Озонотерапия

  • 469
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 165
Здравейте, съм протрузии съм. Има ли някой, който е правил озонотерапия и е доволен. Никъде не намирам информация.

# 1
  • Мнения: 13 810
Инжекциите ли?

# 2
  • Мнения: 165
Всички видове, кое е най ефективно?

# 3
  • Мнения: 13 810
на вас какво при препоръчват във вашия случай?

# 4
  • Мнения: 165
на вас какво при препоръчват във вашия случай?
Ходила съм само на невролог изписват лекарства ама нищо не помага. Ходих и на физиотерапевт и не ми помогна. Незнам изобщо към кои да се обърна? Мисля, че не съм за операция

# 5
  • Мнения: 13 810
Питали сте конкретно за озонотерапия и аз това попитах имате предвид инжекциите с озон ли, защото проблеми като вашия и като моят (артроза) озонотерапията е във вид на инжекции.

# 6
  • Мнения: 165
Питали сте конкретно за озонотерапия и аз това попитах имате предвид инжекциите с озон ли, защото проблеми като вашия и като моят (артроза) озонотерапията е във вид на инжекции.
инжекции са, но е няколко вида единия е дисколиза

# 7
  • Мнения: 13 810
Питали сте конкретно за озонотерапия и аз това попитах имате предвид инжекциите с озон ли, защото проблеми като вашия и като моят (артроза) озонотерапията е във вид на инжекции.
инжекции са, но е няколко вида единия е дисколиза

Аз съм с артроза на тазобедрена става. Ортопедът ми постави две инжекции през седмица. Първата вечер следпоставяне на инжекцията много ме болеше ставата. Той каза че било нормално. Попитах го какъв курс трябва да направя. Той каза че било много индивиуално и се притеснявал да ми предложи курс защото изглеждало комерсиално. Хората които ходели при него реагирали по различен начин, едни казвали че са изхабени пари други че се чувствали много добре. често правели курс  с десет инжекции.

# 8
  • Мнения: 165
Питали сте конкретно за озонотерапия и аз това попитах имате предвид инжекциите с озон ли, защото проблеми като вашия и като моят (артроза) озонотерапията е във вид на инжекции.
инжекции са, но е няколко вида единия е дисколиза

Аз съм с артроза на тазобедрена става. Ортопедът ми постави две инжекции през седмица. Първата вечер следпоставяне на инжекцията много ме болеше ставата. Той каза че било нормално. Попитах го какъв курс трябва да направя. Той каза че било много индивиуално и се притеснявал да ми предложи курс защото изглеждало комерсиално. Хората които ходели при него реагирали по различен начин, едни казвали че са изхабени пари други че се чувствали много добре. често правели курс  с десет инжекции.
,при кои доктор ходите и защо не продължихте с инжекциите

Общи условия

Активация на акаунт