Много съм зле психически,моля ви помогнете ми

  • 7 764
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 268
Това е от хормоните.Всичко ще се оправи,но наистина не е лошо да вземаш нещо успокоително.Само предписано от лекар разбира се.Мисли положително,толкова хубаво нещо те очаква.

# 16
  • Мнения: 1 008
Аз не го смятам това състояние за толкова нормално и не мисля че е само от хормоните... Нормално е да си раздразнителна, нервна и по-чувствителна, но според мен има и нещо друго, което те мъчи и тормози. Ако няма с кого да говориш, хубаво е да отидеш на психолог, просто да си поговориш  него. Разбира се, че не си луда, може би сама не осъзнаваш това което те притеснява истински.
Аз на моменти съм в подобно състояние, но имам конкретна, осъзната причина /предишна неуспешна бременност/ и наистина знам колко ужасно се чувстваш. Лекарите ме предупредиха, че тези крайни състояния наистина се отразяват на бебето... Трудно ми е да говоря с близки и приятели, защото не могат да ме разберат. Ходих на психолог и се чувствам по-добре. Факта че на глас казах, това което ме тревожи пред друг човек, ми помогна да разбера самата себе си и страховете си... Сега съм си по-полезна и по-бързо се справям с паниката, когато ме връхлети....
Няма нищо лошо да се посъветваш с лекар. Има хомеопатични лекарства, които могат да се употребяват. Пожелавам ти здраво бебче и дано всичко отмине! Hug

# 17
А ходиш ли на работа? Помага. Не знам защо, но много млади дами, когато разберат, че са бременни, решават, че трябва спрат да се занимават с абсолютно всичко полезно. В този смисъл работата помага: 1.Поддържа дисциплината 2. Повечето ангажименти помагат човек да се организира по-добре. 3. Разсейват се лошите мисли и депресивните настроения, човек се чувства пълноценен и полезен. и т.н.
Имах тежка следродилна депресия. Не приемах никакви лекарства или лекарска помощ. Взех се в ръце, стегнах се и всичко си тръгна по реда.
Страховете, болестите и въобще повечето "зли" неща са си в на самите. От нас зависи дали ще ги пуснем на свобода.

# 18
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
- Ако желаеш, мога да ти пратя на Лични - координати на мн. добра моя колежка - Класически Хомеопат за Бургас, която ще ти предпише хомеопатично л-во без никакви странични ефекти.
 - И не е Транквилант! Peace

# 19
  • Мнения: 2 237
- Ако желаеш, мога да ти пратя на Лични - координати на мн. добра моя колежка - Класически Хомеопат за Бургас Peace


Аз за нея те питах и вече и ги изпратих !Благодаря !

Дано отиде момичето....

# 20
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 541
Момичета безкрайно съм Ви благодарна за помощта и подкрепата.

# 21
  • Мнения: 101
oh pak tia hormoni.zaradi tiah se lekuvah v psihoto 1god. znam vsi4ki lekari v psihoto v burgas ste te natup4at s antidepresanti ste te vikat ot vreme na vreme,da te preseniat ga li si dobre pak hapove i taka vzemi si sedativ toi pone e homeopati4en i se dava na bebeta niama da ti navredi ,edin suvet 6tom ot sega si taka ami kato rodi6 ....vzimai merki ot sega zaradi tova vleznah v depresia sled tova stres i za malko da ludna,lekuvai se tova ne e bolest na psihikata a na du6ata taka 4e umnata sedativ e mnogo priatno lekarstvo vuobste niama da ti navredi.Ne iskam da te ugasiavam pove4e no kato me zakaraha v psihoto ima6e vurzani pasienti ima 6izofrenisi nelekuvani depresii stigat do 6izofrenii.I gore glavata ne si tolkova zle az pripadah na ulisata 4uvaha mi se bebe6ki revove vigdah 4erni to4ki i mn.drugi ne moga da te sugaliavam zastoto ako te sugalia tova zna4i za men 4e si stignala mnogo dolu 4e da turpi6 sugalenia za tova silno napred ,deistvai mila.

Последна редакция: чт, 28 дек 2006, 23:47 от onqyo

Общи условия

Активация на акаунт