Пъзели 52

  • 20 462
  • 747
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 522
Снощи завърших сегмент 5 от 6 на 9000-кът. За съжаление върви вече много по-бавно, защото свекито си тръгна и няма кой да ми гледа детето Grinning.
Днес си дадох малко почивка и наредих един 500 части за време от 3 часа, значи така или иначе съм нямала шанс на състезанието, дори да бях участвала.

Пъзелът е Pick me up на Talking tables. Мислех, че като е Pick me up, ще има здрава сглобка и ще мога да го вдигна след нареждане, уви сглобката е много хлабава. Бил pick me up, защото му е хубава картинката и можеш да си го сложиш в рамка.

Частите са много тънки, но твърди и здрави. Имаше само една леееко огъната. Нямаше прах в кутията и бяха добре изрязани, без съединени парчета.

# 691
  • София
  • Мнения: 2 296
Добро утро, наспахте ли се Grinning
След вчерашната много приятна среща и аз се стегнах и наредих пиперчетата Grinning  Да си призная, позатрудних се, особено горе вляво на смлените сухи чушки ( може би?)  и чушчиците  до доматите. Мона Лиза, имам да ти връщам Joy
Красив е пъзелът, благодаря на Приказливка.

# 692
  • Мнения: 3 354
Днес деня беше супер, отдавна не се бяхме събирали. Радвам се, че пак го направихме. Тони, изпуснах те, не можахме да се засечем. Другия път по за дълго. Аз винаги отивам към 14:00, че каката до 13:00 е на курс, взимам я, отиваме с колата на метрото, паркирам и взимам метрото до центъра. Че иначе само 2 часа зона не ми стигат Simple Smile
На мен ми стана навик след общо събиране да си довършвам моя пъзел. Една Снежанка от мен.

Красота !
Може ли да кажеш на коя марка е , колко части и от къде е купен , за да го потърся? Simple Smile

# 693
  • София, България
  • Мнения: 5 594
И аз си довърших пъзела, хич не беше лесен да ви кажа.
Ще отварям една страхотна Куба.

# 694
  • Мнения: 4 021
Красота !
Може ли да кажеш на коя марка е , колко части и от къде е купен , за да го потърся? Simple Smile
От тук го взех
Jumbo Puzzles 19490 Classic Collection Snow White Princess Disney Puzzle, 1000 Pieces, Multi-Colour https://amzn.eu/d/6p50E7L
Запазен е за Neita, ако тя няма да го пази после, вероятно може да стигне до теб.

Последна редакция: нд, 19 мар 2023, 12:33 от ioana_g

# 695
  • Мнения: 1 973
И аз съм готова. Направо сам се редеше. Само козинката леко ме затрудни.
За първи път попадам на такъв тип Heye.
Частичките са с лек гланц и по-тънки.

Zozoville,Neighbourhood, 1000 части
Heye

# 696
  • София
  • Мнения: 1 860

Весе, имам лепенките на Блек сий, два броя, не съм ползвала, но явно се лепят отзад. Аз си ползвам обикновеното лепило от Джъмбо и съм много доволна. Другият път ще донеса да сме готови, а после рамката, лесна работа!
Аз също имам един -два комплекта ще проверя дали държат защото залепих Айфеловата кула с тях. Лепят се откъм гърба.

# 697
  • Мнения: 318
Алиса е готова! Истинско удоволствие беше реденето на този пъзел! Благодаря, Happy eyes!

# 698
  • Мнения: 3 354
Красота !
Може ли да кажеш на коя марка е , колко части и от къде е купен , за да го потърся? Simple Smile
От тук го взех
Jumbo Puzzles 19490 Classic Collection Snow White Princess Disney Puzzle, 1000 Pieces, Multi-Colour https://amzn.eu/d/6p50E7L
Запазен е за Neita, ако тя няма да го пази после, вероятно може да стигне до теб.

Бих се радвала да го наредя , но май все още нямам право да бъда част от групичка за пътуващите пъзели Simple Smile

# 699
  • София, България
  • Мнения: 5 594
Това не е Пътуващ пъзел, трябва да питаш Neita дали ще го продава след това, но може и да не го продава.

# 700
  • Мнения: 3 354
Това не е Пътуващ пъзел, трябва да питаш Neita дали ще го продава след това, но може и да не го продава.

Благодаря.  Извинявам се за невежеството си.

# 701
  • Мнения: 131
Един Равенсбургер Алиса (Всички са луди тук) на Дийн МакАдам:

Малко хлабав и цветенцата отгоре бяха най-голяма мъка, но иначе вървеше доста бързо

# 702
  • Мнения: 1 973
Щях да пиша, че в Озон има леко раздвижване на цените. Снощи тъкмо нагласих една поръчка с книга и пъзел за 52 лв. и изведнъж сумата в кошницата стана 49,49 лв. Намалиха пъзела, да се чудя сега, какво още да добавям..Laughing

# 703
  • София
  • Мнения: 2 296
Vox, сигурно това е 5% намаление за група, мисля сребро. И мен най-редовно ме работят така, точно ги направя за безплатна доставка  и като ми махнат процентите се чудя какво боклуче да добавя Grinning

# 704
  • Мнения: 2 362
Лепило, гумичка, паста за зъби😅

Общи условия

Активация на акаунт