Работа в болница като администрация

  • 2 297
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 202
Здравейте, дали може някой от вас да сподели опита си относно работа като администратор, секретар в болница/медицински център без медицинско образование. В какво се състои работата и какво е заплащането. Благодаря!

# 1
  • Мнения: 363
Зависи от длъжността, зависи от болницата, дали е частна, дали е държавна. Зависи от шефовете, зависи от колегите.. Много общо. Аз работя това от няколко години и вече се оглеждам за смяна на работата. Ако имаш конкретни въпроси за длъжност, ако искаш пиши ми на лично.

# 2
  • Мнения: 141
И аз това работя, в отделение обаче, в голяма болница.  Много съм доволна и от към заплата и от към работно време и от към колеги. В държавна болница съм, работа има много, напрегнато е, но на мен лично ми харесва и ме удовлетворява.

# 3
  • Мнения: 344
Между администратор и медицински секретар има една планина разлика.
Не е за всеки, доста е натоварено и за мен лично заплащането е мизерно, а съм работила в частна болница.
Ако нямате образование и опит с медицинския софтуер, плюс колегите не са мотивирани да ви обучат- ще бъде мъчение за вас.
Била съм регистратор, администратор на лични данни, работа с пациенти и медицински секретар, най-доброто е администратор на лични данни.

# 4
  • Мнения: 577
А кой прави ежедневните отчети на болница? Как се води тази длъжност?

Общи условия

Активация на акаунт