Простащина или сигнал?

  • 8 503
  • 103
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 13 142
Оххх, ами сега!? Днес в кафене в центъра на Рим със съпруга ми се загледахме и двамата. В брат и сестра баристи. Невероятно красиви. И двамата ни харесаха, даже мъжът повече. А не сме от тези, дето им шарят очите, но направо ги зяпахме в захлас.
Чак ми се прииска да пусна тема дали това не е вече кризата на средната възраст. Wink

# 91
  • Мнения: 974
Абе не знам как може мъжът да гледа без да му личи. Аз ВИНАГИ забелязвам, първо, защото виждам красивата /привлекателната жена. Второ, защото виждам накъде гледат очите на мъжа ми, дори да гледа скришно. Освен това, на мъж му личи винаги, когато е с жена, която с нещо го привлича, не само по това дали гледа, а по общото поведение.  Как точно да гледа без да му личи? С невидимо трето око освен?
Като радар съм към мъжете, не само към моя хехехе. По принцип, не си го слагам на сърце, но при скандал за  нещо вметвам, че на всичкото отгоре постоянно се заглежда по други, а той отрича, защото много дълбоко ме обичал тра-ала-ла. За мен, мъж може да е влюбен около година макс (тогава май не се и заглежда), а след това се влачи по инерция и от мързел (разбирай "дълбоки чувства"). Поне моето впечатление е такова.

# 92
  • Мнения: 106
Обсъждаме си, гледам да не се зазяпвам да не го забележи обекта на зазяпване. Моята също гледа и коментира, тия неща си ги правим още от гаджета. Не виждам някъв проблем, нито ми влияе на самочувствието, нито на нейното.

Това се опитвах да обясня 🤷🏻‍♀️

# 93
  • Мнения: 14 418
Оххх, ами сега!? Днес в кафене в центъра на Рим със съпруга ми се загледахме и двамата. В брат и сестра баристи. Невероятно красиви. И двамата ни харесаха, даже мъжът повече. А не сме от тези, дето им шарят очите, но направо ги зяпахме в захлас.
Чак ми се прииска да пусна тема дали това не е вече кризата на средната възраст. Wink
Пиши,моля кое е кафето,само да оплакнем очи и ние,че сме наблизо!

# 94
  • София
  • Мнения: 13 142
Faro - Luminaries of Coffee.
На ъгъла на Пиаве и Салария.
Води се на Пиаве 55.
А капучиното им в бразилски стил е трепач. Тъкмо изпихме нашите.

# 95
  • Мнения: 7 409
Обобщавам 😆
Ако мъжът ви хвърля око на друга, значи това око не му трябва.

# 96
  • София
  • Мнения: 4 668
Възпитаните жени в мюсулманските държави си закриват всичко, освен очите, за да не ги гледат чуждите мъже.
Възпитаните мъже в християнските държави си закриват очите с превръзка, че да не гледат чуждите жени.

# 97
  • Мнения: 1 806
Тук обаче все още не сме започнали да ви вкарваме в затвора или да ви пребиваме с камъни, ако случайно огледате някоя.

# 98
  • София
  • Мнения: 125
Ще ти кръшне, ти как мислиш? Няма 6-5. Щом така си говорят с колегатааа...

# 99
  • София
  • Мнения: 4 668
Тук обаче все още не сме започнали да ви вкарваме в затвора или да ви пребиваме с камъни, ако случайно огледате някоя.
Скоро и това ще започне да се случва. В по-woke държавите от типа Англия и САЩ вече се води sexual harassment да погледнеш жена на улицата. Мъжете масово вървят със забит поглед в земята, защото не знаят накъде да погледнат, за да не ги обвинят в нещо. А в съда доказателства не са необходими. Приема се по презумпция версията на жената. Иди доказвай после, че нямаш сестра.

# 100
  • СИ
  • Мнения: 4 406
Лятото имаше връзка от скоро с оня влюбения в приятелката си...сега  си женена от 7 г...пързалка или някой друг пише от профила ти?

Само като прочетеш това: ... Случайно от негов колега и приятел разбрах, че понякога когато ме няма се обсъждат жени и то “мъжката” както се изрази въпросният колега ... . Веднага става ясно, че е пързалка. Баси плоските измислици.        Satisfied

# 101
  • Мнения: X
Тук обаче все още не сме започнали да ви вкарваме в затвора или да ви пребиваме с камъни, ако случайно огледате някоя.
Скоро и това ще започне да се случва. В по-woke държавите от типа Англия и САЩ вече се води sexual harassment да погледнеш жена на улицата. Мъжете масово вървят със забит поглед в земята, защото не знаят накъде да погледнат, за да не ги обвинят в нещо. А в съда доказателства не са необходими. Приема се по презумпция версията на жената. Иди доказвай после, че нямаш сестра.
Токлкова невярно, че няма накъде другаде.
Никой не се свени да погледне жена/мъж, но всеки се съобразява как говори, какво смята за достъпно и нормално като поведение спрямо културата и възпитанието си.
И не винаги жената има правата в съда.

Извод: докато очите гледат (дискретно!), устата трябва да мълчи.
Рецепта за щастливи двойки от кака ви Сия. Simple Smile
А така Simple Smile

# 102
  • Мнения: 1 440
конкретно, хора, които имат основателни съмнения, но половинката лъже, маже, обвинява тях в недоверие и нахалство.
Това не е ли достатъчно? Нещо променя ли се като му плеснеш и доказателство?
Не го разбирам "добронамереното" ровене, при все че всичко около теб свети.

Защото, колкото и неща да "светят", все пак има някакъв шанс човек да се обърка... или пък се надява да бърка. И когато отсреща му говорят, че няма нищо, че си въобразява, че е луд... тогава започва да се съмнява в собствената си преценка. Човек не приема толкова лесно, че е лъган и мамен, особено от човека, когото обича, и който уж трябва да обича него. Те и хората се развеждат, но разводът често се преживява още доста дълго време. Затова и са нужни доказателства - не да ги "плеснеш" на изневерителя, а да се плеснеш сам себе си с тях, да се изправиш срещу истината и да знаеш, че решението ти е взето на база факти, не фантазии.

Точно така! Нямате си представа колко е трудно да приемеш реалността, когато довчера най-близкият ти човек се оказва, че те лъже в очите като за световно... Смазващо е. По тази причина, при наличие вече на големи мигащи червени лампи, се наложи да се разровя до дъно, за да взема категорично решение да прекратя брак с две деца. Никога преди това не съм ровила в телефони, компютри и т.н., а е трябвало. Нямаше да загубя ценно време и години с човек, когото всъщност.....не съм познавала (за двойнствен живот става дума).

# 103
  • Мнения: 2 191
без нападки, според мен е ок мъжете да обсъждат жени, на теб сигурно също са ти попадали в полезрението готини пичове

P.S. аз нямам нищо против мъжете да ме коментират, само ще ми чеше егото XD

Ако човека те обича ще ти е верен
Ако ще изневерява не те заслужава

Общи условия

Активация на акаунт