🔥 Survivor: В непознати води (Сезон 7: Доминикана' 2023) - тема 2 (23.02 - 29.02) 🌴

  • 20 576
  • 465
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 11 708
Карамазов не е бил въобще в сметките, щом Ваня се е явил на кастинг с още хора, които са били поканени като потенциални водещи и са избрали него. Сигурно са го избрали заради любовта му към предаването и страстта към спорта, искали са игрите да се коментират тип спортно предаване.

И аз виждам прогрес при Ваня, не ми пречи, да намалят дължината на игрите и да махнат смс-ите и ще стане доста по-добре.

Интересно ми е днес какво ще кажат за Светльо, останах с впечатление, че ще ни "обясняват" вота в началото на следващия епизод. И дали наистина няма да има и трето племе или пък остров, на който да ги пращат.

# 286
  • Мнения: 2 162
Откровено казано не успявам да хвана логиката ви.
Владо Карамазов е лице на предаването и смяната му с друг пък било и след конкурс, ако не е изместване не знам как би се нарекло?! "Стани да седна" ми е на мен.
Но всъщност думите нямат значение в случая, кой как ще го нарече. Факт е, че са направили грешен избор, което ще им струва пари, а и ще хвърчат глави от екипа на бТВ ангажиран с проекта. Особено пък сега с продажбата на медията. Новите собственици надали ще запазят хора загробили успешен проект.
Ще поживеем, ще видим.

# 287
  • Другата България
  • Мнения: 37 752
Пускам си епизодът от снощи и о, чудо - няма я оригиналната мелодия на “Сървайвър“, която ми дразнеше слуха и за която писах тук, че искам да я махнат! Далеч съм от мисълта, че е заради моето мрънкане, но го намирам за нещо положително, някаква промяна. А и вече 20 минути гледам и слушам разговори и отношения между участници - втора положителна промяна. Браво, бе!
Радвам се, че първоначалното ми мнение за Снежана и Елина се затвърждава - и двете продължавам да ги харесвам, вече харесвам и Чефо.

# 288
  • Мнения: 3 449
Светльо, обаче, е съвсем различен типаж от брат си. Онзи е лежерен и чаровен, кара хората да го харесват /поне според наблюденията ми във вип брадър преди много години и в Капките/, а този е по-дръпнат, по-студен.

# 289
  • Варна
  • Мнения: 10 704
Кой е брат му?

# 290
  • Мнения: 3 160
Фолк певецът Константин.

# 291
  • софия
  • Мнения: 845
Според жълтите медии са избрали Ваня за водещ, защото е приел 3 пъти по-нисък хонорар от Владо. Сигурно, за да избият от хонорарите на известните ;д

# 292
  • Другата България
  • Мнения: 37 752
Прибързано се зарадвах - на паузите преди рекламите я има, мелодията, ама за кратко.
Пак не е като преди.
Филип ми хареса как изяде цялото парче салам....Joy
Играта е класическа, харесва ми.

“Геви вика ТЕХНИТЕ съплеменици“ Joy
Дори ми харесва Ваня.
“Божана се чуди кого да оскубе....но няма нищо, по-важна е победата, отколкото косата. Марго се чуди какво става....“

Последна редакция: вт, 28 фев 2023, 13:04 от Merri_An

# 293
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 186
Константин никак не ми е чаровен на мен, а е като надрусан всеки път като го гледам. Брат му е по-сериозен и честни казано направо съм изненадана (положително) от него. Не бих и предположила, че са братя. Надявам се да се задържи.
Никаква положителна промяна не виждам у Ваня, направо си го игнорирам. Изумявам се на нахалството му да се яви на кастинг за водещ. Женя сигурно го е напомпала със самочувствие до небесата. Те и двамата се мислят за велики.

# 294
  • София
  • Мнения: 1 891
Като че има леко подобрение в картинката,но е възможно и аз да съм занижила критериите.
Факт е обаче,че много малко превъртях частта с играта.
Вече категорично съм зад червените.Може там да са най-големите дразнители,но поне играят и имат хъс,изключая единствено Марго.
На съвета -хубаво,решили са и победителите да присъстват,но защо им дават думата,наистина не го разбирам.
От друга страна пък за мен е истинско мъчение да слушам сините,начело с Ермина-то речникът им е около 200 думи.Единият от тях току-що е научил думата "стратегия" и се упражнява да я вкарва в изречение Simple Smile
Сред тях има една Елина,един СветлЮ и донякъде Геновева,които вкарват мисъл в играта.

# 295
  • Другата България
  • Мнения: 37 752
Като че има леко подобрение в картинката,но е възможно и аз да съм занижила критериите.
Факт е обаче,че много малко превъртях частта с играта.
Вече категорично съм зад червените.Може там да са най-големите дразнители,но поне играят и имат хъс,изключая единствено Марго.
На съвета -хубаво,решили са и победителите да присъстват,но защо им дават думата,наистина не го разбирам.
От друга страна пък за мен е истинско мъчение да слушам сините,начело с Ермина-то речникът им е около 200 думи.Единият от тях току-що е научил думата "стратегия" и се упражнява да я вкарва в изречение Simple Smile
Сред тях има една Елина,един СветлЮ и донякъде Геновева,които вкарват мисъл в играта.
Подписвам се под това мнение, и добавям, че Ваня изобщо вече не ме дразни, той е най-малкият “кусур“. Старае се, личи му.
Марго е напълно безполезна, Мария също. За умствения им капацитет да не отварям дума.
А Татяна дори не заслужава коментар.
Аз все още гледам де......

# 296
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 186
Съгласна с това, че Марго и Мария са "котвите" и в двата отбора. Ана Мария е като професионален спортист до тях. Чак и аз ще блесна пред тия титани в игрите. 😂

# 297
  • София
  • Мнения: 27 345
Подкрепях сините, но не знам дали ще продължа да го правя ако четворката - 'млади сме, глупави сме' започне да коли и беси. Изключително лош ход от футболистите, есесовката и кифлата. Светльо им изнася игрите, прави им стратегии, надъхва ги, опитва се да вкара конструктивна критика, лови риба, храни ги и накрая гласуват за него??? На този толкова ранен етап, това е абсурдно и ни показва, че и четиримата не са за тази игра. Дано се поправят, защото все още не съм загубил доверие в Ермина и Цецо, но и двамата разочароваха и вече ги гледам с бялото на очите и това не вещае добро... Павел така и не го харесах, но и той има шанс, формата е дълъг. Мария няма никакъв шанс обаче. Не стига, че е трагична в игрите, но и все недоволна и гледаща лошо и с едно такова отегчение към всичко и всички.

В Елина (най-вече) и Геновева са ми надеждите за нещо по-интересно в синия отбор.

Миналата година змия ухапа Мила, сега скорпион ухапа Геновева, ами това е Сървайвър, опасно си е... И все пак лагера им би трябвало да е по-обезопасен що касае всякакви гадинки. Светльо пък бе ухапан от морски таралеж, защото ходи за риба, за да може после мързеливците да го номинират... ''Чудна'' картинка.

Не трябваше Ваня да подхваща темата за Златка, хубаво, че Благо го отряза и то доста недвусмислено и каза, че не е тук мястото да се вдигат акциите на някои хора... Ваня му стана видимо неприятно и мина в обяснителен и извинителен режим, което един водещ не бива да допуска, защото губи респекта на играчите. НО, според мен до тази 'криндж' ситуация се стигна, защото на Ваня му е било наредено в слушалките да разбута жарта с тази жълтинка около Благо и Георги, та ако се разгори огън да се вдигне рейтинга и активите, но браво и на двамата, че го/ги отрязаха. Турския продуцент доколкото знам обича много скандалите и ще направи всичко възможно да подклажда огъня и ако някой се хване ще пляска с ръце.

Ермина загуби първия си дуел в сезона! Божана и взе скалпа и се циментира като най-силната жена при червените. Татяна се представи добре. Остава обаче тежката котва Марго (не Роби).
За Марго ще кажа следното: От всички риалити формати, които съм гледал някога през живота си - тя е най-слабия играч! Даже е обидно да употребявам тази дума, защото тя е всичко друго, но не и играч. Под слаб визирам както представянето и на терен, така и в лагера. И като игра в битките и социално е най-слабата, която поне аз съм наблюдавал някога. И само заради нейния каст продукцията заслужава всичко лошо, което и се изсипа върху главата. Не може изведнъж толкова рязко да променяш правилата на един много успешен формат у нас и когато го правиш да кастваш такива НЕДОРАЗУМЕНИЯ!
Става ми вече неудобно да и гледам мъките на терен. И то в едни до голяма степен лесни игри/битки. Тази жена никога през живота си не е ходила по физическо. Освен това тя и не говори, а само се оправдава, цупи, страни от останалите, изживява се като някаква принцеса и 'драма куин'
WTF, хора, какво правите??? Махайте я, тази флегма не се издържа!

И сега за самата игра:
Хубава игра ама нямаше да е лошо да ''ходят'' малко повече време на кокилите, просто една идея повече.
Целенето елементарно, общо взето 2 от 3 изстрела са си задължителни тук.

Филип и Елина блеснаха в тази игра. Той Фифо от началото на формата си блести, но някак си фокуса все пада върху Благо, Георги и Иван, а реално именно Филип е константно най-добрия и надежден в носенето на точки за отбора! Но вместо това се намериха хора, които да му се подиграват, че е припаднал. О, Боже, вземи си вересиите!
Браво на Ваня, че го похвали пред всички. По принцип от това което аз знам, Филип е толкова добре трениран, че би имал и един сравнително добър показател в много от игрите в ИВ. Така че...
Елина пък донесе най-много победи за своя отбор и не само това, но Ели победи Божана и Снежана, двете лидерки на червените. Иначе 7 гласа за нея, а Марийчето хвърля руси кичури и няма проблеми...
В дуела на двата куфара на сезона, Мария категорично победи Маргото. И какво говори това за мис Купър?

# 298
  • София
  • Мнения: 11 708
Ако червените паднат и номинират Марго, ще си тръгне бързо-бързо, докато при Мария е по-различно, тя играе явно вече социално, влезе в коалиция. А ако стигне до номинация, с толкова последователи ще се измъква още известно време. Броят последователи ще има значение, докато зрителите не опознаят участниците. После ще им си изравнят шансовете.

Надявам се Елина да се съвземе, какво е било това отделяне от другите, защото са я номинирали, после пък играта, че са загубили. Така няма да се измъкне от дъното. Трябва да се опита да ги пробие, задържат ли се заедно Цецо, Павел, Мария и Ермина, това са четири гласа, ще претопят останалите. Едис и той сякаш натам клони.

# 299
  • Мнения: 2 162
Валентинов съвсем изпростя, като види камера е, като изтърван. Има много начини в такова предаване да станеш за смях, той избрал възможно най-нелепия за един ММА-ец.
Снежана се раздвижи, знаех си, че е не е кротка и добра. Satisfied Ще разбута кочинката на лудото Ленче.
А то апропо се прави на лудо, виж как ги овъртоли мъжорята и я гледат в очите. Дано Чефо и Снежана по-скоро й намажат ските и я пуснат по пързалката. Много напряга с безумните си включвания. Всеки път, като я видя в кадър се питам на какво е или обратното пие ли си лекарствата?! Абсурден образ е, ако на такива изтрещявания залагат да си вдигнат рейтинга няма да им се получи.

ВоИните са безнадеждни. Не говоря за загубите, защото са с малко, а за липсата на мисъл у играчите.
За номинацията на Светльо, приказката за младите лъвчета и старите коне. Ама нито лъвчетата силни, нито конят е уморен, щом им носи повече от точките. Той е един от най-полезните в племето и на терен, и осигурява храна, а и има мисъл и е нужен за стратегиите. Госпожицата с наденичката на лицето, ако не друго умее да омотае момченцата да й се водят на акъла, който въобше не е в изобилие. На път са да си ходят един след друг и в общото племе да останат един-двама от тях.

Кастът е много слаб. Личи си, че е правен от аджамии, които никога не са се занимавали с това. Вземам си думите назад за всичко лошо, което съм казала за Милошев.
Старанието на Ваня е похвално, но нивото е толкова ниско, че ще му трябват години, за да навакса с материала.

Последна редакция: вт, 28 фев 2023, 16:06 от sineva 1

Общи условия

Активация на акаунт