Издателство „Изток-Запад“ те предизвиква: Бъди повече. Можеш!

  • 10 712
  • 575
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 979
Бих искала да прочета "Личностни тестове" , защото себепознаването ни помага да може да разберем другите и да променим себе си в по - добра посока. Надявам се тази книга да ми бъде в помощ. Бих я споделила с моята дъщеря тийн, защото и тя е в такъв процес!!

# 31
  • Мнения: 835
Бих искала да прочета книгата в категория здраве – „Презареждане на мозъка“. Уж правя всичко необходимо за да съм здрава, но все излиза по някакъв проблем, искам да разбера защо и как да се преборя.

# 32
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Винаги съм се вглеждала много във вътрешния си свят и винаги съм искала да мога да го разбера, опозная и да извлека всичко най-добро от него. Стремя се към усъвършенстване (дори си имам и такива талисмани), така че определено се насочвам към себепознаването и "Личностни тестове".

# 33
  • Мнения: 668
"Как да отгледаме добри хора" бих искала да прочета.

# 34
  • Мнения: 6 320
Бих прочела всичко, защото всяко едно от заглавията звучи интересно. Но ако трябва да избирам само 1 от книгите - "Как да отгледаме добри хора". Имам бебе на няколко месеца. За пресен родител като мен тази книга би била доста полезна.

# 35
  • Мнения: 473
„Как да отгледаме добри хора“ - имаме нужда от такива хора винаги и смятам, че е много важно да отгледаме добри деца.

# 36
  • Мнения: 996
Бих искала да прочета " Как да отгледаме добри хора" ,защото скоро очакваме първото си дете и бих желала да стане добър човек ,че като виждам каква е днешната младеж без ценности се плашя.

# 37
  • Мнения: 4 701
Всички заглавия са много интересни и обещаващи, но бих искала да притежавам и прочета някоя от последните 3 книги - за себепознанието, за здравето или за възпитанието. Simple Smile
 „Осъзнаване“
„Презареждане на мозъка“
„Как да отгледаме добри хора“

# 38
  • Мнения: 3 255
"Как да отгледаме добри хора" - имам дете на 3 г. и половина и чета всякакви книги за възпитание, за да се справям по-добре в ролята си на родител. Вярвам, че четейки такава литература, човек научава нови методи и похвати за възпитание и постига повече.

# 39
  • Мнения: 115
Бих искала да прочета  „Как да отгледаме добри хора“. Родител съм на две деца и трябва да постъпвам отговорно и сериозно към тях.

# 40
  • софия
  • Мнения: 2 913
Бих прочела Осъзнаване. Тази тема е интересна за мен, защото работя върху някои аспекти на характера си.

# 41
  • Мнения: 2 117
Избирам „Презареждане на мозъка“, защото яко сме я закъсали със здравето!

# 42
  • Плевен
  • Мнения: 988
Бих искала да прочета книгата за здраве – „Презареждане на мозъка“, след като се разболях от рак, мисля, че би ми била полезна...

# 43
  • София
  • Мнения: 563
„Седемте принципа на успешния брак“ - успешният брак има нужда от ежедневна работа, да се грижим и изграждаме, не по-малко важно от децата ни или самите нас.

# 44
  • Мнения: 1 708
Бих искала да прочета „Личностни тестове“ - интересно ще ми бъде тълкуването на характера ми, какво изгражда същността и поведението ми.

Общи условия

Активация на акаунт