Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво се случи с една от участничките във форума?
Какви са мненията за лекарите и ехографистите във форума?
Какви са симптомите на бременността, според участниците в дискусията?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво се случи с една от участничките във форума?
-
Какви са мненията за лекарите и ехографистите във форума?
-
Какви са симптомите на бременността, според участниците в дискусията?
-
Какви са мненията за дрехите за бременни?
-
Какви изследвания се правят по време на бременност?






и чакаме пак толкова бебчета 


, но ми се случи.
. Като попарена с вряла вода бях. Последваха ред сълзи и сополи. Уговорих се веднага с докотора при който раждах първия път ( той работи в Патологична бременност, на болница "Св.София"), да ми направят аборт.
.

но пък с добър край


, много вълнуващо беше...Пожелавам скоро всички да сме ги видели и да продължаваме напред с нови вълнения
?!?! За пореден път съм възмутена и потресена от българските докове...И то такива които се занимават с чисто нов живот
!!!! Не ми се мисли.. Добре че всичко е свършило благополучно
..Както каза някой по-горе, на Коледа определено стават чудеса
и на мъжо, щото го питах и него "така добре ли е"