Пъзели 52

  • 20 444
  • 747
  •   1
Отговори
# 735
# 736
  • Мнения: 1 973
sali, за нас беше удоволствие. Hug

Списък на редилите Долината на виното:

Последна редакция: вт, 21 мар 2023, 09:40 от vox

# 737
  • Мнения: 4 021
Ей, само чувам легенди за тази Vox. Следващия път искам да редя след нея Simple Smile
Нещо ново от мен. На Дисни вълна съм Simple Smile

# 738
  • Мнения: 3 354
Красота е този пъзел на Ариел.
Видях ,че в групата на фейсбук продаваха, но ги изтървах пъзелите и сега се хапя като куче , всеки път изтървам готините и моите предложения,които са по вкуса ми.. тва е да си карък!

# 739
  • Мнения: 690
Така е, Бътерфлай, трудно е да уцелиш във Фейсбук, но с търпение ще успееш.

Живот на село 1000 Falcon

Този пъзел е първият от два в кутия, мисля беше първата ми поръчка от Озон заедно с един куп други. Най сетне го отворих. Много, много ми хареса тази пролетна сцена. Качеството бетон както винаги.
Бухтичка , как си, загубих те.

# 740
  • Мнения: 196
Запознах се с Ааааа... и нейния деветдесетсантиметров русоляв дребосъчко, който упорито искаше да ме убеди, че е на 5 години като разперваше всичките си пръсти на ръката Grinning

А, той беше хипнотизиран от пакетчето, иначе маха още повече, че даже и правилните години показва Wink Радвам се, че се запознахме. Simple Smile

# 741
  • Варна
  • Мнения: 379
Аз не съм редила "Долината на Виното". Чудно защо ме има в списъка? Даже май преди да почне да пътува осъзнах, че за чужди пъзели у дома е твърде рисково с моите две маимунки, затова не съм се записвала Thinking
Дано при Бухтичка всичко е точно, наистина отдавна сякаш не се е включвала.

# 742
  • Мнения: 1 973
white duckling, копирах списъка от файла на пътуващите, добавих само sali, защото и тя е част от групата на редилите. Ще го редактирам малко по-късно щом не трябва да си там Wink

# 743
  • София
  • Мнения: 2 296
Това е списъкът с подписите, нямах време вчера да го снимам.  White duckling, понякога стават обърквания в табличката.

Последна редакция: вт, 21 мар 2023, 11:54 от sali

# 744
  • София
  • Мнения: 8 552
Galison, 1000 от Мона Лиза. Съвсем стандартното за марката качество, онзи Be kind, който отиде към Зори, беше много по-зле от това, уви. На този му се изкефих Simple Smile Мръсниците от Галисън имат много яки идеи и изображения, а качеството им прави пъзелите почти невъзможни за нареждане по няколко пъти.



Някой да напише нещо, за да мога да пусна линк към новата тема Simple Smile

Последна редакция: вт, 21 мар 2023, 12:27 от ToniShu

# 745
  • Мнения: 1 797
Пиша....нещо Stuck Out Tongue Winking Eye

# 746
  • София, България
  • Мнения: 5 594
Аз така се бях ядосала точно след този пъзел, защото е толкова хубав и толкова скапан едновременно, че се бях зарекла да не купувам повече техни пъзели.

# 747
  • София
  • Мнения: 8 552
Хайде в НОВАТА ТЕМА.
Мона Лиза, не се кахъри, има по-гадни на марката, гарантирам ти (Зори ще потвърди като го анреди и тя) Wink

Общи условия

Активация на акаунт