the Chimney,  1000 части
GOOD LOOT

# 16
  • Мнения: 1 458
Поздравления за подвига, vox!

# 17
  • гр. София
  • Мнения: 1 583
Благодаря за новата тема Simple Smile
Elfi, благодаря, но сега ги прати на Евето. Много ми харесват подправките Simple Smile, но аз още редя Винарната дано днес или утре да я завърша, а другата седмица ми предстоят събития, заради които няма да съм в кондиция за редене. По-добре Евето да им се наслади Simple Smile и после  след като всичко мине надявам се благополучно да ги взема Simple Smile

# 18
  • Мнения: 422
vox, Dizzy Face То този пъзел е направо нечовешки!
Трябва да те приемат в Менса служебно!

# 19
  • Мнения: 1 973
Gibli, Neita, след вашите коментари изведнъж се възгордях от себе си. Blush Но мисля, че и по-трудни пъзели са показвани в темата. Все пак, ако от Менса четат тук, да ми пишат на лично. Grinning
Сега отивам до Бижуланд, че съм обещала на дъщеря ми и после мисля да преговоря принцесите.

# 20
  • Мнения: 6 146
Аз дори свирача не можах да открия в първите няколко минути взиране. Ако не беше споменат нямаше и да го забележа. Много красив, но никога не бих си го причинила. Вярно си за Менса, vox!

# 21
  • Мнения: 4 021
Много вкусен Eurographics

# 22
  • Мнения: 2 362
Мнооого е готин🤤

Vox, наистина изглежда труден:) Браво на теб!

# 23
  • София
  • Мнения: 8 553
vox, Менса настрана, но тия нерви и инат от къде ги извади, само ти си знаеш Simple Smile Адски красив, невроятен е!

Аз пък си завърших 2000-ка,. Очаквах, че ще е по-труден; оказа се много, много приятен Simple Smile

А ето как беше днес сутринта
Скрит текст:

# 24
  • София, България
  • Мнения: 5 594
Тони, това си е постижение, страхотен пъзел!
Vox, шапка ти свалям, по-труден пъзел сигурно не съм виждала, даже криптовете сигурно са по-лесни, защото имат най-различни парчета.
Весе, пъзелът с кориците е уникален, а е и много лесен, точно както ги обичам.

# 25
  • Мнения: 855
Този с кориците на Гори и аз бих наредила, имам един негов, но е някъде сред купчините.

Ето с какво ще се похваля. Толкова е красив. А пък и много приятен за редене се оказа, докато не стигнах до рамката, беше един мини крипт Kissing Heart
Благодаря Anp, цветовете бяха един път.

When will you merry me? Gauguin 1000 Ravensburger

Весе, предупредих те. Рамката е гадна. Но ти си бързак

# 26
  • Мнения: 496
Пъзел Bluebird от 1000 части - Еднорог

# 27
  • София
  • Мнения: 8 553
Оле, каквото предстои леко да минва!

И да питам дали някой иска планетите, че ме питат за тях във ФБ, но аз държа първо с вас да проверя Simple Smile

# 28
  • Мнения: 4 021
Още един от мен, отново Eurographics

# 29
  • София
  • Мнения: 8 553
Запазен ли е за някой?

Общи условия

Активация на акаунт