Д-р Николай Ковачев

  • 7 724
  • 104
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 10
Здравейте,

Мога да изпратя комуникацията си по вайбър и да, разбира се, че направих регистрацията, за да изкажа мнението си и опита от тази небрежност, която ни коства, нерви, пътуване, пари...
Желаете ли да прикача комуникацията, както и грешните документи, които ми дадоха за друга двойка с репродуктивни проблеми. Моят лист също е с объркан фактор и още няколко грешки 😁😁🤣

# 91
  • Мнения: 40
Да, прикачете, за да видим реално за какво става на въпрос.
Здравейте,

Мога да изпратя комуникацията си по вайбър и да, разбира се, че направих регистрацията, за да изкажа мнението си и опита от тази небрежност, която ни коства, нерви, пътуване, пари...
Желаете ли да прикача комуникацията, както и грешните документи, които ми дадоха за друга двойка с репродуктивни проблеми. Моят лист също е с объркан фактор и още няколко грешки 😁😁🤣
Не прехвърляйте  Административните грешки допуснати от акушерки/сестри/администратори върху доктора.

# 92
  • Мнения: 10
Разбирам. Ще се въздържа тогава поне за момента.
Днес бяхме в друга репродуктивна клиника, за да пуснем първата спермограма, за да тече този 30 дневен срок за подаване на документи към ЦАР.

Искам да допълня, че съм писала същия пост и в групата за Ин витро във Фейсбук.
В самия пост не съм споменала името на лекаря, но по-долу в коментарите го направих, защото много дами искаха да знаят кой е този лекар-БОГ.

Не знам какво повече мога да добавя, не отричам, че вероятно е помогнал на много дами, но при мен ситуацията беше следната-горчив първи опит.
Просто искам да се допускат и други мнения в двете му страници във Фейсбук, освен положителните, в крайна сметка това е важно за нас пациентите, за да прецени всеки за себе си.
В началото въобще не ми мина през ума, че има цедка и тези постове и коментари се филтрират, защото смятах, че съм попаднала на перфектния специалист. Сега обаче това, че има само един вид постове ме кара само и единствено да се съмнявам, но ще го знам от личния си, кофти опит. Simple Smile

Добавям последно, че ми е премахнат поста във  Фейсбук в групата за Ин витро-няма какво да кажа повече, всичко това е отвратително.
Ще пиша до модератора на групата за логично обяснение, защо е премахнат пост, под които имаше толкова много коментари, та така, правете си сметка, защото на хората не им харесва различното мнение. Simple Smile

Последна редакция: пт, 08 мар 2024, 20:51 от Radina.Val

# 93
  • Мнения: 12
Дами може ли да ми дадете номера на др Ковачев.Благодаря ви

# 94
  • Мнения: 1
За съжаление и аз се включвам да изкажа не много положително мнение за д-р Ковачев.1г и 6м при него.Първите месеци д-р се държеше перфектно мил, любезен, винаги отговарящ на обаждания и съобщения до инвитро процедурата, беше объркал деня на пункцията, д-р Николов го поправи и в крайна сметка той я направи. Все пак всичко мина добре, д-р Ковачев ми се обади на деня да ми каже, че всичко е окей, всеки ден ми казваше че ембрионите са перфектни, за което аз му бях много благодарна. Но направихме 1 ви трансфер неуспешен-имах бактерии в матката, които той откри след това с хистероскопия, но 1 ембрион отиде на вятъра.След него друг транфер, като на деня точно преди трансфера ни съобщиха че ембриона, който са подготвили се е размразил неуспешно и са размразили още 1( смятам, че това трябваше да ми се каже предварително).И така 2 ти неуспешен трансфер с резултата 0.0 чгх.От там насетне доктора започна да отговаря на това, което му пиша след 7-10 дни след като няколко пъти пиша.В крайна сметка на последната ни среща имах само един ембрион той каза ако искам да пробваме и с него един вид на късмет ако стане стане, реално незнаеше защо не се случват нещата.Тогава аз реших да го преместя в друга клиника, въпреки че беше само един надеждата умира последна.Не мога да кажа, че доктора е напълно лош или напълно добър, на 100пр съм убедена, че той е много умен и добър доктор и че има капацитета да реши всеки случай, но вероятно това че има твърде много пациентки и прекалено много работа му изиграва лоша шега.Смятам, че градивната критика не е нещо лошо и ако доктора чете тези наши коментари би се замислил.По мое лично мнение, по-добре да се чака повече време за час при него, да взема по малко хора, но отново да бъде същият всеотдаен доктор, който беше преди.

# 95
  • Мнения: 1
Здравейте, дами!
Аз съм с два неуспешни опита в Истанбул, при д-р, който е добре познат в групите за инвитро. Реших да опитам при Ковачев, заради успехите, които други двойки ( които познавам ) имаха точно при него. Не ми е приятно да чета как се уронва авторитета на млад, надежден и отдаден специалист, който е 24/7 на разположение за многото си пациентки.
Когато нещо ви е спешно, няма да пишете, а ще звъните. За административните пропуски е нелепо да го замесвате. За отношението и това, че не помни историята ви - това не е мъжа ви, а лекар, който на ден преглежда сигурно над 20 жени. Нека не забравяме, че не е Бог , а човек, който няма полза да не ви помогне. Хистероскопия се препоръчва да се направи, защото е по- висок шанса да се захване ембриона, а Не за да имате допълнителни разходи.
Благодарете се за успеха, който имате и сте бременни. Като човек извървял дълъг път в копнеж за деца, хиляди левове в кредити, разочарования и чакане… с ръка на сърцето бих казала, че д-р Ковачев не е това, което вие се опитвате да го изкарате. Не сте се сблъсквали с апатия.

# 96
  • Мнения: 10
И вие ли сте от "поклонниците" на д-р Ковачев.
Не знаех, че престъпната небрежност се нарича "уронване на авторитета".
Не помни, защото приема на конвейер по Н на брой пациенти на ден.
Абсолютно несериозно, непрофесионално и безхаберно поведение получих аз.
Миналата седмица бях до клиниката, за да си взема епикризата и една любезно дама ме попита защо се махам от тях, след като й обясних защо,  познайте, тя каза, че реално техният репродуктивен специалист е д-р Николов и да не е трябвало въобще да ми прави трансфер Ковачев след като съм в хиперстимулация, която продължи повече от 29 дни, та не ни говорете за КАДЪРНОСТ при този лекар, отново казвам, горчивият ми вкус в устата УЧИ, а не прехвалените думи в цензурираните му две групи.

# 97
  • Мнения: 135
Дай боже повечето жени да си отворят очите!!!

И вие ли сте от "поклонниците" на д-р Ковачев.
Не знаех, че престъпната небрежност се нарича "уронване на авторитета".
Не помни, защото приема на конвейер по Н на брой пациенти на ден.
Абсолютно несериозно, непрофесионално и безхаберно поведение получих аз.
Миналата седмица бях до клиниката, за да си взема епикризата и една любезно дама ме попита защо се махам от тях, след като й обясних защо,  познайте, тя каза, че реално техният репродуктивен специалист е д-р Николов и да не е трябвало въобще да ми прави трансфер Ковачев след като съм в хиперстимулация, която продължи повече от 29 дни, та не ни говорете за КАДЪРНОСТ при този лекар, отново казвам, горчивият ми вкус в устата УЧИ, а не прехвалените думи в цензурираните му две групи.

# 98
  • Мнения: 5 002
Radina.Val, ти опита ли да пишеш в групата му във фейсбук, че да твърдиш, че е "цензурирана"? Тук всеки си пише анонимно и е лесно да оплюеш някой, но да си застанеш зад името и мнението, е друго. Не разбирам защо две - три дами си въртите една и съща плоча след всеки, който пише нещо положително. Предлагам да пишете във Фб, да разкажете и покажете какъв ви е случая с името си,  пък всеки ще прецени достоверни ли са думите ви.
Струва ми се, че не смеете да напишете всичко това в групата, или на самия д-р Ковачев, защото доволните пациентки са стотици и знаете каква защита би получил.

Последна редакция: ср, 03 апр 2024, 22:26 от Yan25

# 99
  • Мнения: 10
Тази "плоча" се върти, за да видите "поклонниците", че има и друго мнение и кофти опит при въпросния лекар.
Това, че при вас всичко е наред и е имало адекватна реакция от лекаря при вземането на решение, не означава, че при всички е така. Simple Smile

# 100
  • Мнения: 5 002
Да, това го разбрахме. Питам вече за не знам кой път, защо не пишете във Фб групата, а само анонимно си плюете тук?

# 101
  • София
  • Мнения: 748
Да, това го разбрахме. Питам вече за не знам кой път, защо не пишете във Фб групата, а само анонимно си плюете тук?

Вероятно във фейсбук групата има железен филтър от страна на модераторите. Аз по едно време членувах там и друго освен хвалебствия не се публикуваше. Затова и я напуснах. Предпочитам шарени мнения с цялата им субективна пъстрота, отколкото цензура и изкривяване.

# 102
  • Мнения: 5 002
Ами вероятно защото доволните са много повече, нормално е това да се пише. Пишете вие нещо и дайте един скрийншот как модератор не ви е одобрил поста. Другото си е празни приказки и плюене. Вече ми приличат на клевети всички писаници от страна на някои хора , защото реално никой нищо не показа и доказа. Нито на някой му стиска да пише във фб и да видим как е " цензуриран" ,нито как чака отговор от еди кога си, нито какво е това " безхаберно отношение".

# 103
  • Мнения: 61
Тази "плоча" се върти, за да видите "поклонниците", че има и друго мнение и кофти опит при въпросния лекар.
Това, че при вас всичко е наред и е имало адекватна реакция от лекаря при вземането на решение, не означава, че при всички е така. Simple Smile
От известно време чета писаниците ви и тук и във Фб и се въздържах, но вие минахте всички граници на разумното поведение. И понеже там коментарите, по някаква причина са спрени, ви пиша тук.
Вие осъзнавате ли, че обвинявате всички на ред, начело с д-р Ковачев, та стигайки до администраторите на групата, че и жена му, за вашето нещастие.
1. Много ви моля, представете доказателства за вашите твърдения, защото така, звучите нелепо. Обвинявате в нещо много сериозно и, ако нямате доказателства за това, вие носите съдебна отговорност за думите си, не знам дали сте на ясно. ( подчертавам дебело, че нито съм жена на доктора, нито любовница 😂, нито негова "поклонница", както вие се изказвате, а чисто и просто пациентка, възмутена от поведението ви.
2. Покажете кога сте пуснала пост, в който изказвате разочарованието си от него и жена му или друг админ са ви отхвърлили поста? Не можете да покажете, убедена съм, защото не сте го направила.
3. Понеже съм сигурна, че не сте го направила, ви моля да го направите още днес и да наблюдаваме какво ще се случи. Ако поста ви бъде отхърлен, качете скрийншот с известието за отхвърляне.
И последно, не се притеснявам да ви пиша и на личния профил, но от възпитание не го правя без ваше разрешение. Ако желаете, ще ви пиша, за да ми изпратите всичко, с което да подплътите думите си, защото така хвърлени в пространството, са нищо, освен грозна клевета с неясна цел.

# 104
  • Мнения: 5 002
Подкрепям последния пост. И моите предложения бяха същите - покажете скрийншот как ви е отхвърлен поста, някой чат ( със скрити данни ), как не ви е отговорил, какво ви е изписал, което е било опасно/погрешно, че да обвинявате в " престъпно безхаберие" . Има един такъв в Шейново, но не е той. Дори д-р Ковачев се е опитал да ви " предпази" от отделението и " лекаря" , но без да знаете и вникнете в причините, плюете. Там могат много жени да се включат с потресаващи факти и истории, а тук сте точно 3 , които плюете безпочвено. И знаете, че е така, затова никоя от вас не пише във фб.  Опитах и аз тактично да говоря, да разберем за какво иде реч, но вече пишейки едно и също след всеки положителен пост, ми е ясно, че само си клеветите. Особено една дама, която като полтъргайст дебне всяко мнение, пише как дай Боже да си отворят хората очите и мистериозно изчезва, когато някой я попита какъв й е случая.

Общи условия

Активация на акаунт