Билла,Метро,Фантастико,Хит,Т-маркет и др. - ТЕМА 15

  • 61 732
  • 754
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 086


Не съм в състояние да се върна сега. Касовата бележка беше дълга и бързах.  А стикерът е доста голям и добре се вижда. Как пък винаги грешките са в тяхна полза.  Изобщо не съм доволна от обслужването в нашата Била, но нямам друг избор - тя е най-близко.
И на вас не са го видели, и на мен не са и още на куп клиенти не са. Все не виждат каквото трябва да видят. Това си е чист риболов... взеха да си правят каквото си искат, за това вече и за 20 стотинки ще се връщам! Като не ги виждат - да си лепят етикети с баркод върху баркода. Ние ли ще им търсим решения на проблемите....

# 721
  • Мнения: 822


Не съм в състояние да се върна сега. Касовата бележка беше дълга и бързах.  А стикерът е доста голям и добре се вижда. Как пък винаги грешките са в тяхна полза.  Изобщо не съм доволна от обслужването в нашата Била, но нямам друг избор - тя е най-близко.
И на вас не са го видели, и на мен не са и още на куп клиенти не са. Все не виждат каквото трябва да видят. Това си е чист риболов... взеха да си правят каквото си искат, за това вече и за 20 стотинки ще се връщам! Като не ги виждат - да си лепят етикети с баркод върху баркода. Ние ли ще им търсим решения на проблемите....

Добре казано!

# 722
  • Мнения: 930
Аз съвсем скоро съм ползвала и двете отстъпки, тъй като след като махнаха -50% и без това по-рядко пазарувам в Билла, обикновено точно като е по-голяма отстъпката взимам, или нещо много изгодно от брошурата ако харесам.
Случва се да не види етикета 30%, това го приемам, другото - не.

# 723
  • Мнения: 193
Върнете се да ви върнат разликата.
В момента няма гранде уикенд намаление за мляко, за да се оправдаят, че не минава стикера.
Касиерката не го е видяла вероятно.
 Винаги бележките се гледат след касите.
Касиерките не винаги са виновни, не ги упреквам.
Работила съм на каса преди години и знам какво е - имаш милион неща на главата. Случва се понякога.
 Явно имат промени - първо махнаха 50% намалението, сега пък и проблеми с тези двойни намаления.
Язък, че се хвърля храна..

Не съм в състояние да се върна сега. Касовата бележка беше дълга и бързах.  А стикерът е доста голям и добре се вижда. Как пък винаги грешките са в тяхна полза.  Изобщо не съм доволна от обслужването в нашата Била, но нямам друг избор - тя е най-близко.
Повярвайте ми, работила съм на касата, стикерите не се виждат почти, когато се бърза с маркирането все пак никой не оглежда всеки продукт. Нищо не пречи  да се предупреждава, за да няма неприятни изненади след това.

# 724
  • Карлово
  • Мнения: 4 704
Купувам от лидъл яйца от пасищно гледани свободни кокошки. Тази седмица 2 пъти взимам кутия, до едно всички яйца досега, които употребих, с двойни жълтъци. Не знам какво означава това, дали е изкуствена стимулация някаква, вредно ли е.
Пак от лидъл, плик-шише 3 литра веро за чинии, реших да пробвам, ами то предимно вода.
Не се безпокой, има такива кокоши яйца с по два жълтъка.

# 725
  • Мнения: X
Да, не за първи път виждам. Ама какъв късмет вадя втора кора подред, всички яйца вътре да се паднат с двойни жълтъци 😂 освен тото да пусна?

# 726
  • Мнения: 27 944
Чувала съм, че имало начин да се познае дали яйцата са с двойни жълтъци, но не помня какъв...🤔 Купувала съм и аз с двойни жълтъци.
Вчера в единия Т-маркет в квартала беше апокалипсис- хем не работеше само една каса- пълно с хора, ужасни опашки, че и сякаш бяха замръзнали. Такова чудо досега не помня.🤪

# 727
  • Карлово
  • Мнения: 4 704
Ами не съм чула за такъв начин. Тук един търговец ми продаваше "асеновгарадски яйца от свободни кокошки" и всеки път е опитваше да ми намери с по два жълтъка, но не не винаги случваше, не че ме касаеше.

# 728
  • Мнения: 1 557
Има си специални лампи, с които се вижда дали яйцето е оплодено и с колко жълтъка е. Вероятно са умишлено сортирани в кутийките, едва ли е случайно.

# 729
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 484
аз си купувам от пазара от една жена яйца с 2 жълтъка. продава и обикновени, но знае от кои кокошки се снасят яйцата с двата жълтъка. вероятно ги хранят по друг начин. но пък за тези яйца не е необходим петел. 2 пилета няма да се излюпят. Smiley

# 730
  • София
  • Мнения: 16 208

Вчера в единия Т-маркет в квартала беше апокалипсис- хем не работеше само една каса- пълно с хора, ужасни опашки, че и сякаш бяха замръзнали. Такова чудо досега не помня.🤪
   
Вчера по всички магазини беше апокалипсис. Старците взеха увеличените пенсии и се юрнаха да пазаруват.
Всеки път на 7 число от месеца е така по магазините. Бутат колички, носят списъци, карат се с наборите.
Случайно попаднах на Женския пазар - страшно беше и там.
По казуса с Била - най-близката/Г.М.Димитров/  е голяма, но винаги полупразна. Не бързат да маркират касиерките. В повечето време е само една. Но пак нито намаления виждат, нито за прИмоции от брошура са чували. Ако се наложи да влеза освен количка вземам и актуалната брошура. Че така не може да ми излизат с номерца, че нещо системата, цената и др.

# 731
  • София
  • Мнения: 23 113
От доста време не бях влизала в ХИТ. Днес ми бяха наблизо и влезнах. Изключително чист магазин и всички стоки подредени. Нямаше разхвърляни продукти. Спокойно пазаруване и любезни служители.

# 732
  • София
  • Мнения: 13 282
От доста време не бях влизала в ХИТ. Днес ми бяха наблизо и влезнах. Изключително чист магазин и всички стоки подредени. Нямаше разхвърляни продукти. Спокойно пазаруване и любезни служители.
Лошото е, че и двата магазина са твърде далече. Sad

# 733
  • София
  • Мнения: 23 113
Този до Люлин ме устройва. Имат и седмични промоции. Етикети с цени и наименование на продуктите бяха на място.
Наистина, много съм впечатлена.!

# 734
  • Мнения: 19 061
Сладолед Clever с глазура ми хареса, 69 стотинки за 50 грама, произведен в Гърция, в другите вериги мисля че са по-скъпи подобните.

Общи условия

Активация на акаунт