Отделна стая за бебето

  • 1 195
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 952
    Нормално е да ти е терсене  да го отделиш...и на мен ми беше.Ако правим всичко както ни се иска то детето няма да  има никакъв  ред , има да се  гушите  го 10  годишни  Simple Smile  .Всеки преход е труден...колкото по-късно - по-труден.
   Аз спах а майка ми до тийнейджърска  възраст.После ми разправя , че съм била едно лошо  Mr. Greenбебе , не съм искала да седя сама хич , не можела да ме остави да спя  дори в легълцето ми  сама ...само да се гушим.Ми то си ми е било хубаво .....защо не ..... Heart Eyes пък и щом ревна пак ме взимат.....намерила съм си била решението.Така са ме научили, друго обяснение няма.До дете  било , до характер  било ....ами по-ранко го правете , докато  детето не е почнало да си проявява характера и да му е по-трудно на него самото.
   Това между другото е съвета на всеки детски психолог.Оставете мен да речем ,  моето може да се приеме като мнение само.

# 16
  • Мнения: 50
Точно така .Всеки да си знае  стаята  Peace Мама при тати , а бебето при куклите , по цял ден се  гушим с него , през нощта се гуша с тати.... Whistling Grinning

навсякъде огрявам hahaha Joy всички са щастливи Whistling

 Peace Peace
Ние се преместихме в друга спалня, когато Адоника стана на 6 месеца
и оттогава мога да кажа, че и тя и аз спим по-спокойно.
В началото се притеснявах, че няма да я чувам, но след като минаха
няколко дни и видях че всичко е наред се успокоих.
Браво за решението!

# 17
  • Мнения: 11 004
Имаме възможност да отделим бебето в отделна стая от първия му ден вкъщи и ще го направим. Ако трябва аз ще ходя да спя при него, но няма да е в нашата спалня, нито ще се натискаме трима души на едно легло  Naughty
Всяка жабка да си знае гьола (креватчето)  Wink

# 18
  • Мнения: 7 640
не мисля, че ще е нужен бебефон във вашия случай.
Установихме че нашите деца спят много по-ълго и по-спокойно, когато са сами.

# 19
  • Мнения: 1 701
Калина спи сама в стая от около месец и определено е по-добре за всички!  Laughing В началото и аз се притеснявах дали ще я чуя, но повярвай ми - през отворените врати /бебефон не ползвам вече, защото много шуми/ всичко се чува, дори лекото промрънкване! Да не говорим, че детето се буди вече от най-малкия шум и всяко наше обръщане или хъркане на баща й ще я притеснява...

# 20
  • Мнения: 276
Благодаря ви много, мисля че все пак ще свикнем и аз и той,може би ще ми отнеме малко време,но все пак твърдо съм решила  Naughty Мисля,че като детето е по малко е по лесно да свикне имах нужда от вашата подкрепа благодаря Hug

Общи условия

Активация на акаунт