🌴 Survivor US/UK/AU 🌴

  • 29 128
  • 585
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 372
В истински Survivor и аз много бих искал да се пробвам. Не съм спортна личност, но практикувам йога и се интересувам от източната философия и култура, та това ми е допринесло много мисля на ментално ниво и ми е интересно как бих се справил в такава среда, дали ще успея да се адаптирам към средата, особено като сме виждали и много примери за не толкова "survivor изглеждащи" участници, които са успявали да стигнат доста напред. Всъщност те са ми мотивацията да искам да пробвам, защото и аз не съм от хората, които някой би си представил, че може да отиде на такова място. Grinning

Но определено социалният елемент е водещ за мен в тези предавания и затова и Предателите толкова много ми харесва, там пък много ми е интересно ако аз съм Предател колко ще ми лесно да подвеждам останалите. И съм абсолютно сигурен, че бих отнесъл и супер много хейт от големите разбирачи във фейса, но така или иначе, когато не сме известни и не пазим имидж след 2 дена ще ни забравят, така че това не трябва да спира никого да играе тези игри по начина, по който трябва да се играят.

# 241
  • Мнения: 590
Понеже не следя reddit подгрупата за Сървайвър този сезон, съм пропуснал доста неприятно събитие, а именно смъртта на Кийт Нейл от San Juan Del Sur и Cambodia. На мен лично ми беше много симпатичен образ и ми изглеждаше на адски свестен човек. Даже нямаше да съм недоволен, ако беше спечелил С29, макар и Натали Андерсън да ми е сред любимите модерни победители.

https://ew.com/tv/keith-nale-dead-survivor-contestant/

# 242
  • Мнения: X
Предателите все повече и повече ми харесват. Актуално следя американския сезон, но хвърлих поглед на британския и той направо ме прикова към екрана. Не да не очаквах такова развитие - аз имам слабост към продукциите на BBC и предполагах, че ще стане точно така.

Интересно ми е мнението на гледащите предаването, моля, споделете като ги приключите кой сезон най-много ви е харесал, как бихте ги наредили по предпочитания, защото са различни Simple Smile

Все още избягвам да чета каквото и да е за формата, колко е успешен, дали е предвиден за втори сезон, защото искам да си иградя собствено мнение, без да се влияя от чуждо, но ми е интересно кой сезон ви е фаворит. Радвам се на новината, че поне американският формат ще има продължение.

Сори за офф-топика по The Traitors.

Последна редакция: чт, 04 май 2023, 09:38 от Анонимен

# 243
  • Мнения: 372
В американския играта на Cirie беше уникална, но каста на австралийския сякаш много повече ми харесва, затова и на този етап бих казал, че ми е по-любим. Британския още не съм го гледал, но непременно в скоро време и него ще го изгледам.

Първия път като го гледах си мислех, че трябва да оправят още игрите, може би да слагат улики кои са предателите, но в австралийския въобще не видях нужда от това дали защото вече свикнах с концепцията, или просто каста се справя много по-добре и няма нужда от улики в игра. А и така е по-добре, че не се добавя друг елемент към игрите, а предаването си остава почти изцяло социално.

Любимият ми елемент е предателите, когато започнат да се предават помежду си. Laughing Най-ясно тогава се вижда кой на какво е готов, за да си спаси собствената кожа.

# 244
  • Мнения: X
И на мен австралийският сезон засега повече ми допадна - като каст (интриги), водещ, игри. Имам чувството, че австралийците не следват правилата за игра на американците.

Интересно е, наистина, как предателите колкото по-напред достигат в играта, толкова на чисто човешко ниво създават истински отношения с простосмътните и колко им тежи да ги лъжат и убиват, или помежду си. Не мисля, че е лицемерие за пред камера само, мисля, че са искрени. Харесват простосмъртните, но в същото време това е игра, която изиграна правилно може да донесе на тях и семействата им животопроменящи суми.

Британският сезон засега най-много ме заинтригува - кастът ми се струва с голям потенциал, още от началото ги стресираха с обрати, а и уж студени британци, но пък избрали такива емоционални, които си носят сърцето на ръкава, дето се вика, и драмата е пълна Simple Smile

Последна редакция: чт, 04 май 2023, 12:38 от Анонимен

# 245
  • Мнения: 590
Аз сега съм на британската версия епизод 5 е последният, който съм изгледал. В интерес на истината първите 2 епизода ми бяха малко скучни, просто защото изглеждаше като имитация на американската версия, която вече съм гледал и то скоро. Локацията и игрите са същите и не бях много надъхан. После нямах време близо две седмици да продължа и след паузата съм променям мнението. Епизоди 3-5 са страхотни с адски много драма, обрати и силна телевизия. Дано сезонът завърши силно, защото и аз съм от големите фенове на BBC продукциите и се надявам да ме хайпне още за английския Сървайвър през есента. Като изгледам сезона, може да направя един по-изчерпателен пост за трите версии и кой сезон ми е любим.

# 246
  • Мнения: X
Моля, ще ми бъде интересно да прочета различни мнения, че аз както споменах съм може би пристрастна.

Мен тримцата предатели в британския ме грабната от самото начало. Heart Eyes Невероятни са, много убедителни като поведение.

# 247
  • Мнения: 372
Дано сезонът завърши силно, защото и аз съм от големите фенове на BBC продукциите и се надявам да ме хайпне още за английския Сървайвър през есента.

Нямам търпение да видя какво ще направят англичаните със Survivor. Йоана беше споменала мисля, че иска да се запише, някой ако я следи знае ли дали е казвала нещо, свързано с това?

# 248
  • Мнения: X
Това би било изненада! Има шанс да я вземат според мен, тя направи силна и атрактивна игра в нашия формат, освен това, в повечето чуждестранни тв-формати има профил "екзотична (за тях) източноевропейка", по която линия може да я кастнат.

# 249
  • Мнения: 372
И аз много бих се радвал да я гледам там, тя ми беше много симпатична като участник в нашия сезон. Но вече зависи дали се е и записала, може в последствие да се е отказала, но много се надявам да се е пробвала поне.

# 250
  • Мнения: 590
Нелош епизод отново:

В играта за награда, според мен, Френи много сбърка като се хвърли и я спечели. Когато си взел вече 2 имунитета, не е правилно да си вдигаш още мишената, като пак биеш. Отделно, че трябва да избираш кой да яде/не яде и кой да си чете писмата от близките, което за някои е по-лошо. По тази тема тотално подкрепям Джереми, който беше казал как не иска да печели награди по тази причина. Реално, за едното ядене си рискуваш играта. Все пак имаше и позитив за нея, а именно това че се сближи с Карълин, което и се оказа и минус по-натам в епизода.

В играта за имунитет най-после имаше пъзел и логично Карсън спечели, а Френи беше след него. Като споменах Карсън, той според мен играе най-добрата игра досега. Проблемът е, че днес взе грешното по мое мнение решение да махне Френи. Да, тя е физическа заплаха. И да, тя се сближи с Карълин, което е опасно. Само че, първо, махайки я и не казвайки на Карълин, той си развали доверието там. Тя изглежда в техните очи като емоционален и хаотичен играч, което прави подобно действие много опасно. Има и по-лош момент от цялата работа за него. Френи му беше огромен щит, който той трябваше да пази до топ 5/6, просто защото тя би била лесен вот в един късен етап, от страх да не ги бие. Сега, колкото и да е социален и интелигентен, в един момент другите ще го надушат и очаквам, или да го махнат на Ф5, или да го пратят на огън и да си замине. Просто, когато играеш добре, имаш нужда от щитове и моята любимка в сезона Френи, му беше такъв.

Относно Йо и Сървайвър UK:
Скрит текст:
Когато говорихме я питах, извън записа, но не мисля че е коректно да споменавам какво ми каза, без позволение.

# 251
  • USA
  • Мнения: 7 377
Titanbg, и ти ли имаш ютуб канал?

Американския сървайвър съм вече 3-5 епизода назад,точно когато го излъчват съм най заета..
Може би ще изчакам да свърши и да изгледам всички пропуснати епизоди на куп.
Карлсън още ли е в играта? Аз съм за него или Франи.

# 252
  • Мнения: X
Жалко за отпадането на Франи. Нямам любимци в това предаване, но на нея й симпатизирах. За съжаление, още от началото на епизода загатнаха, че е без верни съюзници, тъй като я бяха изолирали от вота срещу Кейн, а и тя не си помогна като спечели ненужната игра за награда. Превърна им се в трън в очите на повечето, challenge beast.
В играта е Карсън, да.

Последна редакция: пт, 05 май 2023, 01:04 от Анонимен

# 253
  • Мнения: 590
Titanbg, и ти ли имаш ютуб канал?



Не, мисля че са достатъчно каналите по темата, като за търсенето, което има Laughing. От време на време се включвам с видеа в каналът на OutcastBG и последното беше с Йо, коментар на Герои срещу Злодеи, което имах предвид в поста ми.

# 254
  • Мнения: X
Апропо канали и подкасти, Шанън ще разговаря с Джордж за актуалния сезон на Сървайвър в Америка. Който има въпроси към тях, може да праща! Laughing


ПС: The Traitors UK
Скрит текст:
Изгледах Предателите ОК по бързата процедура (с игрите на 2х скорост на гледане) и, макар и да не беше нелогично какво се случи, имам само две думи за финала: mind blown!!

Общи условия

Активация на акаунт