Изпитани сайтове за парфюми - март 2023

  • 89 356
  • 783
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 541
Здравейте.Поръчах едно Версаче за подарък и като проверих кода се оказа, че е произведено 2005г.Да не е изветряло от толкова стоене? Как мислите ?
Кодовете се повтарят през 10 години.Проверете го в няколко сайта за проверка,за да е по сигурно кога е произведен.

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 5 947
Благодаря за новата тема!
Аз съм "за" българските онлайн магазини. Имат страхотни оферти. Благодаря на всички в темата,които споделят тези оферти! Нямам никакво време да ровя и в повечето случаи се възползвам наготово Simple Smile

# 47
  • Мнения: X
Очакват ли се някакви специални намаления и оферти за 8 март? (Освен Сефора с възможността за 100 мл на цената на 50)

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 5 947
В Прити шоп всеки ден ще има различни оферти. Днес е до 35% на грим.

# 49
  • Карлово
  • Мнения: 4 666
На първа страница има Дъглас 40% на избрани. Много добри цени се получават. А по мейл Дъглас дава 30%. На един и същи парфюм през различни линкове - различен дискаунт.

На въпроса за мене БГ он лайн магазини са незаменими. Не бих придобила и 95% от парфюмите си без тях, а и без вас естествено.

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 1 134
Благодаря много Милен, направих си подарък ...
Обичам да пазарувам от български сайтове благодарение на вас.

# 51
  • Мнения: 112
Здравейте!
Имате ли представа на какви времеви интервали се променят намаленията на парфюми в Flaconi.de?

# 52
  • Мнения: 8 470
Здравейте!
Имате ли представа на какви времеви интервали се променят намаленията на парфюми в Flaconi.de?
Всяка сутрин ги актуализират.

# 53
  • Мнения: 2 445
ЗА БГ онлайн магазините съм.
Уж не ни е малък града, но е беден откъм предлагане, а когато има такова, то цените не ме устройват. Иначе и чуждите ме радват с цени без аналог.

Поръчах Coco Mademoiselle Intense Chanel от парфюми шоп. Насляпо. Благодаря на Милен! Липсва ми Коромандел и се бия по главата, че навремето го продадох, затова и сега не смея да продавам каквото и да било, макар и да не ги нося.

# 54
  • Мнения: 105
В моя град има само един парфюмен магазин, цените са високи и няма свободен достъп до парфюмите. Затова разчитам почти изцяло на бг онлайн магазини. Въпреки че обожавам тръпката от ухание насляпо, напоследък поумнях и поръчвам отливки първо.

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 1 648
За , българските онлайн магазини, но напоследък в чуждите намирам по-добри оферти и цени.

# 56
  • Мнения: 3 738
Честита Баба Марта! Обичам онлайн пазаруването на парфюми.До преди 10 години само от чужди сайтове, сега повече от българските.

# 57
  • Мнения: 812
"За" българските онлайн магазини съм. Всички мои парфюми са купени от тях.Пазарувам от такива, които съм изпитала и съм доволна. За сега намирам това, което търся и нямам нужда да ровя в чужди сайтове. Не държа да купувам на страшно ниски цени, кодчетата и отстъпките ме гъделичкат наистина, но аз не купувам скъпи парфюми.

# 58
  • София
  • Мнения: 5 658
Редовно и основно пазарувам от български онлайн магазини, така че ЗА.

Благодаря за темата, Радика! Flowers Rose

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 1 440
Maya благодаря.Отново проверих Версачето в друг сайт.Там излезе година на производство 2015.Седем години не са малко, но първоначалните 17 ме стреснаха.В парфюмната тема, често се споменава дълго съхранение на отворени парфюми.

Общи условия

Активация на акаунт