Ленти за кола маска?

  • 11 308
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 463
мерси и на двете!   bouquet   bouquet

# 16
  • Мнения: 1 540
Нито с Veet, нито с  Такy успявам да свърша някаква работа  ooooh! Само парите им са много. Идеално се справям с течната кола маска на Jankar- тубичката е 120 грама, струва под лев и 50, има кърпичка и шпатула в кутията, българска е.

А така, и аз нея имах предвид  Peace

# 17
  • Мнения: 2 152
Аз само да кажа, че доколкото съм чувала и знам от козметичката ми, НЕ трябва третираното място да се мие поне два часа, за да се избегнат инфекции.Премахваш лепкавия участък, ако няма кърпичка в комплекта, с напоена в зехтин носна кърпичка.Никакво миене - така знам и така процедирам Wink

# 18
  • Мнения: 184
Снощи се правих с Lycia и съм много доволна.За краката до коленете и за ръцете до лактите ми отидоха 2 ленти-2 лв

# 19
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Аз само да кажа, че доколкото съм чувала и знам от козметичката ми, НЕ трябва третираното място да се мие поне два часа, за да се избегнат инфекции.Премахваш лепкавия участък, ако няма кърпичка в комплекта, с напоена в зехтин носна кърпичка.Никакво миене - така знам и така процедирам Wink

Честно казано, и аз така знам. Но изобщо не мога да си представя да не измия мястото, а да го оставя, минато само със зехтин  Sick Според мен е по- важно да не се използват миещи препарати на прясно епилиран участък  Peace

# 20
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Аз какво правя не знам, ама и един косъм не мога да махна с Veet! Използвам ги на чиста, суха кожа, затоплям в дланите, но единственото, което постигам е лепкавост Laughing
И аз така, тези Veet са пълен боклук за мен Crossing Arms
Доволна съм обаче от Личиа Peace

# 21
  • Мнения: 463
Аз само да кажа, че доколкото съм чувала и знам от козметичката ми, НЕ трябва третираното място да се мие поне два часа, за да се избегнат инфекции.Премахваш лепкавия участък, ако няма кърпичка в комплекта, с напоена в зехтин носна кърпичка.Никакво миене - така знам и така процедирам Wink

и аз знам, че не трябва да се мокри, но това със зехтина беше нещо ново. нали всъщност идеята да не се мокри е да не се запушват порите, тогава защо да се мажеш със зехтин - пак би трябвало да се запушат?

# 22
  • Мнения: 1 455
Аз само да кажа, че доколкото съм чувала и знам от козметичката ми, НЕ трябва третираното място да се мие поне два часа, за да се избегнат инфекции.Премахваш лепкавия участък, ако няма кърпичка в комплекта, с напоена в зехтин носна кърпичка.Никакво миене - така знам и така процедирам Wink

и аз знам, че не трябва да се мокри, но това със зехтина беше нещо ново. нали всъщност идеята да не се мокри е да не се запушват порите, тогава защо да се мажеш със зехтин - пак би трябвало да се запушат?
  Със зехтин се мажа за да не ми лепне.

# 23
  • Мнения: 689
Аз ползвам на Стреп и съм доволна. После мажа с бебешко олио и готово.

# 24
днеска  за първи път използвах лента за подмишниците. Използвах STREP защото ми бяха казали че са най-добрите. Станаха ми червени ранички от двете страни на подмишниците, но мисля че до утре или вдругиден няма да ги има вече  Simple Smile
Иначе добре почистват, имаше само едни косъмчета най-отдолу на мишницата които не можах да махна с тях и използвах пинсета. Колкото за лепкавото - предварително си бях подготвила топла вода и кърпа, но това помага само за кожата да се почувства по-добре. Сложих си крем и това всъщност помогна.
А иначе за болката - не боли много, малко повече отколкото при козметик, но е доста поносимо, а това ви го казва 15-годишна  Wink Важното е само да преодолееш страха да дръпнеш, останалото е лесна работа   Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт