СДРУЖЕНИЕ "ВАРНЕНСКИ МАЙКИ"ІІ

  • 12 962
  • 281
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 13 512
В Овчарово има ново момиченце от този месец, което също има рожден ден през февруари. Има ли желаещи да му купят подарък и  дрехи? рокля и чорапогащник или пола,блузка и чорапогащник? Ще пусна размера и възрастта на лични.

# 91
  • Мнения: 2 121
Уф, много ме е яд, че не съм отваряла темата 2 дни и съм пропуснала вкусната сбирка в Грузинския. Старост-нерадост Mr. Green
Монда, аз ще купя подарък за момиченцето, пиши ми подробности.

# 92
  • Мнения: 13 512
Деспина ще купи подаръка за Славка. Има ли  желаещи за дрешките?

# 93
  • Мнения: 180
Аз искам да купя дрешките за момичнецето!!! Давайте размер

# 94
  • Мнения: 13 512
Стелт е купила дрешките за Демир, както и тони-н подарък за него, така че сме готови за празнуване!
Благодарим на всички ви, които се отзовавате веднага  на нуждите на децата.  HugПоканени сте на тържеството на 9ти, разбира се.

# 95
  • Мнения: 208
Монда, аз ще взема подарък за момиченцето през март, нали? Очаквам от теб инфо след 9-ти.

# 96
  • Мнения: 13 512
Монда, аз ще взема подарък за момиченцето през март, нали? Очаквам от теб инфо след 9-ти.


За март имаме 2 момиченца и някой вече беше изявил желание, а аз си изтрих личните без да искам. Нека да ми пише, който беше.

# 97
  • Мнения: 136
Искам да се включа с дрешки за някое от момиченцата през март, ако някой друг не се е ангажирал веече

# 98
  • Мнения: 13 512
Искам да се включа с дрешки за някое от момиченцата през март, ако някой друг не се е ангажирал веече
Едната ства на 5, другата на 6. тия дни ще получа размерите на всички деца и ще ти пиша.

# 99
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Момичета днес бяхме в дом Другарче-Варна. Говорихме с директорката как може да сме полезни там и с какво. Децата са 60, в четири групи. Нужда от хранителни продукти и дрехи почти нямат, защото са в града и им носят редовно. Имат нужда от ремонт на баните и тоалетните, защото плочките са напукани и тече по долните етажи като ги къпят. Имат нужда и от нови шкафчета и памперси. Предстои да сметнем колко би струвал ремонта на едното мокро помещение за да знаем колко можем да направим/те са три за ремонт, за четвъртото са се намерили дарители/. Освен това говорихме да посещаваме децата, както  правим в Овчарово за да празнуваме рождените им дни. Това е засега, на срещата другата седмица ще избистрим с какво ще помогнем Simple Smile.

# 100
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 146
малко е рано, но имам много мартеници - пискюли - бяло и червено.
Ако има нужда - казвайте

# 101
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Има ли уредени торти за рождените дни в Овчарово, ако няма, ие ще ги осигурим.

# 102
  • Мнения: 13 512
Няма, уговорихме се с Василева да ви звънне за тортите, че на нас ни е много трудно да ги носим оттук.

# 103
  • Мнения: 13 512
малко е рано, но имам много мартеници - пискюли - бяло и червено.
Ако има нужда - казвайте
За мартениците-засега не знаем, в Овчарово няма да ходим- те  там им правели, но можем да занесем в Другарче.

# 104
  • Мнения: 136
Искам да се включа с дрешки за някое от момиченцата през март, ако някой друг не се е ангажирал веече
Едната ства на 5, другата на 6. тия дни ще получа размерите на всички деца и ще ти пиша.

Добре, значи чакам размерите  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт