Баба Зима вънка вие, а в коремчето на мама АВГУСТОВСКО сърчице бие

  • 12 085
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 564
Херелина, аз съм стигнала до извода че въпроса: ТАКА ДОБРЕ ЛИ Е? зададен на мъж...не е много добра идея  newsm25..Обикновено моят поглежда разсеяно и убедително казва че е СТРАХОТНО и...ето ти къси крачоли примерно  ooooh!..

# 16
  • Мнения: 73
E.Jujka,какви премеждия си изживяла smile3518само...Важното е,че всичко е минало добре и едно голямо ЧЕСТИТО!!! newsm10.Ама тоя лекар не знам сега какво заслужава....
Аз в предната тема казах за моите притеснения-където вчера бях на Ехо и лекарката каза,че матката ми била като пред М.Е,днес ходих на частен лекар с вагинален ехограф.Видях точицата. newsm10 там където трябва да е.
Благодаря ви момичета за подкрепата!Ако ви нямаше не зная какво щях да правя!Желая от сърце лека бременност и накрая най-прекрасните бебчета! newsm51

# 17
  • Мнения: 564
Браво Валента  Hug!!!! Много се радвам   bouquet!!! Пожелавам ти всичко да върви по вода от тук нататак и сърчицето да видиш скоро  Two Hearts.

# 18
  • Мнения: 660
И аз ще ходя да си търся дрешки за бременни:) FlutterГледам отново новичка тема-супер е!
За некадърните лекари няма да коментирам,само знам че има много такива некоректни човечета.Дано на никой да не му се падат такива ....... baby_neutral

# 19
  • София
  • Мнения: 3 271
Момичета много ви благодаря за милите думи   bouquet,

Мен много ме яд в цялата история, на скапаната ни здравна система  #2gunfire, на скапаната апаратура в болниците, на мизерията която цари навсякъде - ожулени стени, изтърбушени легла, мизерни тоалетни  #Cussing out. А уж в Европа влизаме  Twisted Evil.
Всеки доктор ако разполага с хубава техника, всеки би ми казал, че всичко е наред и ще ми спести главоболията.
Пак ще се повторя - не е виновен лекаря, какво да прави човека че има скапан ехограф. За съжаление, ако искаш да ходиш на този скъпия (триизмерния) - не може май по здравна каса, там е само май на платен абонамент, и в спешни случаи като моя, минаваш по здравна каса  Close

# 20
  • Враца
  • Мнения: 173
herelina не се ядосвай мила, отиди и ги направи къси до под коляното и съм сигурна че с един висок ботуш ще стоят страхотно.

Valenta70 браво за точицата-радвам се  Grinning

beli4ka очаквах с нетърпеие да се похвалиш и ти със сърчице - терминина ни е на една дата в края на крайщата  Grinning  Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 564
Момичета, как се справяте с това гадене  Sick, мен цял ден не ме е пуснало #Crazy...и новите дънчици не ме вдигнаха Sad...Нищо не съм яла днес, освен малко солети..А съм ГЛАДНА!!! Sad

# 22
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
beli4ka, на мен добре ми действа препечена филия със сирене, много сирене. Можеш да пробваш, даже с обезсолено, за да не ти дразни стомаха.

Дано да ти подейства  Hug

# 23
  • Мнения: 564
Мерси Мимсат, дано помогне  Praynig!!! Веднага ще опитам! Направо съм като парцал днес ...И‌ се погледнах в огледалото и съм една жълтааа  ooooh!

# 24
  • Мнения: 3 595
Жужка важното е, че сте добре! Много се радвам

Ивалина съжалявам за бебчето...

Малко преди първата си бременност в две последователни нощи се натъкнах на двама абсолютни некадърниц...единия искаше да ми маха апандесита, а другия не бил сигурен дали матката, яйчниците, тръбите, каквото се налагало, можело и тумор да е и ми назначи операция за след 15 минути... Добре, че отидох в частна клиника и се установи, че съм добре...тогава ме прегледа сегашната ми АГ и от тогава съм при нея...Оказа се, че съм пипнала вирусно нещо, което е атакувало стомаха ми, а той бил по-чувствителен и така...сега нито Елито, нито точката щяха да съществуват... От тогава винаги проверявам на минимум две места  Naughty

Добре дошла Bebel! Лека бременност!

Честито на всички, които вече са видели сърчицата!

# 25
  • Мнения: 50
Ох, сега като чета и малко се притесних..... Sad   аз не виждам да имам някакви симптоми освен гърдите....точно както писа и ivalinai  а тук всички иматее...затова се замислих така  Sad
дано всичко да е наред...нямам търпение да отида на преглед  Rolling Eyes  Tired

# 26
  • Мнения: 3 595
дениси и при мен са само гърдите и дори не са като при първата бременност...имам болки ниско долу и това е... обонянието ми е по-остро, но не ми се гади, не усещам яйчници, нищо... моя съвет е ако някой ви каже нещо лошо проверете на поне още едно място!

# 27
  • Мнения: 564
Можете само да се радвате че нямате гадене и по-лошото  SickНаистина няма място за тревоги, моята свеки е нямала никакви симптоми и с двете си бременности и е родила без проблеми здрави бебоци! Явно си е до организъм  newsm78..

# 28
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Констанс, ника ти ми е слабост, но имам възражения-термина ми е за около 04.08.2007г

# 29
  • Мнения: 2 663
 
Сори за грешката , така е било в предната тема, от там ги копнах имената и датите.Грешката вече я няма!
Почти я свърших темата, до утре ще е готова съвсем, не е това, което исках, но има време...
Загледах се в албумчето ни, за да сложа някоя и друга моя снимка и имам едно предложение- вместо да има толкова албуми да си направим един в който са нашите снимки, защото по-натам  ще има срещи , а след всяка и нови снимки.Като се родят децата за всеки месец пак нов албум и ще стане мноооооооооого претрупано и разхвърляно.Така...това е само предложение така че ако не ви допада все едно го няма.

Към мамите, които нямат никакви признаци- споко аз бях така с първата бременност!

Общи условия

Активация на акаунт