Добре, че си отива гадната 2006-та година!

  • 3 039
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 700
В емоционален план годината беше ужасна, но пък отметнах неща и ми се случиха такива, за които не съм и мечтала. Като цяло съм имала и по-добри и по-лоши. Дано поне другата да не е лоша Praynig

# 16
  • Мнения: 353
По-скоро лоша и за мен беше. Единственото хубаво беше раждането на сина ми.
Иначе в началото на годината баща ми се разболя със симптоми грип, февруари уж почнаха да търсят от какво точно е болен и на 23.02.2006 почина. Точно 3 седмици преди да родя. Точно 5 часа след като пред нас, най-близките си, се превиваше от болка и молеше някой нещо да направи, да му даде обезболяващо, да му чуе сърцето, че е получил втори инфаркт. Не му повярваха, не поискаха и нашите молби да чуят. Аутопсията показа - причина за смъртта инфаркт. Никога, никога няма да си простя, че не настоях, че не се развиках, че не знам, нещо не направих... дори трябваше да използвам големия си корем, може би, за да му обърнат внимание. Никога няма да спра да се чудя дали нямаше да може да го спясят. Поне да си види внучето, за което направо летеше от щастие. Чак сега 9 месеца по-късно спрях да плача като чуя думите "дядо" и "татко" и то пак не винаги, ето пак ми тръгнаха сълзи... спирам, да се маха по-бързо!

# 17
  • Мнения: 6 472
Беше година, като всяка друга, със своите хубави и лоши моменти. Децата ни и най- близките ни хора са здрави, а по- важно от това не мисля че има. Откраднаха ни колата, но за сметка на това си купихме друга по- хубава Grinning Откраднаха и на мъжа ми телефона, но за мен и колата и телефона попадат в графата дребни неприятности.
Единственото непоправимо лошо нещо, което се случи е че загубихме Чичо след много тежко боледуване и мъки Cry

# 18
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
и за мен не беше много добра година........

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
... загубихме Чичо след много тежко боледуване и мъки Cry

същото + едно бебе ненавършило и 2 месеца...  Cry

ами това е... то и подписът ми си го казва...

# 20
  • Мнения: 934
И аз искам тази гадна година да си ходи вече. Миналата нова година не празнувахме, нямахме елха, нищичко си нямахме, чакахме си бебто, а тя милата не дишаше сама, беше в критични състояние.
Взехме си я треперих доста и трудно беше, ужасно трудно. Навръх 30 -я ми рожден ден си счупих кракът, бях на два пъти мнго болна, а трябваше сама да се оправям с детето. Баща и се спуква от работа и то за нищо и аз също работя нон стоп. И още много други гадости.
Искам да свърши тази година, а другата да е 100 пъти по добра от тази да се порадвам истински на детето.

# 21
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Това беше наистина отвратителна година за мен! Cry

Починаха в рамките на 5 месеца любимите ми баба и дядо, които са ме отгледали! Cry

На майка ми й правиха тежка операция!

Откриха ми болест, с която, ако скапаната ни държава не ми отпусне лечение, ще си живея с нея докато ..... Sad

И още, и още куп дребни неприятности! Sad

Надявам се Новата Година наистина да е моного по-добра! Пожелавам го на всички и най-важното е да сме ЗДРАВИ! Вече не ми изглежда банално пожелание от празничните картички, а най-важното пожелание!




# 22
  • Мнения: 569
 
   За мен тази година беше успешна както в личен, така и в професионален план,единствените трудни месеци бяха в началото на 2006, но те отдавна са забравени.

# 23
  • Мнения: 5 468
Тази година ми отне майка ми  и не мога да я понасям.
Оф, колко мъка изживях и още изживявам в тази година. Нищо друго няма смисъл. То не че и се е случвало де.
Ще вляза със страх в следващата година, защото очаквам пак да съсипе някой.

# 24
  • Мнения: 4 473
Изключителна откъм емоции беше моята 2006-та г. Твърде много нерви ми костваше, твърде много сълзи, разочарования и изобщо болка. И хубави моменти имах, но имам чувството, че всеки един миг щастие съм заплатила с хиляди такива противоположни. Не вярвам някога да забравя който и да е от тези мигове, но искрено се надявам да не бележат живота ми и в следващата и след нея години от живота ми. Каквото се е случило - да си остане в тази година!
На себе си, на семейството си, на близките си, на всички хора желая преди всичко здраве, мир и любов!

# 25
  • на село
  • Мнения: 1 028
Баба ми почина, а аз не успях да отида на погребението, защото бебка беше на 3 месеца и нямаше как да пътувам с нея Sad Още не мога да си го простя Cry А тя беше със тежък инсулт и така и не разбра че и ма правнуче.
Да си ходи 2006!

# 26
  • Мнения: 1 233
Тежка година...най-хубавото нещо беше раждането на дъщеря ми. И след раждането всичко тръгна надолу. Откриха ми камъни в жлъчния мехур, започнаха криза след криза, лекар след лекар, диагноза след диагноза. Хепатит вседствие на запушване на жлъчния път, увреждане на черния дроб, и накрая операцията. Разболя се и вуйчоми, операция на гръбначния стълб, братовчедка ми с исчупи ръката - във ВМА ни научиха вече цялото семейство и родословие Simple Smile И з акапак се изпокарах с мъжа ми точно на Коледа и се изнесох заедно с детето. Дано вече тоя кофти период да премине. След всяко зло следва добро!

# 27
  • Мнения: 14
Добре,че си отива!Не ми се обяснява,но повярвайте беше наистина ужасна!Дано 2007 да бъде много по-спокойна,изпълнена със здраве и разбирателство за всички ни!

# 28
  • Мнения: 1 629
И гадна и хубава...като всяка година. Отидоха си близки, но пък други се родиха. Срещнах нови приятели. Детето ми порасна. Отслабнах  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 1 455
Нетърпелива съм да изпратя 2006-та - отвратителна година. То не бяха проблеми с децата, болести, раздели с мъжа ми и какво ли още не  Confused.

Общи условия

Активация на акаунт