Колко дечица искате да имате?

  • 10 716
  • 341
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 956
Искам две...ако не живея в Б-ия може и три...но май ще си остана с едно  Sad

# 76
  • софия
  • Мнения: 495
Искам две дечица Laughing

# 77
  • Мнения: 503
имам си мъж,след 2 години ми се ще и мома Sunglasses

# 78
  • в Низината
  • Мнения: 705
Гласувах за три и по принцип искам три деца, но откакто родих започнах да се замислям дали да имам второ, а за трето... newsm78

# 79
  • Мнения: 23 220
Много бих искала да имам три деца. Засега обаче преценявам реалните си възможности за две. Но ще гласувам, че искам да имам три деца.  Heart Eyes
Peace

# 80
  • Мнения: 2 309
Бих искала да имам две деца,може и три!
Но с това темпо на забременяване,ще ми трябват два фертилни живота до сто години за да изпълня желаната от мен бройка...

# 81
  • Мнения: 354
Бих искала три, но вероятно ще се огранича  до сдве. Със сигурност знам , че няма да остана с едно.

# 82
  • София
  • Мнения: 3 465
Искам 3, но едва ли ще успея... засега още едно догодина Simple Smile

# 83
  • Мнения: 1 059
имам 1 искам да имам поне още две Wink

# 84
  • Мнения: 522
Две дечица искам и смятам да имам,пък ако материално имам възможност и три не отказвам Wink.

# 85
  • София
  • Мнения: 2 968
Исках и искам три, но везните много натежават за това, че май две трудно се гледат, пък за повече да не говорим........

# 86
  • В къщата на здравето, любовта и красотата!
  • Мнения: 313
Много бих искала да имам три деца. Друг е въпроса дали бих имала смелостта за толкова в България. Искрено се възхищавам на смелите майки, които отглеждат повече от 2 деца в едни не дотам добри условия!  Hug

# 87
  • Мнения: 891
Искам да имам две дечица  Hug
Но мъжо нещо много се дърпа за второ, та ще видим  newsm78 да не си остана само с едно  Cry

# 88
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Винаги съм искала 3 деца Peace
незнам дали ще имаме възможност за 3,но две със сигурност.
 Hug Hug Hug

# 89
  • Мнения: 338
Две дечица-едното вече е факт, надявам се след няколко години да и другото да е така

Общи условия

Активация на акаунт