Все още не можем да спим нощем

  • 1 227
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 518
По-притеснитено би било дете на 2.5 месеца да не се държи така  Wink   

# 16
  • Мнения: 2 952
Ами много са ви малки бебчетата.Така ще е. Simple Smile

# 17
  • Мнения: 5 362
Не се притеснявай,и това ще отмине.Просто трябва повече търпение.
Коликите са много гадно нещо,а после...после почват и зъби,и сънища,и какво ли не.Рядкост са децата,които почти не се будят(като моето Mr. Green),и за това трябва търпение.Нали за това сме ние майките.Най-лошо е само като са по-малки и не могат да си кажат,и не можеш да ги разбереш за какво плачат...
Успех и бързо отшумяване на коликите! Peace

# 18
  • Мнения: 150
Някой знае ли кога започват коликите? В една книга четох, че започват най-рано от 2-рия месец. Други пък ми казаха, че още от първите седмици, което съм по-склонна да вярвам, тъй като Марти е на 3 седмици и вече се държи понякога точно така, както се държат при колики.

# 19
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
alex2al , при всяко дете е различно...При каката нямаше колики, при малката започнаха от 16я ден и продължиха до седмия месец...Но пък нощем винаги е спала спокойно - коликите я тормозеха предимно денем - от 11-12ч на обяд до към 22-23ч. И след това - цяла нощ сън. До следващото утро...

# 20
  • Мнения: 150
alex2al , при всяко дете е различно...При каката нямаше колики, при малката започнаха от 16я ден и продължиха до седмия месец...Но пък нощем винаги е спала спокойно - коликите я тормозеха предимно денем - от 11-12ч на обяд до към 22-23ч. И след това - цяла нощ сън. До следващото утро...
Мерси за отговора:) При нас е нощем или следобяд. Различно, но вече съм сигурна, че са колики. Мерси!!!

# 21
  • Мнения: 382
gery gerry, само на кърма сме.
Нямам идея колко е нормално да спи или не спи нощем, но на всички мои приятелки наоколо бебета им започнали да спят добре още на 6-7 седмици, че даже не се будят нощем. Предполагам, че това ме прави не много сигурна. Ще опитам да се храним по-малко през нощта.

Общи условия

Активация на акаунт