кога мога да си направя тест?

  • 2 778
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6
Здравейте момичета. От 5-6 месеца правим опити за бебе. На 08.03 ми започна цикъла. След като ми свърши веднага започнах с тестове за овулация. Имах два положителни теста за овулация на 20.03 и 21.03. Правихме любов на 17. 03 на 20.03 и 21.03. След няколко дни имах неразположение от типа на ПМС, от от вчера вече нямам никакви симптоми, че ще ми дойде. Нито съм подута, нито имам болки в яйчници и кръст, единствено леко напрежение в гърдите. Възможно ли е да съм забременяла според вас. Днес сутринта си направих тест беше отрицателен. Има още 4 дни до цикъла ми, който си е редовен. Според вас възможно ли е да съм бременна, без да имам симптоми.

# 16
  • Мнения: 3 597
Здравей , ако овулацията е била на 22.03 е рано за тест . На този етап нито липсата , нито наличието на симптоми означават нещо . Пробвай пак с тест след два дни , ако нямаш търпение до закъснение .

# 17
  • Мнения: 6
Благодаря за отговора. Ще изчакам и ден преди цикъла ще повторя. Дано да се е получило и да има положителен резултат.

# 18
  • Мнения: 226

Това показва теста, първи ден закъснение. Дали съм бременна?

Тестът ми изглежда положителен. Има бледа втора черта.

# 19
  • Мнения: 5
Здравейте, момичета.

Имам следният въпрос, цикъла ми е редовен от години, идва ми точно на 31 ден.
С приятеля ми правим опити за бебе, последният ми цикъл беше на 11.03. Използвам приложение да следя ОВ. Бях на гинеколог миналата седмица и ми изписаха да пия Cycle balance. Закъснява ми с 3 дни, вчера късният следобяд направих тест за бременност на Sure check касета, и беше отрицателен.
Въпроса ми е има ли вариант да ми закъснява от Cycle balance или пък теста да не е отчел правилно? Имам болка в ниско долу в яйчниците и чувствам дискомфорт. Правим опити за бебе от няколко месеца.
Благодаря предварително за отговора и съветите!

Общи условия

Активация на акаунт