КЪДЕ ВИ СА ГОТВАРСКИТЕ ПЕЧКИ?

  • 16 067
  • 104
  •   1
Отговори
# 30
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Според мен мястото на печката е при мивката и всички останали уреди.А с добър абсорбатор миризма почти няма...Хубаво е абсорбатора да е малко по-широк от печката

подкрепям, не си представям да притичвам до хладилника или мивката, или да се разнасям с дъска за рязане

# 31
  • Мнения: 8 505
В кухнята е.
Имала съм и печка на терасата-в апартамента,в който понастоящем живее майка ми.Изобщо не е удобно-лятото е голяма жега,защото остъклението спира парата,дори и при отворен прозорец.Зимата е обратно-топлината от печката е недостатъчна,за да отопли терасата и все едно готвиш навън на студа.Освен това влагата през зимата е ужасна.

# 32
  • Дъблин
  • Мнения: 331
На квартира сме, която е преустроена така, че кухнята е изнесена на терасата и печката е там. Сега зимата е студено там, а като се пусне печката се стопля, но и кондензира ужасно и отвсякъде се стичат капки. Когато я напече слънце обаче, както в момента, става приятно, та гледам да готвя по светло. Мечтая си някой ден да имаме собствено жилище с голяяяма кухня, която да е ВЪТРЕ, а не на терсата  Praynig

# 33
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Всичко е в кухнята- на куп (на една ръка разстояние Simple Smile). То и няма как иначе- ел. уредите ни са вградени.

# 34
  • София
  • Мнения: 3 271
В кухнята

# 35
# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 927
В кухнята. Не ми допада идеята да готвя на терасата, макар че ми е остъклена.

# 37
  • Мнения: 510
В кухнята, но на терасата имам котлон, който използвам като пържа например риба или готвя нещо, от което излиза много пара, защото в кухнята ни е много влажно въпреки абсорбатора и се появява мухъл.

# 38
  • Мнения: 1 860
В кухнята. На майка ми е на тераста -  Stop мерси! Зимно време си е голям бахър.

# 39
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
в кухнята под абсорбатора Grinning

# 40
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
в кухнята под абсорбатора Grinning
И моята е там!

# 41
  • Мнения: 3 453
МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ ЗА ОТЗИВИТЕ А НА ПОСЛЕДНИЯ ПОСТ СЪС СНИМКАТА СЕ ЗАРАДВАХ НАЙІМНОГОVДРУГО СИ Е НАГЛЕДНО Laughing Hug  bouquet

# 42
  • по света
  • Мнения: 1 587
При нас е в кухненскта част, има и аспиратор.

# 43
  • Мнения: 1 059
в кухнята

# 44
  • Мнения: 420
 Grinning  Не знам кой е измислил тази глупост да скриеш домакинята да виси в студа или жегата на терасата! Shocked Навремето баба ми пренасяше чиниите да ги мие в банята, за да не я видят гостите и да не се цапала кухнята. Shocked Нали кухнята е за готвене все пак! Естествено е да има миризми и т.н. Хайде, навремето нямаше абсорбатори, но сега има такива, които обират всички миризми. Two Hearts. Само за супермалко жилище бих сложила кухнята на терасата. Никъде в друга държава не съм виждала такова чудо.

Мястото на печката е в кухнята!

Общи условия

Активация на акаунт