Отговори
  • Мнения: 65
Здравейте. Видях, че тук има бял списък с лекари, но реших, понеже е стар, да ви попитам лично, ако имате впечатления за добър гинеколог, който лекува успешно упорити вагинални инфекции.

Последна редакция: вт, 28 фев 2023, 21:22 от just a lonely child

# 1
  • Мнения: 1 715
За гр. София - Иво Тодоров.

# 2
  • Мнения: 65
За гр. София - Иво Тодоров.
За него пише, че се занимава по-скоро с инвитро, а не инфекции.

# 3
  • Мнения: 724
гр.В.Търново-доц.Стойков.

# 4
  • Мнения: 1 715
За гр. София - Иво Тодоров.
За него пише, че се занимава по-скоро с инвитро, а не инфекции.

Не съм правила инвитро, но за инфекции не съм намерила по-добър специалист в София. Вземя материал и го изследва лично пред вас, невероятно точен диагностик.Друг такъв още не съм открила.

# 5
  • Мнения: 65
гр.В.Търново-доц.Стойков.
Имате ли лични впечатления от него? В старата болница ли се намира?

# 6
  • Мнения: 292
За Велико Търново мога от личен опит да препоръчам доктор Рашкова. Лятото се борихме с една, ноо на своя глава спрях лечението на половина. Сега отново поднових и съм доволна от резултатите.

# 7
  • Мнения: 65
За Велико Търново мога от личен опит да препоръчам доктор Рашкова. Лятото се борихме с една, ноо на своя глава спрях лечението на половина. Сега отново поднових и съм доволна от резултатите.

Аз точно от нея идвам. На мен не ми обърна много внимание нищо, че й казах, че се боря с тези инфекции от месеци и освен да ми утрепе последните останали лактобацили друго не успя.

# 8
  • Мнения: 724
гр.В.Търново-доц.Стойков.
Имате ли лични впечатления от него? В старата болница ли се намира?
Имам добо впечетление от него.В старата болница преглежда, но платено.В интернет му има тел.номер-така си записваш час за преглед.

Общи условия

Активация на акаунт