ОБИЦА НА ПЪПА!!

  • 14 176
  • 45
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 857
Оф!Един пример от мен.Отивам аз да си пробивам пъпа при хирург.Влизам,казвам какво искам.Той ми поглежда пъпа и ми казва"Много ти е тънка кожата момиче!Ти нямаш месо, за което да захвана обецата!Не става тая работа с пробиването.Изчакай 1-2 годинки да ти се опрай кожата!"При което, аз -  #Crazy Rolling Eyes
Мен не ме свърташе тая работа и отидох до Стара Загора в "На тъмно".И нали казах си проблема и пича дето ме дупчи ми каза, че т'ва не било никакъв проблем и че пъпа си ми е наред.И ся вече 6 месеца и отгоре съм си с обица и всичко си ми е наред!Затова смятам, че е по-добре да ходите и да се дупчите при професионалисти в студио, защото те са професионалисти в областта piercing, а хирурзите да си режат и кълцат/ сори за израза/ Не отричам че има и хирурзи, които разбират от пиърс, но те са мно0о0о0го малко!
b]

# 31
  • София
  • Мнения: 1 914
Всички са ми правени при хирурзи и никога ама НИКОГА до сега не съм имала какъвто и да било проблем.Точно това е причината да съм толкова убедена в думите си.

Добре де, разбрахме за теб. Имала си късмет, наистина. Но не знаеш какви некадърници има...
Отделен е въпросът, че щом на теб ти е понесло среброто (например), това не го прави общовалидно!!! Има си живи примери, статии и т.н. Не виждам защо изобщо спорим. Close

# 32
  • Мнения: 130
За всички, които имат поне малко желание да прочетат и понаучат някои неща http://piercing-bg.com/forum/index.php !!!! Защото работата на хирурга все пак е да оперира, а не да поставя обеци newsm51

# 33
  • Мнения: 560
Не можах да изчета всичко,но ще ти кажа какво е положението с моята обеца:
1.обецата не се маха 6 месеца.
2.първия 1 месец се пръска 2 пъти дневно с Оксикорт /това е антибиотик/и се промива с кислородна вода 2-3 пъти дневно.
С моята приятелка се пробихме едновременно.Нейната се възпали 2-3 месеца след пробиването,но отиде при пича,дето ни пробиваше,той я махна,изчисти гадостите и се оправи.Моята беше на път.И някак си имам чувството,че се оправи след морето,когато се прибрах и любимият почна да свършва точно върху нея.Не съм сигурна спермата има ли някакви лечебни способности,но ми се струва,че нещо такова се получи,защото преди това с нищо не я мажех и беше надута и течеше нещо бяло от нея.Сега е чудна!

# 34
  • Мнения: 130
Моята беше на път.И някак си имам чувството,че се оправи след морето,когато се прибрах и любимият почна да свършва точно върху нея.Не съм сигурна спермата има ли някакви лечебни способности,но ми се струва,че нещо такова се получи,защото преди това с нищо не я мажех и беше надута и течеше нещо бяло от нея.Сега е чудна!
  Най-после още един човек, който споделя мнението ми !!!! А именно-лечебните свойства на спермата/това го казвам напълно сериозно/ !!! А иначе спермата съдържа минерали и цинк предимно

# 35
  • Мнения: 8 505
Чета и се чудя-какви месец-два зарастване?При мен всичко приключи за 10-ина дни,след това можех спокойно да си махам обецата и да я почиствам.При това съм с отвратително чувствителна кожа.Вече 5-та или 6-та година съм с пиърсинг и никакви проблеми съм нямала.
И да-в студио се прави,какви са тези хирурзи?!

# 36
  • Мнения: 8 505
  Най-после още един човек, който споделя мнението ми !!!! А именно-лечебните свойства на спермата/това го казвам напълно сериозно/ !!! А иначе спермата съдържа минерали и цинк предимно

Това си е научно доказан факт  Hands Thumbsup

# 37
  • Мнения: 5 299
Чета и се чудя-какви месец-два зарастване?При мен всичко приключи за 10-ина дни,след това можех спокойно да си махам обецата и да я почиствам.При това съм с отвратително чувствителна кожа.Вече 5-та или 6-та година съм с пиърсинг и никакви проблеми съм нямала.
И да-в студио се прави,какви са тези хирурзи?!
Пиърсинга ми на пъпа беше заЧервен и имах секрет тоЧно 6 месеца. Сега нямам никакви проблеми, отмина от само себе си. А пиърсинга ми на веждата зарастна тоЧно за 2 месеца. Wink Честтттно казано дупките на ушите са ме боляли много повеЧе, когато съм ги пробивала, а и след това.

# 38
  • Мнения: 132
обецата трябва да е от титан ,докато не зарастне напално!!!!!!!!до тогава трябва да я мажеш с специален разтвор/трябва да са ти казали когато си го пробивала/  bouquet

# 39
  • Мнения: 8 505
Честтттно казано дупките на ушите са ме боляли много повеЧе, когато съм ги пробивала, а и след това.

И при мен беше така,особено тези на меката част на ухото.Нагоре по хрущяла почти не ме боля,мястото не се поду изобщо и зарастнаха много бързо.

# 40
  • Мнения: 19
Аз сьм си пробивала пьпа 2 пьти и все ми пада обицата, тялото ми я изхвьрля, 1 пьт с пистолет и  1 пьт сьс куха игла(при хирург), не искам да бьда песимиска, но може и просто да не ти понася.Розовата вода според мен е добьр вариант(има антисептично действие и омекотява), в никакьв случай не мажи сьс спирт, на мен така ми падаха обците, пробитото място гноясва,  изтьнява, изтьнява и накрая обецата пада. Ако знам , че има начин да не ми падне пак сьм готова да си  го пробия, поне да скрия гадните белези. Ако някой знае по- сиурен начина за пробиване да сподели.

# 41
  • Мнения: 857
Аз сьм си пробивала пьпа 2 пьти и все ми пада обицата, тялото ми я изхвьрля, 1 пьт с пистолет и  1 пьт сьс куха игла(при хирург), не искам да бьда песимиска, но може и просто да не ти понася.Розовата вода според мен е добьр вариант(има антисептично действие и омекотява), в никакьв случай не мажи сьс спирт, на мен така ми падаха обците, пробитото място гноясва,  изтьнява, изтьнява и накрая обецата пада. Ако знам , че има начин да не ми падне пак сьм готова да си  го пробия, поне да скрия гадните белези. Ако някой знае по- сиурен начина за пробиване да сподели.
кАк така с пистолет бе!?!?!  Shocked #Crazy Незнам дали има начин да си запазиш обицата.Просто организмът ти не я понася!Пробвай с титаниева обица Rolling Eyes

# 42
  • Мнения: 19
С пистолет преди 7 години, тогава това беше по-разпространеният метод, но и с игла не се задьржа, май 4е втората ми обеца беше титанова от студиото ми я дадоха, но не сьм сигурна.

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Това изтъняване е така наречената миграция и всъщност показва едно нещо-организма отхвърля всяко чуждо тяло !!!! Моят съвет е да се продупчиш пак след известно време, но:
    1. Само в студио за пиърсинг !!!!!
    2. В никакъв случай с пистолет-само абокат !!!! Напоследък пистолета се отхвърля даже и за дупчене на уши !!!!!
    3. Не забравяй-грижите за този вид пиърсинг не приключват 3 дни или 1 месец, след като си го направила !!!! Всъщност твоя  организъм  сам ще ти покаже кога пиърсингът е напълно зараснал !!!!
    4.  Ако имаш нужда от по-подробна информация в един от предните ми постове в тая тема съм дал линк към един много добър форум за пиърсинг !!!!
           Успех с дупченето на пъпа ти следващия път smile3525 smile3525 smile3525

# 44
  • Мнения: 130
Извинявам се за горния пост, ама без да видя съм го писал от акаунта на жена ми !!!! Така че линка го търси в някой от моите постове !!!!

Общи условия

Активация на акаунт