Балсам за устни

  • 2 208
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 143
Пий много вода, мила! Не използвай сухи, "трайни " червила.Вземай комбинирани витамини, мажи ги с мед или с чисто краве масло. Не ги облизвай. Аз бях с разранени до кръв устни и тези методи ми помогнаха, но за екстено спасяване на положението бях използвала един балсам на Нивеа за накъсани силно разранени устни - в зелена опаковка беше...   Hug

Ами то работата е там, че това не беше провокирано от студ или облизване, а от близо 20 дни пиене на антибиотици, а също и някои изразиха мнение, че може да е на нервна почва. А червила не ползвам, само гланца на Maxfactor Silk Gloss, и то рядко Simple Smile
Иначе тези съвети, които си ми дала са наистина ефективни Simple Smile Благодаря!

Sorry, чак сега се усетих, че съветите ти не са за мен..  Blush  Blush   Blush

Последна редакция: чт, 28 дек 2006, 13:39 от qbadabaduuu

# 16
  • Мнения: 4 173
Аз използвам на Леокрема с аромат на ягода.Харесва ми и ти го препоръчвам. Wink

# 17
  • Мнения: 1 043
виши - страшно съм доволна и аз и на когото съм го препоръчала също го хвалят Peace 

# 18
  • Мнения: 1 043
ползвала съм много докато стигна до този извод междо другото нито на юсарин нито на нивеа могат да се сравняват с него  Rolling Eyes аз малко като рекламно лице  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 1 043
е това с меда е много полезен метод но неможеш само с мед да стойш иначе доста омекотява

# 20
  • Мнения: 1 120
твърдо за Виши,когато са ми напукани стните намазвам и за секунди усещам успокояващ ефект.ползвам този,който е като червило,но снощи си взех и един в тубичка-после ще го тествам и ще дам мнение
а аз като си сложа мен го изяждам за отрицателно време и просто не ставя номера

# 21
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Пий много вода, мила! Не използвай сухи, "трайни " червила.Вземай комбинирани витамини, мажи ги с мед или с чисто краве масло. Не ги облизвай. Аз бях с разранени до кръв устни и тези методи ми помогнаха, но за екстено спасяване на положението бях използвала един балсам на Нивеа за накъсани силно разранени устни - в зелена опаковка беше...   Hug

Абе пия вода като помпа, не съм ползвала червило никога през живота си, вит. пия, ама на...

# 22
  • Мнения: 3 334
и аз ти препоръчвам  Eucerin Peace

# 23
  • Мнения: 6 713
Имах страшно напукани устни и това ми помогна за два дена - Avene. Струва 12 лв.

Последна редакция: чт, 28 дек 2006, 18:18 от lourdes

# 24
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Колко струва балсама на Виши?  newsm78

# 25
  • Мнения: 661
Аз използвам на NIVEA и съм страшно доволна!На LEOCREMA също съм ползвала. И от него съм доволна, но определено NIVEA ми харесва повече!

# 26
  • Мнения: 2 673
Ползвам най-вече на НИВЕА, но защо ли като не съм доволна....Имам и Леокрема-череша ама и той....Май по-добре с масло да ги мажа....

# 27
  • Мнения: 5 317
Използвала съм какви ли не,но най-доволна съм от медения вазелин.

# 28
  • Мнения: 1 174
Ползвам Eucerin, leocrema-бял и най-обикновен български вазелин,прополисов.Последният купувам от аптеката,много съм доволна,има и с невен и не знам какво още.

# 29
  • Мнения: 1 802
На ГАЛАФАРМ - балсам за устни с прополис + UV филтър, на мен ми харесва, нищо че е само 2,40 лв., а и ухае страхотно. Откакто го ползвам не ми се е случвало като се усмихна да ми потече кръв от цепнатинките по устата.  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт