За Новогодишната Нощ

  • 5 814
  • 103
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Нищо по-специално. Ще празнувам в дом. обстановка с компания, така че не смятам, че вечерната рокля ще е най-добрият избор.
Ще съм с някакъв панталон или дънки, блузка и гримирана по-силно от обикновено.
Ще добавя и "по-кичести" обеци(имам доста такива), тъмночервен маникюр и намачкана с пяна коса. Това е. Crazy

# 16
  • София
  • Мнения: 2 381
Брей, ама, някои от вас, май, доста официални ще посрещнат 2007 г. Аз мисля да съм с едни нови бежови 3/4 панталони и тънка кафява блузка с ефектно закопчаване. С бижутата не трябва да прекалявам, защото по нея има разни висулки и нещата ще се "бият". За грима не съм мислила още.

# 17
  • Мнения: 619

Според мен е най-добре да бъде нещо карирано или нещо черно,тъмно синьо.Щом се притесняваш,че си закръглена.Ако искаш рокля избора определено е голям на черно и тъмно синкаво.За карирана рокля обаче мисля,че ще ти се наложи да пообиколиш повече.Иначе според мен това са правилните шарки и цветове. Wink  Peace
[/quote]
oooo черно обожавам Simple Smile
ама се 4удя дали да е пола или рокля..... защотот наскоро си купих един ксотюм ,който определено ем вталява полата е по мен някъде до коленете и после се разкроява и стажа по раздвижена Simple Smile с една дума ХУБАВ е Simple Smile

# 18
  • Мнения: 5 317
Още не съм решила.

# 19
  • Мнения: 622
аз съм решила и точно това ми е проблема.искам да сам облечена като джучка като онези от рекламата на М-тел и съм си пуснала такава тема.проблема е че не мога да си намеря такава рокличка(червена с бели пухчета)сещате се нали?


Видях такава рокля на витрината на един магазин срещу НДК, близо до офиса на МТел.  Peace

# 20
  • Мнения: 10 758
Аз си взех черна пола, леко блестяща,лек клош, от два плата е(два пласта).Уф, не мога да го обясня как е точно, ще я снимам и ще ви я покажа.За блуза се чудя още.Взех си една - с голямо деколте и някаква брошка, но после видях един корсет, който направо си ме молеше да го купя Mr. GreenМи кво да го правя горкичкия, не го карах да плаче и го купих.Взех си и една риза към него.Та може да съм така - ризата и отгоре корсета.И тях ще снимам и ще ги покажа.

# 21
  • София
  • Мнения: 5 605
А аз си търся черен потник или блуза с камъчета и по-голямо деколте. Помагаййййййййййте!

# 22
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз ще съм спортно-елегантна, щото ще бъдем в "Буковски" и не ми се "изтупва"...Пък и ми писна да бъда официална - откакто се върнах на работа само така ходя...
Купих си един тесен спортен панталон, който подчертава доста секси... Crazy

# 23
  • София
  • Мнения: 7 097
А аз си търся черен потник или блуза с камъчета и по-голямо деколте. Помагаййййййййййте!

В Теранова има разни такива блузки, на всичкото отгоре намалени...Днес ходих /в Теранова на Витошка/ и мернах едни черни, по-разхвърляни - още като влезеш в магазина, веднага в ляво. Намалението обаче е до 28.12. май... newsm78

# 24
  • Мнения: 1 813
Аз ще съм с рокля с 7/8 ръкав,дължина над коляното,цвета е много светло бежаво,отпред има десен на леопард в мека материйка ама така го обесних .... като не си оправих USB портовете да свалям снимки.
Косата ми ще е издухана,вероятно стил фолк дива  hahaha че ще се ходи на чалготека след 02:00 часа.
Грима ще е мое произведение,на момента ще го мисля  Flutter

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 5 920
Аз също утре ще излизам на щопинг та се чудих за.. закръглените си форми какво да избера ... хем да е по различно хем не 4ак толкова Grinning то има ли угодия
Та бих се раджала на предложения... а за лещите мене ми е по-неприятно да ги нося ж затжорени и опусхени места.. и незнам Simple Smile тях не съм ги мислила ама ..  дреболии
Та предложения Simple Smile за дребно и кръгло телце Wink
Според мен е най-добре да бъде нещо карирано или нещо черно,тъмно синьо.Щом се притесняваш,че си закръглена.Ако искаш рокля избора определено е голям на черно и тъмно синкаво.За карирана рокля обаче мисля,че ще ти се наложи да пообиколиш повече.Иначе според мен това са правилните шарки и цветове. Wink  Peace
това е най-тъпата идея която съм чувала!

# 26
  • Мнения: 2 039
Янче,не се стърпя,а!Еййй, винаги ще се  намери някой да развали добрия тон  Tired
А по темата.Ами още доизбистрям нещата,но май ще съм с пола или рокля,високи ботуши,красиви бижута,изправена коса и опушен грим  Crazy Предлагам темата да има продължение-всеки да пусне по една снимка от новогодишната нощ,ама от първата фаза,че после става страшно  cheers Drunk newsm19    superuu  Stuck Out Tongue Winking Eye !!! 

# 27
  • София
  • Мнения: 5 605
Предлагам темата да има продължение-всеки да пусне по една снимка от новогодишната нощ,ама от първата фаза,че после става страшно  cheers Drunk newsm19    superuu  Stuck Out Tongue Winking Eye !!! 
Хихихихихи  Hug . Аз съм за!!!

# 28
  • Мнения: 597
И аз ще съм си в къщи,и ми се иска да си взема нещо,но какво да е  newsm78 като няма да има никакви официалности...но ще ида по магазините,и ще си напазарувам малко гъдели...не,4е ина4е жените не го правим,ама като има повод,някак си е по гот...

# 29
  • Мнения: 817
Аз също утре ще излизам на щопинг та се чудих за.. закръглените си форми какво да избера ... хем да е по различно хем не 4ак толкова Grinning то има ли угодия
Та бих се раджала на предложения... а за лещите мене ми е по-неприятно да ги нося ж затжорени и опусхени места.. и незнам Simple Smile тях не съм ги мислила ама ..  дреболии
Та предложения Simple Smile за дребно и кръгло телце Wink
Според мен е най-добре да бъде нещо карирано или нещо черно,тъмно синьо.Щом се притесняваш,че си закръглена.Ако искаш рокля избора определено е голям на черно и тъмно синкаво.За карирана рокля обаче мисля,че ще ти се наложи да пообиколиш повече.Иначе според мен това са правилните шарки и цветове. Wink  Peace
това е най-тъпата идея която съм чувала!

Какво каре на закръглини форми newsm78Райе по може ,но и то трябва да е пестеливо и в зависимимост в коя част на тялото е проблема........... .Черен панталон с финно райе по дължината мисля ,че оптически ще издължи силуета и ще спести визуално някои и друг сантиметър.............. .Цветовете са важни ,но и кройката също е от голямо значение............ .В момента хит е много тъмно лилавото ,стои шик и същевременно вталява/поне визуално Laughing/

Общи условия

Активация на акаунт