Перилни препарати и омекотители - 72

  • 42 661
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 625
Отврат е това сано. Едвам го изразходвам, че и 2 големи торби бях взела... а и мирише неприятно.

# 61
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 718
И аз 1 2 торби купих и не повторих .

# 62
  • Мнения: 21 293
Благодаря , няма да го взимам тогава.

# 63
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 718
Дм имат прах сенситив преди беше 10 лв . Аз не знам за 1 бебе колко му се перат колко се събират и т н дали 10 лв е много .... Бях го купила ама абортирах и стой ..
Тук има бебе на зълвата . Тя с Тео переше течен  . На 3 е почти.  Аз казах ползвам Тео бебе  прах за бялото /бельо  има кис. Избелители.,но няма % това преди няколко месеца

# 64
  • Мнения: 625
И тео бебе зелената капачка ми смърди потресаващо, като действие не знам как е, още не съм стигнала до него, ама едва ли ще го бъде. Най-добре си е бебешкия ариел, за мен. Ама да изразходвам всичко, което съм натрупала и ще започвам вече с нормален прах, той си е на 2 вече. А в нас съм направила някакъв склад за перилни препарати,  някакъв ужас, не знам какво ме беше прихванало по едно време!

# 65
  • Мнения: 702
Здравейте момичета включвам се по темата за бебешкият прах за пране. Може ли да помогнете с избора:
Скрит текст:
Ариел бебе
15-30% анионни повърхностноактивни вещества; <5% нейоногенни повърхностноактивни вещества, фосфонати, сапун; оптични освежители, 1,2-бензизотиозолин-3-он, ароматизатор (парфюм)

 Персил сензитив
5-15% анионни ПАВ, <5% нейоногенни ПАВ, сапун, фосфонати; ензими, парфюм; консерванти

Тео бебе
BG: 5 – 15% анионни ПАВ; < 5% нейоногенни ПАВ, сапун, фосфонати, поликарбоксилати; Допълнително: ензими, оптичен избелител, Метилхлоризотиазолинон, Метилизотиазолинон, парфюм.

Чико
анионни повърхностноактивни вещества: 5% или повече, но по-малко от 15%; нейоногенни повърхностноактивни вещества, сапун: по-малко от 5%, фосфонати: по-малко от 5%, EDTA (етилен-диамин-три-хидроокси ацетат) и соли: по-малко от 5%; други компоненти: ензими, парфюм, метилизотиазолинон.

Фейри
Ingredients
15-30% Anionic Surfactants, <5% Non-Ionic Surfactants, Phosphonates, Soap, Optical Brighteners, Benzisothiazolinone, Perfumes.

# 66
  • Мнения: 69 162
Търси прах с кислородни избелители.
В тези не виждам да има.

# 67
  • Мнения: 702
Благодаря за отговора!
Не, няма в някой от тях има само оптични, но кислородни избелители мисля, че има само в праховете за бяло или бъркам? Поне аз не успях да намеря бебешки с кислородни избелители ☺️. И мислите ли че е необходимо при първо пране на дрешки да се добавя бебешки дезинфектант?
Търси прах с кислородни избелители.
В тези не виждам да има.

# 68
  • Мнения: 69 162
То няма "бебешки" прахове..не се подвеждай по картинката .
Има прах с избелител и прах без, това е.
С кой какво всеки ще пере..си решава той.
Аз бих с такъв с избелители. Дезинфектант не бих ползвала.

# 69
  • Мнения: 702
teta75 много благодаря за информацията!

# 70
  • Мнения: 69 162
Виж и на 1 стр.от темата, това е от там:

# 71
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 718
В Тео имаше кис. Избелители , Тео бебе , че има и Тео фемили .

# 72
  • Мнения: 25
Избелителите не избелват ли и цвета на дрехите?
И много високата температура - гореща влияе ли зле на свойствата на праха?
Днес пробвах да накисна петната на силно замърсен бял панталон, единият крачол с Ариел concentrated aqua powder, другия с ръчен прах Sars Tes, Сарс почисти по добре, но след като изсъхнаха, крачола с Ариел остатъка от петното започна силно да изсветлява и стана по бял и изсветля и поизчезна след изсъхване петното. Но не напълно.

Последна редакция: вт, 28 фев 2023, 23:48 от Sofiasku

# 73
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 718
Температурата не влияе .
Кис. Избелители вллияят на цветовете но няма да подействат веднага 1 2  пранета.  Те са за бяло..

# 74
  • Мнения: 69 162
По-скоро ниската Т на водата влияе недобре на някои прахове, които нямат активатор.

На 1 стр също е обяснено при каква Т кислор.избелители стават активни - 60 и нагоре градуси.

Общи условия

Активация на акаунт