Пъзели 52

  • 20 581
  • 747
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 2 303
Лепило, гумичка, паста за зъби😅

Проверих, има гумички, даже и последни бройки Joy Не се бях сещала.
https://www.ozone.bg/product/topmodel-guma/

Някой престраши ли се да си купи пъзел Grafix? Подозрително евтини ми се струват - с намалението 13 лв.

# 706
  • Мнения: 1 979
sali, не, не е отстъпка за група, там ми бяха начислили вече -3лв. Намалиха пъзела, отстъпката от 30% стана на 35 %

Hot Summer, благодаря за идеите. Така съм свикнала да ровя само в пъзели, игри и книги...

Последна редакция: нд, 19 мар 2023, 14:43 от vox

# 707
  • Мнения: 2 374
За който има деца, имам още идеи😁 - блокче за рисуване, флумастри, химикали, моливи, пластелин и т.н.

И за да съм малко и по темата с пъзелите - вчера наредих 1/3та от коледната трапеза на Black sea.

# 708
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Ох, да ви споделя нещо смешно.
Точно вчера се обяснявах на Йоанка, по време на реденето, (защото другите редят, а аз говоря), че никога не бих дала 15 лева за пъзел втора ръка от групите и днес дадох. Joy

# 709
  • Мнения: 1 797
От мен днес Bluebird 1000
Много лесен, наредих го за рекордните 5часа....и аз не съм за състезание Joy

Форумът Много замазва цветовете Confused

# 710
  • Мнения: 496
Два пъзела, които намерих съвсем случайно във физически магазин на Комсед.Blush
Пъзел Ravensburger от 1000 части - Коралов залив


Пъзел Ravensburger от 1000 части - Черешови дървета

# 711
  • Мнения: 1 979
Изпрах си телефона. Засега работи. Даже и поръчката успях да пусна. За пълнеж добавих тези сладури, бяха последна бройка и реших, че много ми трябват. Sweat Smile
https://www.ozone.bg/product/pazel-clementoni-ot-500-chasti-the-oriental-break/

# 712
  • София
  • Мнения: 8 563
vox, ако е айфон ше продължи да си работи - аз все злаивам техниката, та знам, че тези са водоутойчиви (мисля IP66) Grinning Лошото е, че аз имам навика да поливам с добре подсладено капучино, а захарта им такова таковата на лаптопи и телефони... добре, че имаме приятел, който засега все успява да ме спасява.

И аз имам 2-3 комплекта лепенки на Блек сий, на мен много ми харесва, защото са супер лесни за употреба и по мое мнение залепят добре.

Форумът Много замазва цветовете Confused
Виж как ти е на другото място за качване Wink

От мен кръглия Равенсбургер, който успях да наредя за незавидното време от 1:43 (а беше отделена рамката). И все пак ще се зпаиша за Пъзелмния, може би имам шанс да се вместя в два часа и нещо. Те другите хора сигурно ще финишират и ще прекратят състезанието, но нищо - трябва да се пробва Simple Smile


Ъпдейт: току-що си взех билет за състезанието, за неделя в 13 ч. Добре, че отидох на срещата и Мимок ме светна за въпроса ми с имейлите. Обаче защо е преордър? Сега и пъзелите ще има да си чакам...

Последна редакция: нд, 19 мар 2023, 21:07 от ToniShu

# 713
  • Мнения: 3 376
vox, ако е айфон ше продължи да си работи - аз все злаивам техниката, та знам, че тези са водоутойчиви (мисля IP66) Grinning Лошото е, че аз имам навика да поливам с добре подсладено капучино, а захарта им такова таковата на лаптопи и телефони... добре, че имаме приятел, който засега все успява да ме спасява.

И аз имам 2-3 комплекта лепенки на Блек сий, на мен много ми харесва, защото са супер лесни за употреба и по мое мнение залепят добре.

Форумът Много замазва цветовете Confused
Виж как ти е на другото място за качване Wink

От мен кръглия Равенсбургер, който успях да наредя за незавидното време от 1:43 (а беше отделена рамката). И все пак ще се зпаиша за Пъзелмния, може би имам шанс да се вместя в два часа и нещо. Те другите хора сигурно ще финишират и ще прекратят състезанието, но нищо - трябва да се пробва Simple Smile


Ъпдейт: току-що си взех билет за състезанието, за неделя в 13 ч. Добре, че отидох на срещата и Мимок ме светна за въпроса ми с имейлите. Обаче защо е преордър? Сега и пъзелите ще има да си чакам...

И на мен втория ми билет е за тогава .
Преордър е , защото е нова колекция за тази година и може би ,за да няма измами.  Нали ще ги пращат 2-3 дни преди самото състезание,  за да се застраховат предварително .

# 714
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Ето го моят Пиратски сандък, не беше лесен.



За съжаление снимката се завъртя.

Отворих и извадих рамката на този:
https://domved.bg/userfiles/productimages/9815/product-image-13702.large.webp

# 715
  • Варна
  • Мнения: 36 603
Един интересен Corner piece, запазен за Зори. Много необичаен екземпляр, с дебели, плътни  парченца, на всичко отгоре със златно покритие там, където лъщи. Не знам дали успях да направя свястна снимка.

# 716
  • Мнения: 320
Снощи наредих два от пътуващите състезателни пъзели

Наредих го за 1.58ч

Нареден за 1.42ч
Тони, и аз като теб ще се запиша и ще се надявам да го наредя в определеното време Grinning

# 717
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Леле, много състезатели ще имаме този път! Нямам търпение да ви гледам всички!

# 718
  • Мнения: 2 374

Black sea, 1000 части. За мен беше труден, не знам дали Трапезата на баба е по-лесен🤔

# 719
  • София
  • Мнения: 8 563
Да дам ъпдейт, че няма да чакам - отделиха ми билета като отделна поръчка на Преордър, а пъзелите изчакват събиране и би трябвало до 23-ти да са при мен. Взех си много по 500 части, ще тренирам! Сутрин клекове и лицеви опори, през деня и вечер  - пъзели Grinning

Общи условия

Активация на акаунт