Пъзели 52

  • 20 582
  • 747
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 691
Vintage cook books 500 Ravensburger

Добре вървеше, 1.03мин.
Казвайте по кое време ще се запишете да не сме в една група всички.

# 721
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Тони, може ли така сега да не покажеш какво си поръчала! Проверих на всички възможни места, нищичко не си споделила.

Аз заедно със скъпия пъзел на eeboo, който взех и го чакам утре може би, взех един малък с пилета на равенсбургер. Доколкото помня някой имаше още един същия и ако искате мога да го дам да правите състезания.

Скрит текст:
П.П. И в крайна сметка първоначалното ми решение да не взимам пъзели по 15 лева беше правилно, снощи видях, че го има същия сега на 19.40 с намалението от озон, а аз го взех за 15 реден вече, няма що и далавера. Добре че взех и другия, та горе долу да разделя на две доставката, но ако трябва да избирам между 17 лева и 19.40, определено бил дала 19 за нов.

Последна редакция: пн, 20 мар 2023, 11:30 от Мона Лиза

# 722
  • София
  • Мнения: 8 563
Ето какво иде (на другото място не мога от служебния компютър, по-късно ще кача и ако някой иска нещо, да казва там): 
https://www.ozone.bg/product/kvadraten-pazel-eeboo-ot-1000-chast … kitchen-chickens/
https://www.ozone.bg/product/pazel-ravensburger-ot-500-chasti-morski-uset/
https://www.ozone.bg/product/3x500-exotic-fruitsa-flowers/
https://www.ozone.bg/product/pazel-educa-mayo-estel-gili-pazel-500-chasti/

# 723
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Ако ще го продаваш eeboo-то, имай ме предвид.

Моето е това с розовата къща, но не знам как ще пристигне, тръпна.

# 724
  • Мнения: 2 374
Мона Лиза, аз от теб да го запазя?😉

# 725
  • София
  • Мнения: 1 879
Тони днес във фейса някой продаваше тези трите на Едука в рамки за 150лв Simple Smile

Едвам гледам днес, вчера станах в 4.00 пътувахме за състезание в Търново и се върнахме през нощта в 2.00. Кошмарно.

# 726
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Мона Лиза, аз от теб да го запазя?😉

Дадено! Но чакай да видим дали Тони не го е обещала вече на някой, пък и може да иска да си го пази.

# 727
  • София
  • Мнения: 8 563
Не, не, тъкмо го записах за към теб, Мона Лиза Simple Smile Да видим длаи sali няма да хареса пилците, и ако станете три желаещи, мога да го пусна да ви обиколи пътуващ и накрая да остане в която от вас решите Wink

Еве, видях ги тези трите днес и си казах "е*ати златните рамки, пъзелите са евтини" Simple Smile

# 728
  • Мнения: 533
Бавно и славно, за осем вечери Smiley
Cafe Terrace at Night, 1000, Gold Puzzle


Въпреки че ми вървеше бавничко, не ме изнерви, а напротив - с голямо удоволствие го редих. Много красиви цветове, страхотно качество на пъзела - приятни парченца като изработка, цвят и усещане, влизаха само на правилното място, хубава сглобка - стегната, но не прекалено. Съединените парченца стават едно цяло. Цветовите участъци, които на пръв поглед са еднотипни, всъщност са с нюанси (геният на Ван Гог и добре пресъздадено откъм цветове изображение). Е, на светло по-добре се виджат тези нюанси, особено на на пръви оглед черните парченца Smile
Мисля, че малко забавяне дойде и от вертикалната ориентация на пъзела. Този ми беше първи вертикален и не измислих по-подходяща разстановка. По-голямата част наредих странично, някои парченца на крак край масата, но така беше уморително.

# 729
  • София
  • Мнения: 2 303
Тони, ако говориш за белите кокошчици - фен съм им,  с удоволствие бих го наредила. 
Скрит текст:
    Даже се регистрирах на другото място по указанията за да го чакам. Но пазар трудно се мести, хем го учих по история с внука. Ти знаеш ли, например, защо цар Симеон се е бил с Лъв  VI и е победил визнтийците в Източна Тракия - не знаеш Grinning  Защото е променил тържището на български стоки от Константинопол в Солун JoyJoyJoy Ама внукът има 6 по история, а баба му един пъзел не може да спазари Joy
Мона Лиза и Summer, да не се засегнете, само се шегувам.
 

# 730
  • София
  • Мнения: 8 563
Знаех си, че няма да устоиш на кокошките Grinning Пуснах го и вас трите съм ви записала. Моля който има време да го добави във файла също!

# 731
  • Мнения: 855
FreshBreeze, тои пъзел го имам и съм 100 % на твоето мнение. Великолепен е и въобще не е толкова труден, колкото изглежда.
Само набързо се оплаквам. Ни едно парче не съм сложила от общото редене в събота. Прибрах се - дете болно, гърло, температура, неспане, лекари. Сбирката беше светъл лъч в гадния уикенд

# 732
  • Мнения: 4 369
Браво на всички, които толкова са упорити и не прескачат ден да не покажат нов нареден пъзел!
Аз съм отворила един преди 1 седмица и слагам по някое парче, когато ми дойде музата. На дневен ред ми е едно шалта пачуърк, защото е за подарък, а датата наближава.
Нооооо, няма начин да пропусна намаленията в озона. Ето какво поръчах:

# 733
  • Варна
  • Мнения: 711
И аз не съм редила няколко дни. Внукът е при мен и времето ми е изцяло посветено на него.
Но редовно влизам тук и се радвам на вашите наредени пъзели.

# 734
  • София
  • Мнения: 2 303
Винарната вече е у дома си, моля някой компютърно грамотен да я махне от пътуващите. Върна се със списък на наредилите я - 23-ма  от началото на юли миналата година. Мисля, че е съвсем прилично като време за редене, като имам предвид и времето за предаване.
Запознах се с Ааааа... и нейния деветдесетсантиметров русоляв дребосъчко, който упорито искаше да ме убеди, че е на 5 години като разперваше всичките си пръсти на ръката Grinning
И сега специално искам да кажа нещо за  Vox. Има не само златни ръце, но и златно сърце. И тя, и дъщеря ѝ са ми изпратили страхотни подаръци и много мило писмо. И понеже аз не мога да се изразявам толкова хубаво, както тя го е направила в писмото, ще кажа само "Благодаря, Vox" Heart

Последна редакция: пн, 20 мар 2023, 22:09 от sali

Общи условия

Активация на акаунт