🔥 Survivor: В непознати води (Сезон 7: Доминикана' 2023) - тема 2 (23.02 - 29.02) 🌴

  • 20 546
  • 465
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 036
За анкетата - Крум!

Светльо ме кефи от самото начало,
Чефо ме кефи все повече,
Снежка която ми се струваше заспала и неадекватна в началото сякаш се събуди и започна да играе.
Ушите трудно вързва приказката, нямам против да си ходи.

Сумарно, червеното племе е с една идея по-интелигентно и с две идеи по-силно физически.

# 271
  • Мнения: 611
Снощи гледах за пръв път , кой реши, че Джаферович става за водещ? Той не говори правилен български - то това като че е само малка част от нещата, които ме подразниха в него..., но все пак е основно.

# 272
  • София
  • Мнения: 7 798
При Ваня мен най- малко ме дразни българския.

Има простички неща, които трябва да промени.

1. Хвърли свирката.
2. Спри радиоточката по време на игрите.
2. Не гледай в камерата, а към участниците като им говориш.
3. Не си клати главата като четеш аутокюто.
4. Задавай стратегически, провокативни въпроси на съвета, не махленски.

# 273
  • Бургас
  • Мнения: 748
Джаферович определено се справя по-добре отколкото в началото и ако му бях учителка в детската градина щях да го похваля. Само дето съм зрител, който очаква водещият да знае какво да прави, а не да се учи в движение. С това темпо на финала може и да стане поносим.

# 274
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 212
като за чужденец живеещ в БГ говори много добре и правилно бг.език. малко Л-то му е по-меко.
доста родни българи говорят по-зле от него, а и по-неразбираемо.
за водещ не става, да.  но надали е имал претенции за това. а и аз лично нямам изисквания в такова предаване водещият да е на топ ниво.

Последна редакция: вт, 28 фев 2023, 09:52 от ]|I{•------» ❼0ʘ❷_𝐎𝓖Ⓝ𝔬в «------•}I|[

# 275
  • Бургас
  • Мнения: 748
като за чужденец живеещ в БГ говори много добре и правилно бг.език. малко Л-то му е по-меко.
доста родни българи говорят по-зле от него, а и по-неразбираемо.

Аз вече му свикнах с говоренето, а и там виждам положителна промяна. Но пак не става за водещ. За да си такъв не е нужно само да говориш правилно.
И да - много българи не говорят правилно, но повечето такива не се бутат за водещи!

Последна редакция: вт, 28 фев 2023, 09:52 от pafal

# 276
  • софия
  • Мнения: 843
Издразни ме Снежана в снощният епизод. Нещо много започна да се отваря. Двете с Божана имат просташко поведение и са ми анти, въпреки, че в игрите се раздават. Беше малко комично как Георги поздрава и Благо се прегръщат, добър екип са ;дд
Ваня не ме дразни вече, проблема са игрите и тяхната продължителност.

# 277
  • София
  • Мнения: 945
В анкетата гласувах за Крум. Много ми е безличен, та с него, без него...
Аз започнах да посвиквам на формата и игрите не ме дразнят толкова вече. Вчерашната игра я гледах с интерес и не ми доскуча.
Ваня наистина се справя по-добре от миналата седмица, има още какво да се желае, но...
Божана мноооого дразни, както и ММАееца. Но пък без тях нямаше да има какво да дават от тяхното племе.

Скрит текст:
Хич не обичам да обсъждам външния вид на хората, но много ме човърка - на Стефан такъв ли си му е носа или е пипан? Не го знаех преди Сървайвър, но адски ми бие на М. Джексън и ми е любопитно, дали е целен ефект

# 278
  • Мнения: 3 151
На Стефан му е пипан носът, да. По медицински причини обаче. Имал е затруднения с дишането, които и операцията не успява да оправи, в последствие се обръща към метода на Вим Хоф, за който твърди, че му е помогнал.

Гласувах за Крум. Мрънкач и пораженец, няма място там.

Павел гласува стратегически - и да, и не. Светльо е силен играч, но ако сега излезе, те остават с много намален физически и стратегически капацитет.

# 279
  • Мнения: 11 019
Аз предполагам, че в тези държави просто преди това не е бил излъчван Сървайвър в оригиналния му вид и на зрителите не им прави впечатление. Нямат баз за сравнение с другия вариант и не ги дразни.
E как да не е излъчван в другите Балкански държави? Аз си спомням Survivor Türkiye - Yunanistan още 2006, беше излъчван и по гръцка, и по турска телевизия едновременно. Помня, че го гледах по Show TV и освен караниците, имаше и разни любовни закачки...между грък и туркиня. Дълги години у нас нямаше Сървайвър, но там имаше. Дори първият сезон в Турция беше 2005, тоест преди да има в България изобщо. https://tr.wikipedia.org/wiki/Survivor_Türkiye
Ето сръбския, излъчван в още 4 държави https://en.wikipedia.org/wiki/Survivor_Srbija
Ето и румънския https://en.wikipedia.org/wiki/Survivor_România
Гръцкият е от 2003 https://en.wikipedia.org/wiki/Survivor_Greece
Хърватският от 2005 https://en.wikipedia.org/wiki/Survivor_Croatia
Словенският https://en.wikipedia.org/wiki/Survivor_Slovenija:_Filipini

Последна редакция: вт, 28 фев 2023, 11:17 от diziler

# 280
  • Мнения: 1 056
Георги се кръсти пред салама, не мога просто. 🤣🤣🤣

Все повече разбирам защо Златка е предпочела Благой пред него.
Според християнската религия е прието да се казва дори молитва преди хранене. Изглежда странно,защото повечето хора не го правят.

# 281
  • Мнения: 11 019
Точно при тази мутра, това е пòказно. За пред камерите. По- съм склонен да повярвам на Радо от "Фермата" за религиозността, но на този - не. А поздравителния концерт към цялата рода, и то поименно... да не коментирам. То е всеки път.

# 282
  • Мнения: 3 151
Именно, самата показност на мен ми е гротескна и ми се вписва в образа на батка, която е голям защитник на традиционните ценности, а се държи като хванат от гората и раздава правосъдие със собствените си ръце.

# 283
  • Мнения: 2 142
за водещ не става, да.  но надали е имал претенции за това. а и аз лично нямам изисквания в такова предаване .
Е как да няма претенция?! Ако нямаше претенция, че става за водещ нямаше да се набута там измествайки един можещ, популярен и обичан бг актьор и заемайки мястото му. Трябва да имаш много добро самочувствие и големи претенции да го направиш.
Чеп за зеле не става. Въобще дори не ми се коментира. Още като разбрах кой ще е водещия ми светна лампичката, че ще се правят много компромиси от продукцията щом са се скъпили за водещ, вземайки евтино менте. Не съм се излъгала.

Последна редакция: вт, 28 фев 2023, 12:34 от sineva 1

# 284
  • Мнения: 3 151
Изместването предполага първоначален друг избор. Самият Владо Карамазов твърди, че не са го канили.

Общи условия

Активация на акаунт